Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier

Lupte WW2
 

Recomandare Marsupiu

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
delores

delores

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,521
  • Înscris: 12.02.2013
Noi tot marsupi plus am avut de pe la 4 luni ( l-am primit) si l-am folosit si in iarna asta adica 2 ierni (,cu zapada si gheata) si o vara la mijloc. Poate l-as mai fi folosit la o excursie mai lunga cu trenul sau la munte dar nu stiu daca ajungem si l-am dat la un bebe mic de 3 saptamani care s-a bucurat ff mult mai ales mamica ..
Am inteles insa ca pentru copii mai mari( "todler") exista sisteme speciale sau e doar o fitza?

#20
Dev

Dev

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,612
  • Înscris: 28.04.2005
Eu am un SSC masura "toddler" desi initial n-am vrut sa iau; dar a fost bun in vacanta cand ne-am cocotat pe dealuri :lol:. E intradevar mai mare si o car mai usor decat in cel masura baby care deja ii e cam mic (teoretic pana pe la masura 86). Oricum nu il folosesc prea des dar il mai luam la noi cand plecam pentru o perioada mai lunga ziua (magazine sau plimbare) si ma gandesc ca s-ar putea sa vrea sa doarma la un moment dat.

#21
Purpura

Purpura

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,818
  • Înscris: 14.02.2014
Eu pe asta il am:

https://www.lillebab...q5nMaAoEP8P8HAQ

Am avut si wrap, m-a depasit tot materialul ala care trebuia infasurat nu stiu cum.

#22
Tomaso

Tomaso

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 57,714
  • Înscris: 11.04.2005
Modele pentru bărbați se găsesc?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate