Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Ce mouse de gaming sa aleg(pentru CS:GO)

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
Razvan11

Razvan11

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 864
  • Înscris: 26.11.2011
@khazar tu citesti macar posturile initiale?Am specificat clar bugetul,iar mouse-ul indicat de tine nici macar nu mai e in stoc .

#20
Sempiternal

Sempiternal

    // Mastermind \\

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,646
  • Înscris: 05.05.2013
[ http://www.jorosar.com/wp-content/uploads/2013/09/20130926-mouse-grip.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Ce ai tu cred ca e un Claw Grip.
Asta cauti tu ;).

#21
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,889
  • Înscris: 25.01.2007

 Razvan11, on 31 august 2014 - 12:53, said:

@khazar tu citesti macar posturile initiale?Am specificat clar bugetul,iar mouse-ul indicat de tine nici macar nu mai e in stoc .

ca nu ai bani de ala, o.k., dar hai ca nu e asa greu sa il gasesti in alta parte pe stoc.
omul ti-a dat o sugestie, tu vrei insa mur'n'gura...

#22
Robiacs

Robiacs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,923
  • Înscris: 18.10.2010

 Razvan11, on 31 august 2014 - 11:46, said:

@Robiacs si ce jocuri te joci ? Ca daca as lucra si eu numai in office sau jocuri care nu cer prea mare acuratete,da ar merge si un mouse de 25 de lei.
Cam orice inafara de csgo. Imi setez sensibilitatea cum imi place mie si aia e...Dar na, poate tu castigi bani din competitii cum castiga un prieten si probabil atunci merita.

Edited by Robiacs, 31 August 2014 - 14:59.


#23
Razvan11

Razvan11

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 864
  • Înscris: 26.11.2011
Pana la urma am ales V7MA si nu imi pare rau,de aproximativ 2 zile il am,inca sunt in perioada de acomodare.Ca si dimensiuni e asemanator cu X-755BK(nu am toata palma pe mouse,dar pentru mine nu e un inconvenient).Mi se pare mai precis  ca vechiul A4Tech si consider ca a meritat cumparat.

#24
mucormucedo

mucormucedo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 236
  • Înscris: 19.11.2006
Exista mouse (50 lei) cu polling rate de 500 Hz ?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate