Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
windows 10 drivere startup degrad...

Tencuiala exterioara casa caramid...

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?
 Care din urmatoarele optiuni este...

Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...

Ce condensator ar putea fi? TV Vo...
 Problema droguri

Soldat gradat profesionist - dipl...

Eroare incarcare formular

merita upgrade de la Ryzen 5 2600...
 Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme
 

Romanii, Cardurile de credit si FBI-ul

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
18 răspunsuri în acest subiect

#19
pancusb

pancusb

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 604
  • Înscris: 17.02.2007

View Postw3bmaster, on Aug 13 2007, 17:39, said:

Valcea Pitesti Craiova va suna cunoscut in orasele astea se face carding cu politia impreuna stiu f bine mai ales in Valcea

Cand am fost imi venea sa ii iau la bataie ..... eu dar asta e Romania

In bz la mine sunt oameni care au r8 au 18 ani si politia nimik asta e tara infecta

Sunt satul de astfel de oameni norocu meu ca eu fac bani pe net da nu ca ei din pacate lumea crede si despre mine ca fac "ilegal" alta boala a romanului cum faci si tu oleaca de bani gata e ilegal ....
sincer... cam aberezi ;)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate