Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Import china alibaba

Facultate
 Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...

Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta
 alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...

Descifrare reteta

Zapp fix
 Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea

Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...
 

Fecioara cu ascendent in scorpion

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
Taylor_M

Taylor_M

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,209
  • Înscris: 08.08.2014

 Astro-Liv, on 15 septembrie 2014 - 15:59, said:

...saracii capricorni si constipatia, asa ca un mic exemplu.

Un alt exemplu este ca de pilda,  o Venus in rac, nu va fi DELOC psihic balansata si nu va avea o sanatate buna, daca nu va avea o relatie f. buna in casatorie si de aceea si decid greu si tirziu uneori sa faca acest pas, al casatoriei... la fel o Venus in balanta, care se imbolnaveste daca nu traieste intr-un mediu curat si armonios.... putem sa va spunem si in functie de gradul acestei PLANETE in semne, ce boli dau....gemenilor, fecioarelor, sau daca aveti destule planete acolo,  nu uitati vitamina B1 si plimbarile in aer liber ptr. sistemul nervos, etc.... Posted Image   Asta doar in MARE si rapid !
Stiam ca ala e scorpionul si cateodata fecioara. :D


Pai asta ziceam si eu. Pozitia planetei venus sau a mercurului IN SEMNE, nu in case. Bine, ar mai fi si felul in care acestea aspecteaza.

#20
Astro-Liv

Astro-Liv

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 864
  • Înscris: 06.01.2014

 Taylor_M, on 16 septembrie 2014 - 20:56, said:

Stiam ca ala e scorpionul si cateodata fecioara. Posted Image
Pai asta ziceam si eu. Pozitia planetei venus sau a mercurului IN SEMNE, nu in case. Bine, ar mai fi si felul in care acestea aspecteaza.

Si totusi carpricornul...eu am inteles invers, acolo sus unde ai scris, adica casele nu semnele....scuze de greseala. O zi buna.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate