Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale
 Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day

Recomandare aparat de vidat alime...
 Izolatie exterioara casa parter P...

Cuvinte si expresii neclare

Mod de lucru Purmo Tempco Digital...

Samsung S90C vs LG C3
 Problema sunet RCS

Amortizor sertare bucatarie

Codrea Pallady

Blocurile goale! Orase in car...
 

Facebook-Mesaje

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
annnna13

annnna13

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 20.05.2014

Buna, de ce pe Facebook, in Inbox imi apar toate mesajele citite, chiar si alea pe care le-am lasat anumit necitite, sa nu le apara "Seen" celor carora nu le-am raspuns. Aveam vreo 20 necitite. Mi s-a virusat contul, sau e de la Facebook? Aveti si voi mesaje pe care le-ati lasat necitite si apar citite? Sau mi-a spart cineva parola?


#2
BlueSoon

BlueSoon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,526
  • Înscris: 10.06.2006
Daca ti-ar fi spart cineva parola/contul ai fi fost notificata. Mai degraba ti-a folosit cineva pc ul sau telefonul de pe care te logai tu si astfel n-a mai fost nevoie sa "sparga" nimic

#3
annnna13

annnna13

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 20.05.2014

View PostBlueSoon, on 29 decembrie 2014 - 01:19, said:

Daca ti-ar fi spart cineva parola/contul ai fi fost notificata. Mai degraba ti-a folosit cineva pc ul sau telefonul de pe care te logai tu si astfel n-a mai fost nevoie sa "sparga" nimic

nu am lasat telefonul pe nicaieri, mereu a fost cu mine, iar la pc nu a stat nimeni..

e un bug?

#4
n-amname

n-amname

    Brain Power User

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,731
  • Înscris: 10.11.2013
Vezi aici de unde-ti apare ca esti logata :).
https://www.facebook...n=sessions

#5
dexterash

dexterash

    --something---

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,912
  • Înscris: 19.08.2004

View Postannnna13, on 29 decembrie 2014 - 00:57, said:

    Buna, de ce pe Facebook, in Inbox imi apar toate mesajele citite, chiar si alea pe care le-am lasat anumit necitite, sa nu le apara "Seen" celor carora nu le-am raspuns. Aveam vreo 20 necitite. Mi s-a virusat contul, sau e de la Facebook? Aveti si voi mesaje pe care le-ati lasat necitite si apar citite? Sau mi-a spart cineva parola?
Da' cu antivirusul pe PC/laptop cum stai? Poate ti s-a "virusat" PCul si/sau telefonul, nu contul de Facebook.
Pe cate alte conturi folosesti aceeasi parola?
Cine ti-a instalat Sistemul de Operare si ce versiune este?

#6
annnna13

annnna13

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 213
  • Înscris: 20.05.2014

View Postdexterash, on 29 decembrie 2014 - 05:53, said:

Da' cu antivirusul pe PC/laptop cum stai? Poate ti s-a "virusat" PCul si/sau telefonul, nu contul de Facebook.
Pe cate alte conturi folosesti aceeasi parola?
Cine ti-a instalat Sistemul de Operare si ce versiune este?

Pai tot cam acum 3 zile mi s-a virusat si pc-ul, mi se deschideau 100 de ferestre, hard-urile apareau goale dupa care iar aveau fisiere in ele, si acum nici nu-l mai pot deschide din cauza virusilor, trebuie sa reinstalez windows-ul. Aveam un windows 7 pe el, si pc-ul meu era plea slab pt asa ceva...Dar asta cu mesajele am observat-o dupa ce mi s-a virusat pc ul, intrasem de pe un laptop si am observat ca imi apar toate mesajele citite.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate