Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...

BD-R Verbatim 25gb salvare Fisier
 Lupte WW2

Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...
 Drept trecere cu “carulR...

Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente
 Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute
 

UPC, RDS sau Romtelecom? Ce sa aleg?

- - - - -
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#55
cristinel07

cristinel07

    #MM93

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,139
  • Înscris: 26.07.2009

 utopium, on 28 august 2014 - 14:08, said:

Sondajele sunt mai obiective decat parerile personale. Ca nu existau multi suporteri acum 10 ani, asa o fi. Dar in astia 10 ani au castigat destui suporteri (eu cunosc destui). Sau tu vrei sa numaram cati suporteri erau acum 10 ani? Ca daca vrei sa ne raportam la trecut si eu pot sa zic ca CFR a avut mai multi fani decat Steaua vreo 40 de ani pentru simplul motiv ca Steaua nu exista inca Posted Image

Pe Facebook CFR are 72.000 de fani, iar U Cluj 68.000 ... e suficient de sugestiv pentru tine sau nu?

Intotdeauna Universitatea Cluj are si o sa aiba mai multi suporteri (adevarati) decat acei simpatizanti ai CFR-ului. Nu conteaza Facebook, sondaje in care
poate poti vota de mai multe ori etc.

#56
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 46,031
  • Înscris: 14.08.2007
Stiu, nu conteaza nimic din ce e relevant, doar parerea ta :) Ce ii opreste pe acei suporteri adevarati sa mearga la meciuri in numar mai mare decat rivalii lor (mai ales ca au un stadion mai mare si mai frumos) sau sa dea like pe facebook sau sa raspunda cand sunt intrebati la un sondaj ca sunt suporteri? Eu chiar nu inteleg ce anume ii opreste ... le e rusine sa dea Like pe Facebook la U Cluj? Nu au acces la calculator fanii U? ... Poate intelegi tu de ce sunt mai putini pe Facebook, ca eu nu inteleg.

Oricum e o discutie off-topic inutila, ti-am dat mai multe dovezi ca am dreptate, dar tu l-ai luat pe "NU" in brate si o tii pe a ta pentru ca asa ti se pare tie. Nici macar nu esti in Cluj ca sa poti sa-ti dai cu parerea cat de cat obiectiv daca ai dreptate sau nu. Eu personal am mai multi prieteni clujeni fani CFR decat fani U, poate nu ma invart eu in cercurile care trebuie :)

#57
JohnnyZet

JohnnyZet

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 965
  • Înscris: 02.11.2008

 utopium, on 28 august 2014 - 02:49, said:

Sunt peste 25 de canale de documentare/lifestyle la UPC, ar trebui sa te uiti foarte mult la televizor ca sa ajungi sa poti zice ca ai vazut deja toate emisiunile interesante de pe Discovery si nu mai ai ce vedea nou (exista oricum si emisiuni din 2013).

Tocmai ca ma uit destul de rar si, cand se intampla sa ma uit, nimeresc cam aceleasi emisiuni (in intervale orare diferite).. Nu stiu daca asta e ghinion, insa semn bun nu e... Si.. nu am spus ca nu am ce sa vad nou, am zis doar ca sunt multe reluari.

#58
utopium

utopium

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 46,031
  • Înscris: 14.08.2007
Eu n-am probleme cu reluarile, adica mai dau si eu peste emisiuni pe care le-am vazut, dar destul de rar. Asta pentru ca nu apuc sa ma uit atat de mult la Discovery incat sa ma deranjeze reularile ... sunt prea multe canale de documentare, probabil intr-o luna vad 2-3 emisiuni pe Discovery, inca 2 pe Nat Geo, inca 1-2 pe Viasat, inca 1-2 pe Arte, 2-3 pe Travel Channel, etc.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate