Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

lichidare drepturi

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
canroxx

canroxx

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 8
  • Înscris: 31.03.2007
Buna ziua! As dori sa stiu daca ..in momentul platii lichidarii, nu mi se cuvin si tichete de masa pe ultima luna lucrata integral, (neluandu-m nici o zi de concediu), deoarece toti ceilalti angajati primesc aceste tichete, mie patronul refuzandu-mi acordarea acestora, deoarece a argumentat ca el poate da bonuri la cine vrea. Nu stiu cat de permisiva este legea tichetelor de masa,...dar mi se pare discriminare fata de celilti angajati ????

#2
iiyama

iiyama

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 15
  • Înscris: 03.04.2007

View Postcanroxx, on Apr 2 2007, 13:31, said:

Buna ziua! As dori sa stiu daca ..in momentul platii lichidarii, nu mi se cuvin si tichete de masa pe ultima luna lucrata integral, (neluandu-m nici o zi de concediu), deoarece toti ceilalti angajati primesc aceste tichete, mie patronul refuzandu-mi acordarea acestora, deoarece a argumentat ca el poate da bonuri la cine vrea. Nu stiu cat de permisiva este legea tichetelor de masa,...dar mi se pare discriminare fata de celilti angajati ????

Buna ziua !

Ti se cuvin tichetele de masa aferente zilelor lucrate din luna....pana la ziua incetarii contractului de munca....
Este o discriminare bineinteles....dar din pacate nu prea ai ce face...si nici unde sa il reclami...

Pentru orice intrebare legata de tichete de masa sau cadou poti intra pe topicul Tichete ( Bonuri ) de Masa si Tichete ( Bonuri ) de Cadou....

Iti doresc succes...

#3
anicoara

anicoara

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.252
  • Înscris: 28.01.2005
Ti se cuvine tot ce este stabili in contractul de munca si nimic in plus.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate