Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2
 

Anvelope iarna

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
C63AMG

C63AMG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 673
  • Înscris: 21.06.2012
In prezent am Goodyear UltraGrip 9  205/55r16 si sunt foarte multumit de ele.La fosta masina am avut Bridgestone Blizzak LM32,pe zapada foarte bune,pe asfalt umed cam alunecoase,alunecau cam tare pe franare.Parerile si opiniile sunt foarte multe,acum tu stii ce crezi ca este mai bun.Eu recomand anvelope X,altcineva recomanda Y si tot asa.

#38
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,921
  • Înscris: 01.01.2010

View Postvalecris16, on 07 septembrie 2018 - 12:13, said:

Goodyear UltraGrip 8....
Am avut acest tip de la modelul 7 si am continuat cu 8....fata de ce am mai avut (Nokian--Bridgestone) sunt peste...

Multumesc!O s ama uit.Eu am luat Pirelli Cinturato, nu mai stiu de care, pentru vara. Le am de acest an, din mai. Sunt multumit momentan, mai vedem peste vreun an. Nu-mi place sau au spatiu mai mare intre santuri si prind pietre pe care uneori le arunca pe sub masina. Bine, sunt pietricele, dar nu-mi amimtesc sa se fi intamplat si cu celelale. De iarna am avut fara nume, care aluecau incredibil, de ziceai ca pe ideea aceatsa sunt proiectate.

#39
ElfSt0ne

ElfSt0ne

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 18.04.2012
Eu tocmai mi-am comandat Michelin ALPIN 6. Am folosit pana acum pe Skoda mea Alpin 5 si nu am avut nici o problema. Foarte multumit de ele.
Sunt curios ce "imbunatatiri" au adus noului model :-)

Edited by ElfSt0ne, 23 October 2018 - 18:33.


#40
danb1961

danb1961

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,531
  • Înscris: 09.03.2002
In speranta ca mai apuc iarna, rog recomandare anvelope iarna; am doua  Kleber Krisalp Hp3 185/65 R15 92 T, pretul  actual al acestora aprox. 230 ron/buc
Multumesc

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate