Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 Recomandare aparat de vidat alime...

Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...
 

Oglinzi cu pliere automata

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Angelo_wr6

Angelo_wr6

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 27.04.2015
Buna Ziua.
Recent am achizitionat un Peugeot 206cc.
Am avut o problema cu oglinzile retrovizoare.
Mentionez ca oglinzile vechi nu aveau functia de pliere automata.
Am cumparat de la dezmembrari doua oglinzi retrovizoare , care au functia de pliere automata, inclusiv comanda geamurilor care se afla intre scaune, le-am instalat pe masina.
Intrebarea mea este cum le fac sa si functioneze?
Este necesar vreun modul sau vreun releu in plus?
Ma poate ajuta cineva cu informatii despre aceasta problema?

#2
FreeThinker

FreeThinker

    Mr.Nobody

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 16.08.2010
Pai mai cititi-l o data. E imposibil sa nu va dati seama ca intre "imposibil" si "posibil" e un pic de diferenta...

#3
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,339
  • Înscris: 14.06.2006

View PostAngelo_wr6, on 27 aprilie 2015 - 17:32, said:

Nici eu nu am inteles mesajul

A vrut sa spuna ca ala fiind un forum monomarca si ca toti userii de acolo poseda Peugeot si cunosc mult mai in amanunt marca respectiva ai mult mai multe sanse sa gasesti mai repede raspunsul acolo.
Una e sa intrebi pe un forum generalist (unde s-ar putea sa primesti raspunsul mai tarziu sau niciodata) si alta e sa postezi pe un forum monomarca.

#4
Angelo_wr6

Angelo_wr6

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 27.04.2015
Eu cred ca si aici este imposibil sa nu gasesc.
Am cautat pe forumul Peugeot dar nu am gasit nimic.

Sunt user nou pe forumul Peugeot dar nu pot posta nimic momentan. Regulile forumului.

Iar printre subiectele discutate acolo nu am regasit problema mea.

#5
2hot4you

2hot4you

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 327
  • Înscris: 15.02.2007
Postul meu a fost sters? Am spus ceva rau, sau am facut reclama unui alt forum? Tare greu era de inteles mesajul !
Nu am spus nimic deplasat si nici cu rautate.De obicei, cand ai o problema,nu mai tii cont de niste amanunte elementare, ceva in sensul ca nu poti vedea padurea din cauza copacilor. Daca te inregistrezi pe un forum, poti folosi functia de cautare, functie pe care ca vizitator nu o poti utiliza...E penibil sa detii o masina, sa vrei sa mesteresti la ea, dar sa nu te inregistrezi pe forumul marcii.
Care este probabilitatea ca pe un forum general, un posesor de Pejo, sa-si fi desfacut masina si sa iti explice cum si ce ? Mai ales ca este o intrebare al dreaq de tehnica?
Vrei pareri total neavizate, sau te-ar ajuta mai mult cunostintele unor pasionati, care si detin acel model de masina?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate