Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs
 Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?
 Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?
 Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...
 

"Imi poti spune cat este ceasul?"

- - - - -
  • Please log in to reply
94 replies to this topic

#91
tavktm

tavktm

    Old school member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,824
  • Înscris: 25.07.2006
@ initiator !
Ce inaltime si cate kilograme ai ? Chiar sunt curios !

#92
heathledger

heathledger

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,488
  • Înscris: 01.01.2012
da' de ce draga ?
vrei sa ma scoti la suc ?

#93
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,515
  • Înscris: 06.01.2012
Cel mai probabil vrea sa vada daca poate sa te ia la bataie si sa-ti ia telefonul .

Edited by jeffy86able, 23 September 2014 - 17:07.


#94
Broke

Broke

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 691
  • Înscris: 06.09.2014
Am inteles ca vreti sa va masurati muschii si nu stiti de unde sa incepeti ca va da cu virgula. Eu vreau sa stiu daca agresatul a depus plangere contra agresorului.
Daca n-a facut nimic, e un fraier.

#95
mecoparsapteplus

mecoparsapteplus

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,867
  • Înscris: 08.05.2012
Ar trebui evitate zonele ,,rau famate,, si bineinteles orele tarzii din noapte etc.Daca ai fost la cineva in vizita roaga persoana respectiva(2.3...) sa te insoteasca pana in statie.Daca pleci de la munca este bine sa pleci impreuna cu alti colegi.Fiind singur la ceas de seara trebuie sa ai atentia marita. Daca i-ai vazut ca vin spre tine nu e nici o problema/rusine sa treci pe partea cealalta a strazii.Principalul obiectiv este sa ajungi cu bine acasa.Acuma de dat sfaturi e cel mai usor ...bine ca esti sanatos si cu o noua experienta de viata.Daca este o zona izolata si transport deficitar poti folosi o bicicleta sau apelezi la  un prieten cu masina sa te ajute etc.Numai bine.P.S.poti sa o privesti ca o experienta neplacuta si sa mergi mai departe sau poti reveni in zona ziua ! cu siguranta  ii vei intalni din nou !

Edited by mecoparsapteplus, 23 September 2014 - 21:37.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate