Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reparat difuzor membrana hartie, ...

Restaurantele cu stele Michelin

Best cooler

Program vizibilitate intre puncte
 Sfat achizitie casti gaming 300-3...

Dimensiune optima teava scurgere ...

Sfat achizitie telefon cu camera/...

Nu se poate completa declaratia 2...
 Caut firma pentru lucrare bucatar...

Dimensionare țevi incalzire

Cum va merge sistemul dupa upgrad...

Cuvantul "ciunet"
 Alternativa la Oppo Find X5 in ac...

Perioada de proba fara contract

Idee articol stiintific Cisco/ret...

Setare/reglare AC pentru confort ...
 

Ferrari P4/5 Pininfarina

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
5 răspunsuri în acest subiect

#1
dsorinn

dsorinn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.286
  • Înscris: 14.11.2012
Ce parere aveti de noul Ferrari ??? isi merita banii ?? aproximativ 6 milioane 150 mii de euro !

#2
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 40.874
  • Înscris: 16.05.2005
nu cred ca cineva care isi permite sa ia o asemenea masina isi pune problema daca merita sau nu. Fiind serie f mica, limitata, masina e luata tocmai de aia, indiferent de costuri, de oameni superbogati, sau e luata ca investitie , fiind vanduta mai tarziu la preturi si mai mari

#3
exorcistul

exorcistul

    just listen

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.548
  • Înscris: 31.05.2006
Ma gandesc ca daca e serie limitata poti sa ai si bani si sa nu o poti lua. :w00t:

#4
dsorinn

dsorinn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.286
  • Înscris: 14.11.2012
Din cate am auzit masina a fost facuta...ca masina de serie...si asta vrea sa si fie...pana acuma doar o persoana o are...un canadian. El spune ca e o masina foarte comfortabila...si usor de condus...si ca o foloseste zi de zi...dar totusi...atatia banii.. :|

Eu ma uit de nebun pe Discovery la tot felu de emisiuni de tuning...hot rods...si alte masini..si sincer prefer sa-mi fac o masina de genu...pana in 600 mii de euro...decat sa dau pe una 6 mil. de euro.. si e la fel de unicata...adica a mea sunt sigur ca va fi unicata...cat despre Ferrari..nu stiu cati oameni in lume mai sunt care au bani si o pot cumpara...pot sa fie inca 1 ca a mea..ori inca 15...dar cu o masina modificata...esti cam sigur ca nu mai e niciuna ca a ta...pt ca este opera ta...

Din acest motiv intrebam daca se merita sa dai atatia bani pe o masina...

#5
romaximusro

romaximusro

    ↑↑ Fiabilitate by Fauve :D ↑↑

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 40.874
  • Înscris: 16.05.2005
si aia modificata nu pleaca de la un model de serie? :)

#6
dsorinn

dsorinn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.286
  • Înscris: 14.11.2012

View Postromaximusro, on Nov 14 2006, 17:45, said:

si aia modificata nu pleaca de la un model de serie? :)

Ba da...dar la o masina de 6 mil. de euro..nu prea vad ce ai mai putea modifica...asta zic...decat sa-ti iei una de atatia bani..mai bine iti iei una mai ieftina...si faci ce vrei cu ea..si cum vrei...

Si p4/5 ii un fel de enzo modificat...ca doar de la enzo s-a plecat...nu ?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate