Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Program test hardware

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
velicucristian

velicucristian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 25.12.2011
Salutare tuturor.

Acum ceva timp un amic a trimis in garantie un laptop care avea probleme cu placa grafica. Cand a venit din garantie in colet a fost o foaie in generata probabil de un program in care era prezentat un raport de testare a tuturor componentelor ( raport simplu in care scria CPU - Passed HDD-Passed Chipset-Passed Memorii Passed etc deci nu detalia ci doar spunea Passed ori Failed ) . Ma intereseaza daca unul dintre voi cunoaste un astfel de soft care sa imi testeze toate componentele hardware si la sfarsit sa imi scoata un raport !

Multumesc anticipat !

#2
Junky01

Junky01

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 17.12.2013
Vezi, poate iti este de folos topicul asta...
http://forum.softped...icare-hardware/

Edited by Junky01, 31 August 2014 - 15:26.


#3
velicucristian

velicucristian

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 126
  • Înscris: 25.12.2011
Gata se poate inchide topicul. Am gasit ce imi trebuia ! http://www.passmark....roducts/bit.htm Face tot felul de teste si la sfarsit scoate raport  in pdf,html sau direct print . Merge si in Windows  si in Linux se poate utiliza si portabil de pe stick .

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate