Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804
 Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune

Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...
 PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...

w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...
 Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?

Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema
 

Demolare si extensie casa Constanta

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
19 răspunsuri în acest subiect

#19
roman_roman

roman_roman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.997
  • Înscris: 27.07.2017
@sorintech poti oferi si niste preturi ?

#20
Sorintech

Sorintech

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Mesaje: 72
  • Înscris: 07.08.2015
Pe mine m-a costat in jur de 3300 de euro cu transportul si debitarea incluse in pret, nevopsite. Transportul a fost aprox. 350 de euro, pe langa asta inclus in pret au fost 12 balamale si un inchizator de poarta ( amortizor cu arc) unde numai amortizorul a fost aprox. 120 de euro. Daca doresti ceva mai detaliat da-mi un msg in privat iti spun si firma de unde nu de alta dar nu vreau sa fac reclama aiurea. Stiu ca nu este deloc ieftin, insa m-a costat mult datorita designului ales, sincer acum as fi ales o foaie de aluminiu cu un desen decupat la CNC si apoi vopsit. Sunt 3 panouri de  1,6x1,5 m o poarta de 2,2 x1,1 m si doua porti auto de 2,2x1,4 m. Greutatea materialelor este peste 200 de kg asta datorita stalpilor de 15cm x15cm , lungi de 3m si grosi de 5 mm pentru sustinerea portilor, si asa tot nu sunt sigur ca sunt destul de trainici. Insa vad eu eventual adaug un insert de fier in stalpi. Am cateva schite din designul personal, adaugate mai jos.

Fișier atașat  Detali_poarta_auto_(5)1.png   100,47K   19 download-uri Fișier atașat  Detali_poarta_auto_(4)1.png   76,53K   19 download-uri  Fișier atașat  Panou_gard_cu_stalpi_(3)1.png   102,47K   19 download-uri

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate