Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
date personale angajat

Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara

Recomandare SmartWatch pe care po...
 Concediu Vasiliki

Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...

Propranolol zilnic
 Ce "tip" de apartament/ca...

A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri

Lipsa etrieri noduri
 nume strazi

Fundație casa

Cadastru pentru vanzare apartament

Cantarete care v-au placut si ca ...
 

Problema index/crowl blog

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
danN129

danN129

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 02.02.2013
Salut, am o mica problema/intrebare : am un blog creat cam de 3 luni cu vreo 7000 de "pageviews"-uri in total  dar in "Webmaster tool" imi arata ca nicio pagina n-a fost  indexata , iar graficul de "crowl" e complet "gol".CAre ar fi problema ?   Daca va puteti da cu parerea.. sau niste sfaturi v-as fi recunoscator! Multumesc!

#2
Aldease

Aldease

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 08.05.2009
Acum cat timp ai adaugat website-ul in WT?

#3
mishelul

mishelul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 21.03.2009
Buna seara
Nu stiu daca scriu bine aici dar am o problema opusa celei expuse.
Acum un an am adaugat site-ul in bing tools cu cateva pagini si subdomenii apoi am modificat site-ul dupa 3-4 luni  schimband si scotand din subdomenii si din pagini.
Cele noi sunt indexate insa in "Explorator Index" continua sa apara subdomeniile si paginile vechi care nu mai sunt.
Am schimbat si sitemap-urile in acelasi timp cu schimbarea facuta actualizandu-le si in "bing tools".
Cum nu sunt prea bun mie cam teama sa le pun in "Dezavuare linkuri" sau "Blocare URL-uri" ptr ca  nu pricep ce reprezinta.
In cPanel apar ca sunt accesate paginile vechi de bingbot cu eroare 404

#4
danN129

danN129

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 02.02.2013

 Aldease, on 12 ianuarie 2014 - 21:57, said:

Acum cat timp ai adaugat website-ul in WT?


pe la sfarsitul lui 2013..

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate