Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k
 Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...
 Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro
 Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...
 

The Grudge

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
TheGrudge

TheGrudge

    Watcher

  • Grup: Moderators
  • Posts: 2,451
  • Înscris: 25.08.2006
Am o nelamurire in ceea ce priveste The Grudge 2.Eu le vazusem pe amandoua,asa le`am gasit pe net 1 si 2,insa m`am uitat in mai multe parti si am vaz o groaza de reclame acum la The Grudge 2 an 2006 cica,pe imdb nu a postat inca nimeni comment despre el,traileru l`am vazut si e cu totu alceva decat ce am vaz eu in The Grudge 2`u care l`am vaz eu. Insa cert e ca in amandoua cele vazute de mine,apareau baietelu ala,fata,etc deci nu a fost vreun fake ceva,insa nici asta de`i face reclama acu si am vazut traileru nu e.Ah,apropo asta 2`u de l`am vazut eu nici nu e cu Sarah Michelle Gellar asa cum e trecut in imdb la asta din 2006.Ceea ce ma intereseaza pe mine este daca asta a aparut sau nu.asta nou.Stie cineva ceva de el?

#2
krossfire

krossfire

    Lord of the Bunnies

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,346
  • Înscris: 21.04.2006
Ai vazut varianta japoneza a filmului. The Grudge 1& 2 au existat initial in varianta japoneza, ca si The Ring. (Ringu).

Tu ai vazut : http://www.imdb.com/title/tt0367913/

#3
tiesto88

tiesto88

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 09.08.2005
The Grudge 2  - October 13, 2006

#4
TheGrudge

TheGrudge

    Watcher

  • Grup: Moderators
  • Posts: 2,451
  • Înscris: 25.08.2006
bun,thx,japoneze sunt toate nu? :) In asta ultimu am vaz ca in rolu principal e o actrita americana parca

#5
M0n0

M0n0

    Cinefil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,146
  • Înscris: 03.09.2005

View PostTheGrudge, on Sep 2 2006, 14:02, said:

bun,thx,japoneze sunt toate nu? :) In asta ultimu am vaz ca in rolu principal e o actrita americana parca
Deci sunt The Grudge 1 si 2 japoneze
si mai este The Grudge 1 si 2 americane...

Edited by M0n0, 02 September 2006 - 13:07.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate