Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

RIFT: Guilda de romani

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
justynX

justynX

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 10.11.2011

[ http://i61.tinypic.com/1r7rwp.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]



Ce este Rift ?

Pentru jucatorii de MMORPGs cred ca aceasta categorie de joc este usor de identificat. Rift: Planes of Telara este un joc dezvoltat de cei de la Tirion Worlds care a aparut in anul 2011 si ca orice joc de acest gen playerii sunt nevoiti sa-si aleaga una dintre cele doua factiuni: Guardians cu rasele: Dwarves, High Elves, Mathosians si Defiants: Bahmi, Eth, Kelari.

Daca sunteti interesati, mai multe detalii gasiti accesand link-ul urmator http://www.riftgame.com/en/

Obiectiv

Impreuna cu niste jucatorii al unui tracker romanesc care joaca sau vor sa joace Rift, am hotarat sa facem o guilda de Romani pentru un fresh start, asta ajutandu-ne la level-ing si in acelas timp sa ne scape de feeling-ul de "roman intr-o tara straina". Realm-ul, factiunea cat si numele Guildei o sa le stabilim toti membrii guildei dupa ce o sa ne strangem.

Recrutari

Ne intereseaza orice jucator care vrea sa-si petreaca zilele plictisite si timpul liber cu noi. Orice experienta anterioara: World of Warcraft, Tera, Elder of Scrolls Online, Neverwinter etc. este binevenita.

Modalitate de contact

Toti cei care vor sa ia parte la infiintarea guildei sunt rugati sa lase un mesaj in acest topic, evantual cu un id Skype, urmand ca in scurt timp acestia sa fie contactati pentru mai multe detalii privind data lansarii, precum si alte curiozitati majore.

O zi buna.



#2
Power211

Power211

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 924
  • Înscris: 20.10.2011
Salut , din trailer pare interesant ...

Am jucat in trecut wow , si inca mai joc , rar ce-i drept ...  

Il descarc si eu sa vad ce e de el  . Posibil interesat .

#3
justynX

justynX

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 49
  • Înscris: 10.11.2011
Te asteptam.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate