Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...
 

"punatori" de muzica la nunti

- - - - -
  • Please log in to reply
635 replies to this topic

#631
BogdanSartori

BogdanSartori

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 30.11.2015
Felicitarii pentru cei care au deschis aceasta sectiune .
Referitor la drepturi de autor si drepturi conexe puteti gasi aici toate informatiile :
http://www.upfr.ro/?page=p&id=165

#632
ylyhonney

ylyhonney

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 27.07.2014
Salut!
Voi ce muzica de petrecere aveti, ce interpreti?

Nu ma pricep mai deloc la muzica de petrecere, populara, sarbe,hore. Am ~30-40 ore de muzica cu Sorinel de la Plopeni,Nicu Paleru si Emilia,Nelu Bucur, Andreea si Adrian Cirstea si inca cateva instrumentale.

Daca se poate sa imi recomandati si mie cativa interpreti care prind bine la public, sa aibe melodii cat mai ritmate si mai "pline de viata", nu prea ma intereseaza muzica de "jale", am nevoie de piese de joc, hore, sarbe,jocuri populare,etc...

Multumesc frumos si La Multi Ani!

#633
Barboso

Barboso

    Satir bătrân, "United Gashka" member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 52,260
  • Înscris: 24.01.2008
Discutabila asta cu "prinsul la public".  Pe mine ma trimiti acasa cu ce-ai insirat tu acolo.

#634
xmanyacs77

xmanyacs77

    *Roman Patriot*

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,125
  • Înscris: 10.07.2013

 ylyhonney, on 01 ianuarie 2016 - 13:06, said:

Salut!
Voi ce muzica de petrecere aveti, ce interpreti?

Nu ma pricep mai deloc la muzica de petrecere, populara, sarbe,hore. Am ~30-40 ore de muzica cu Sorinel de la Plopeni,Nicu Paleru si Emilia,Nelu Bucur, Andreea si Adrian Cirstea si inca cateva instrumentale.

Daca se poate sa imi recomandati si mie cativa interpreti care prind bine la public, sa aibe melodii cat mai ritmate si mai "pline de viata", nu prea ma intereseaza muzica de "jale", am nevoie de piese de joc, hore, sarbe,jocuri populare,etc...

Multumesc frumos si La Multi Ani!

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/7xuXZQ2u93A?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/tmt74dY5_pc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Mai gasesti pe youtube si alte colaje.......Posted Image

Edited by xmanyacs77, 01 January 2016 - 13:45.


#635
ylyhonney

ylyhonney

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 64
  • Înscris: 27.07.2014
Chiar nu ma pricep la muzica populara si mai ales la sarbe, hore, etc...

Cam asta se asculta prin Dambovita,Arges si am zis sa va cer ajutorul pentru a incerca sa ies putin din tipare.

Multumesc frumos @xmanyacs77 pentru ajutor.

Voi ce muzica mai aveti pentru nunti, botezuri,etc.. ? (populara)

Edited by ylyhonney, 01 January 2016 - 19:14.


#636
ioppo

ioppo

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,428
  • Înscris: 20.02.2008
Rammstein, Sepultura, Iron Maiden, Motorhead... si mai sunt cativa artisti populari...
Vei iesi sigur... din tipare.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate