Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Anvelope iarna

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
C63AMG

C63AMG

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 672
  • Înscris: 21.06.2012
In prezent am Goodyear UltraGrip 9  205/55r16 si sunt foarte multumit de ele.La fosta masina am avut Bridgestone Blizzak LM32,pe zapada foarte bune,pe asfalt umed cam alunecoase,alunecau cam tare pe franare.Parerile si opiniile sunt foarte multe,acum tu stii ce crezi ca este mai bun.Eu recomand anvelope X,altcineva recomanda Y si tot asa.

#38
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010

View Postvalecris16, on 07 septembrie 2018 - 12:13, said:

Goodyear UltraGrip 8....
Am avut acest tip de la modelul 7 si am continuat cu 8....fata de ce am mai avut (Nokian--Bridgestone) sunt peste...

Multumesc!O s ama uit.Eu am luat Pirelli Cinturato, nu mai stiu de care, pentru vara. Le am de acest an, din mai. Sunt multumit momentan, mai vedem peste vreun an. Nu-mi place sau au spatiu mai mare intre santuri si prind pietre pe care uneori le arunca pe sub masina. Bine, sunt pietricele, dar nu-mi amimtesc sa se fi intamplat si cu celelale. De iarna am avut fara nume, care aluecau incredibil, de ziceai ca pe ideea aceatsa sunt proiectate.

#39
ElfSt0ne

ElfSt0ne

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 18.04.2012
Eu tocmai mi-am comandat Michelin ALPIN 6. Am folosit pana acum pe Skoda mea Alpin 5 si nu am avut nici o problema. Foarte multumit de ele.
Sunt curios ce "imbunatatiri" au adus noului model :-)

Edited by ElfSt0ne, 23 October 2018 - 18:33.


#40
danb1961

danb1961

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,531
  • Înscris: 09.03.2002
In speranta ca mai apuc iarna, rog recomandare anvelope iarna; am doua  Kleber Krisalp Hp3 185/65 R15 92 T, pretul  actual al acestora aprox. 230 ron/buc
Multumesc

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate