Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!
 Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor
 Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs
 Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?
 

MISA & Bivolaru - pro si contra

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
28765 replies to this topic

#26515
marian2006

marian2006

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 613
  • Înscris: 12.08.2006

 icsoc, on Oct 7 2008, 22:47, said:

Desigur ca doar cei alesi mai nene ... pai ce credeai?
Deci draga misanelule - iesi afara , uita-te pe cer ... si daca nu vezi farfurii, bad luck my friend, nu esti cel ales!
Asta îmi aduce aminte de povestea lui Hans Christian Andersen, Hainele împăratului. Nu mai știu dacă țineți minte, dar în poveste se spune că cine nu vede hainele magice ale împăratului e prost. Tot felul de supuși ai împăratului spuneau că văd hainele, deși nu vedeau nimic, ca să nu pară proști. Așa și cursanții, o să spună că au văzut nava, ca să nu pară demoniaci. Îmi imaginez o conversație între misani după 14 octombrie, după ce nimeni nu va vedea, evident, nici o navă:

Misan1 (proprietar de salon de masaj erotic): Heil Krik! Ai văzut ieri nava?
Misan2 (pimp spiritual): Heil Krik! Păi, sigur. Tu ai văzut-o?
Misan1: Normal, ce, credeai că sînt demoniac?
Misan2: Dacă ai văzut-o, spune ce culoare avea!
Misan1 (în gînd: Aoleu, m-a prins cu minciuna, dacă spun ce culoare avea și nu o nimeresc își dă seama că nu am văzut nimic. Să inventez ceva, să par spontan, ca Krik la TV): Era ceață, dar parcă era roz cu picățele.
Misan2: Fugi, băi, de aici. Nu era roz cu picățele. Te bag la cutia calomniei. Și nici ceață nu era. Tu unde ai fost, băi, de era ceață?
Misan1: La munte, băi.
Misan2: Fugi, băi, de aici. În primul rînd, trebuia să fii în Noul Ierusalim, nu la munte, că așa a zis Krik, ca toți să fie acasă, să ia diazepamul și să mediteze pentru comuniunea cu extratereștrii. În al doilea rînd, mă interesez eu la salonul tău de masaj dacă ai fost la munte.
Misan1: Bine, băi, recunosc, nu am văzut nimic. Dar nu mă spune lui Krik, că îți dau și ție 10 procente din cifra mea de afaceri.
Misan2: Dă-mi 20 de procente, plus marfă proaspătă din anul I și nu te spun.
Misan1 (înjurînd în gînd): Bine, băi, heil Krik!
Misan2 (înjurînd în gînd): Heil Krik!


#26516
icsoc

icsoc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 16.10.2006
Sa stii ca ai dreptate amice ... ar fi bine  sa fie distribuita descrierea navetei de bere .... adica a navetei spatiale vreau sa zic, asa cum o percepe Grig Bivolaru. Astfel vor fi evitate toate autenticele perceptii halucinante.
        
        Pana trimite Grig descrierea exacta, vazand ca pe blogul cu pricina deja au fost surprinse niste nave pe google earth cica (nu prea am vazut eu nori pe google earth ... dar hai s-o credem si pasta) extraterestrul benefic a fost surprins sa constate ca si farfuria sa cea noua e vizibila pe google earth - iat-o:
        

[ http://2.bp.blogspot.com/_7_gk4rAPMD8/SOvRyr8WwqI/AAAAAAAAAB0/FQapUjlOV7k/s400/farfuria-turbo.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

sau aici: http://extraterestru...c.blogspot.com/

Edited by icsoc, 07 October 2008 - 23:34.


#26517
marian2006

marian2006

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 613
  • Înscris: 12.08.2006

 icsoc, on Oct 8 2008, 00:32, said:

Pana trimite Grig descrierea exacta, vazand ca pe blogul cu pricina deja au fost surprinse niste nave pe google earth cica (nu prea am vazut eu nori pe google earth ... dar hai s-o credem si pasta) extraterestrul benefic a fost surprins sa constate ca si farfuria sa cea noua e vizibila pe google earth - iat-o:
Mișto numărul la naveta cu rudotel: B 69 OAM. Dar nu se vede bine dacă e semnul Uniunii Europene sau al Federației Batracianului Intergalactic (FBI) pe tăblița de înmatriculare. În rest, felicitări extraterestrului timid! S-o țină tot așa și să ne aducă vești bune pe 14 octombrie! ;)

#26518
Cirmaciul

Cirmaciul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 23.09.2008

 icsoc, on Oct 7 2008, 22:47, said:

Navele extraterestre invizibile sunt uriase si le vede Google Earth ... deci Google e bun!

But Microsoft is evil! :deviltongue:
Va mai aduceti aminte de discutiile mai vechi  de pe vechiul topic despre Bill Gates si numarul Bestiei? :)

Pentru cine nu are chef sa rasfoiasca prin arhiva, reiau aici textul buclucas difuzat la o spirala(nu mai stiu exact care o fi fost anul) sub forma de "Buletin Informativ Yoga", fituica ce cuprindea si indemnuri de genul "citeste si da mai departe". ;) Si uite ca s-a tot dat mai departe pana a ajuns pe SP. :P

Lasand acum gluma la o parte, stie cineva cam cine se ocupa pe vremuri de selectarea si redactarea textelor incluse in respectivul "buletin informativ"? Nu apare nimeni indicat ca autor, redactor etc. Practic fituicile sunt anonime(probabil intentionat, pentru a putea nega usor in caz de nevoie paternitatea lor), desi cei care am fost inainte de 2004 la curs ne amintim foarte bine ca ele erau distribuite in anumiti ani cu ocazia fiecarei spirale.

Attached Files

  • Attached File  bg.jpg   257.39K   37 downloads


#26519
opo

opo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,591
  • Înscris: 24.08.2006
A incercat careva cu Office 95  sa vada daca apare jocul ala?
Imi aduc aminte ca la vreme povestisem cu un amic, chiar incepusera PC-urile sa fie din ce in ce mai populare, dar nu avea tot omu computer acasa. Sunt curios cati oameni si-au pus CD-ul original de wingoz in microunde sa vada ca le apare numarul 666.
Interesant de vazut urmatoarea chestie: Raul, diavolu cu reprezentantii sai pe Pamant : masonii , biluta portita,  reptilientii, securistii, ca sa fie sigur ca e prezent  peste tot isi pun semne  pe tot ce misca: pe cotorul de la CD, pe programele pe care le folosim noi si Pentagonul ;) , si la care avem acces daca tragem linie in jos, apoi apasam toate tastele si le lasam pe rand si dam click pe mouse in timp ce....  
Da de ce 666? De ce nu 4 care este simbolul mortii in China de exemplu? De ce diavolu nu a luat un simbol care sa atace Asia unde se afla cam 80% din populatia lumii? Daca era destept diavolu atunci  gaseam inscriptii in chineza si hindu pe toate produsele....
Interesant si Belzebut asta cu lipsa lui de imaginatie....Da las ca vine ADAMA cu flota lui spatiala  si-i da in basca

#26520
konami

konami

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,493
  • Înscris: 25.04.2008

 icsoc, on Oct 8 2008, 00:32, said:

...
        
(nu prea am vazut eu nori pe google earth ... dar hai s-o credem si pasta)
...

bifezi weather si apar norii  :peacefingers:

#26521
arasel

arasel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 20.02.2007

 Cirmaciul, on Oct 8 2008, 08:18, said:

But Microsoft is evil! :deviltongue:
Va mai aduceti aminte de discutiile mai vechi  de pe vechiul topic despre Bill Gates si numarul Bestiei? :)
O sa instalez intr-o masina virtuala kitul saptamana asta, poate fac niste screenshoturi  :D Am si acum un cd cu windows 95 sigilat inca, cred ca sigur si excel sa ma uit prin arhiva. Nu ma intrebati de ce mai am inca undeva un AT&T 8086 (da 086) functional. Asteapta venirea navelor ca sa-l ia acasa la muzeul lor de computere. :lol:
Am gasit si pe google la http://www.eeggs.com/items/719.html Acolo zice ca sunt numele programatorilor... care s-au chinuit sa faca softul. Mai da cum au putut sa interpreteze misanii e de ras. Paranoia inca de acum cativa ani.

Edited by arasel, 08 October 2008 - 15:46.


#26522
opo

opo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,591
  • Înscris: 24.08.2006
Mi-a placut chestia cu Bill Gates III care in ascii da 666 dupa calculul Gregorian (in afara de calendarul gregorian mai este si alfabetul gregorian, matematica gregoriana, ioga in versiunea gregoriana si sa nu uitam - mantra mioritica ;) ), calculat cum? B=66 I=73 L=73 .... si la sfarsit I=1 I=1 I=1 asta ca sa iasa 666. Ma intreb daca 1 roman nu este i mare si 5 V ca si reprezentare, iar daca e asa de cind I-1 ca in Bill este 73. Alta chestie interesanta este faptul ca ei scriu Bill Gates unde doar B si G sunt litere mari restul litere mici, dar la calculul in ascii le considera pe toate ca fiind litere mari.

#26523
cecilia.ghitulescu

cecilia.ghitulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,251
  • Înscris: 14.10.2006

 icsoc, on Oct 7 2008, 23:32, said:

Sa stii ca ai dreptate amice ... ar fi bine  sa fie distribuita descrierea navetei de bere .... adica a navetei spatiale vreau sa zic, asa cum o percepe Grig Bivolaru. Astfel vor fi evitate toate autenticele perceptii halucinante.
        
        Pana trimite Grig descrierea exacta, vazand ca pe blogul cu pricina deja au fost surprinse niste nave pe google earth cica (nu prea am vazut eu nori pe google earth ... dar hai s-o credem si pasta) extraterestrul benefic a fost surprins sa constate ca si farfuria sa cea noua e vizibila pe google earth - iat-o:
        

[ http://2.bp.blogspot.com/_7_gk4rAPMD8/SOvRyr8WwqI/AAAAAAAAAB0/FQapUjlOV7k/s400/farfuria-turbo.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

sau aici: http://extraterestru...c.blogspot.com/
Misto naveta extraterestrului bezmetic.  :coolspeak:  Si mare curaj pe capul lui sa se scoboare pe Calea Lacpee, ca sa vina in ajutorul heliberatului de Tartasesti si a turmei lui de iochinasi.  :naughty:

@Carmaciul: Bine te-ai reincarnat, domle. Acum am luat si eu cunostinta de revenirea ta in forta.  :P

Edited by cecilia.ghitulescu, 08 October 2008 - 20:11.


#26524
icsoc

icsoc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 16.10.2006

 konami, on Oct 8 2008, 03:08, said:

bifezi weather si apar norii  :peacefingers:
Merci, asa e !
Deci facui si asta si vazui si eu triunghiurile zburatoare -adica unde nu se vede nori pe google earth -erori de mapare evidente, lipsesc informatiile de tip weather pentru respectivele portiuni .

Nene, dar cum pot sa creada Google Earth, acest program facut de masoni reptilieni care nu arata gaurica pamantului (e fata deci)?
Adica astia asa de fraieri este, daca sterg gaurile de la poli pe unde se poate vedea in interior si nu sterg navetele spatiale benefice?

Si extraterestrii astia de zboara pe deasupra nu au altceva ce face decat sa pluteasca rugandu-se sa-i vada cineva, ei fiind invizibili ... chiar timizi baieti!

14 octombrie ziceti?

Hai sa facem un pariu ... cat de repede va fi uitata aceasta data de misanul credincios?

#26525
arasel

arasel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 92
  • Înscris: 20.02.2007

 icsoc, on Oct 8 2008, 22:23, said:

14 octombrie ziceti?
Hai sa facem un pariu ... cat de repede va fi uitata aceasta data de misanul credincios?
Iti dai seama ca se uita rapid pentru ca li se da o ultra mega revelatie ca sa uite. Ma gandesc ca o sa speculeze data reala a ciocnirii particulelor ca sa explice ca nava a disparut intre timp pentru ca a contracarat efectul de gaura neagra rezultat din experimentul malefic al masonilor.  :console:

Edited by arasel, 09 October 2008 - 13:31.


#26526
marian2006

marian2006

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 613
  • Înscris: 12.08.2006

 icsoc, on Oct 8 2008, 22:23, said:

Nene, dar cum pot sa creada Google Earth, acest program facut de masoni reptilieni care nu arata gaurica pamantului (e fata deci)?
Gluma anului! :coolspeak:  :lol: Acum înțeleg de ce susține Gregorian că Terra are găurică! Vrea s-o dezvirgineze și pe ea. Păcat că nu e minoră și are coaja cam tare! :D

#26527
icsoc

icsoc

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 756
  • Înscris: 16.10.2006
Ah, trebuie sa-mi cer iertare!
Se pare ca e adevarat, vor veni extraterestrii pe 14 octombrie 2008 - adica saptamana viitoare, la 49 de zile de la marea Spirala de hiatus de la Costinesti.

Am aflat asta dintr-o sursa sigura ... si se pare ca doi extraterestri au venit deja - cu ocazia unei spirale yoghine secrete de invocare a lor. Detalii puteti citi aici: http://extraterestru...-unui-cuib.html
Iata si o imagine sugestiva:

[ http://1.bp.blogspot.com/_7_gk4rAPMD8/SO5T4NHA0_I/AAAAAAAAAB8/S1iKZSPpU10/s400/farfuria-2.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

si pentru ca uitarea e complicele cel mai bun al escrocilor am atasat si un printrscreen cu articolul profetie de pe yogaesoteric, spre tinere de minte.

  

Attached Files



#26528
mantra mioritica

mantra mioritica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 399
  • Înscris: 19.01.2007
Nu v-ati prins voi de ce vine extraterestrul timid ... Pai vine sa salveze lumea din criza financiara, prin implementarea unui sistem nou, in care nu exista bani, iar misanul nu va mai trebui sa-si faca griji pentru ca n-are bani de paine !

#26529
marian2006

marian2006

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 613
  • Înscris: 12.08.2006

 icsoc, on Oct 9 2008, 21:30, said:

si pentru ca uitarea e complicele cel mai bun al escrocilor am atasat si un printrscreen cu articolul profetie de pe yogaesoteric, spre tinere de minte.
Atîtea lucruri demne de Cascadorii Rîsului au avut loc de-a lungul anilor în MISA că articolul ăsta legat de extratereștri nu e deloc surprinzător. Cei care nu știu încă pot să ia cunoștință de încă un exemplu de gîndire bivolară citind acest manifest care a fost pus în cutiile poștale ale oamenilor în iarna anului 2000, cu ocazia unui potențial cutremur. Au fost mai multe anihilări de cutremure la MISA; eu am participat la două acțiuni de anihilare și la o acțiune de fărîmițare a cutremurelor. Sublinierile îmi aparțin:

APEL pentru RUGĂCIUNE COLECTIVĂ
Potrivit cercetărilor prof. dr. Vergil Hîncu, în următoarele luni, ROMÂNIA VA FI ZGUDUITĂ DE UN CUTREMUR DE PESTE 7 GRADE PE SCARA RICHTER

OAMENI BUNI, TREZIȚI-VĂ ȘI ACȚIONAȚI AȘA CUM SE CUVINE PÂNĂ CE NU VA FI PREA TÂRZIU! RUGĂCIUNEA ESTE SINGURA MODALITATE PENTRU A PREÎNTÂMPINA NENOROCIREA!

Participând zi de zi la această rugăciune colectivă, aveți binecuvântarea de a nu vă pierde viața, casa și pe cei dragi.
Pentru că fiecare dintre noi dorim ca Dumnezeu să ne ferească de toată urgia, suferințele și necazul unor dezlănțuiri seismice care ar putea fi la fel de cumplite precum cele petrecute în Turcia și în Taiwan și pentru că s-a profețit deja un cutremur devastator în România, ce urmează să se producă în curând, vă îndemnăm să recurgeți zilnic la Rugăciune, care se va realiza la unison între orele 21:00 - 21:45. Așezați pe un scaun, ori în genunchi, vom face mai întâi semnul Sfintei Cruci și după aceea vom rosti o scurtă rugăciune către Dumnezeu Tatăl spunând cu o mare credință în Dumnezeu următoarele:
"Doamne Dumnezeule, Tată Ceresc, Te implor cu umilință, îndepărtează de la noi, românii, acest pahar al suferinței. Facă-se Voia Ta, În numele Tatălui și al Fiului și al Sfântului Duh. Amin."
Această scurtă rugăciune se va rosti neîncetat, pe întreaga durată a celor 45 de minute rămânând cu ochii închiși pentru o mai bună interiorizare. Această acțiune a fost inspirată de Îngerii lui Dumnezeu, cei ce vor numai binele tuturor oamenilor. Rugăciunea colectivă va fi realizată de noi toți, zilnic, până în data de 15.02.2000.
A ști și a nu acționa ACUM CÂND ÎNCĂ MAI ESTE TIMP este suprema lașitate și aceasta va avea consecințe mortale pentru noi în viitorul apropiat.
"...Căci nu trebuie să uităm cumva că multă putere are rugăciunea stăruitoare și izvorâtă din credință a celui drept."
(Iacov, V,16)
Unii creștini consideră în mod prostesc că indiferent ce urmează să se producă, noi, oamenii, nu trebuie să facem nimic pentru că TOTUL VINE DE LA DUMNEZEU, IAR NOI NU TREBUIE SĂ NE OPUNEM. lată însă că în această direcție BIBLIA ne oferă un GRĂITOR EXEMPLU:
"Scoală-te și du-te în cetatea cea mare a Ninivei și propovăduiește acolo, căci fărădelegile lor au ajuns până la fața mea! Și s-a sculat atunci Iona și a mers în Ninive după cum i-a poruncit cuvântul Domnului. Și a văzut că Ninive era o cetate mare înaintea lui Dumnezeu; căci îți trebuiau trei zile ca să o străbați toată. Și astfel a pătruns Iona în cetate, zicând: Patruzeci de zile mai sunt până când Ninive va fi distrusă! Atunci când au aflat aceasta au crezut cu toții în Dumnezeu, s-au rugat, au ținut post și s-au îmbrăcat în pânză de sac, de la cei mai mari până la cei mai mici.
Și după aceea a ajuns vestea până la regele Ninivei. Acesta, înfricoșat, s-a sculat de pe tronul său, și-a lepădat veșmântul lui cel scump, s-a acoperit cu pânză de sac și s-a culcat în cenușă. Atunci Dumnezeu a văzut faptele lor pline de pocăință, s-a bucurat că s-au întors din căile lor cele rele și l-a părut rău de prezicerile de rău pe care le făcuse și (iertându-i) nu le-a mai îndeplinit." (Proorocul Iona)
OAMENI BUNI, RUGAȚI-VĂ ZILNIC DE AZI ÎNAINTE PÂNĂ CE NU VA FI PREA TÂRZIU!
SĂ LUĂM CU TOȚII AMINTE CĂCI AȘA CUM AU FĂCUT EI ATUNCI. PUTEM FACE ȘI NOI ACUM. RUGÂNDU-NE ZILNIC LA DUMNEZEU.
Să ne amintim ACUM cu TOȚII că în BIBLIE se spune:
"De veți striga cu credință către Mine și veți veni și vă veți ruga la Mine să știți că atunci Eu vă voi auzi; și de Mă veți căuta să știți că Mă veți găsi, dacă Mă veți căuta cu toată inima voastră." (Ieremia, 29, 12-13)
"Cereți și vi se va da; căutați și veți afla, bateți și vi se va deschide. Căci oricine cere, i se va da, iar cel care caută, găsește și celui care bate, i se va deschide." (Matei, 7, 7-8)
Și a zis atunci Domnul: "Strigarea Sodomei și a Gomorei este mare. Și păcatul lor este cumplit de greu."
Și apropiindu-se atunci, Avraam a zis: "Pierde-vei, oare Tu, pe cel drept, întocmai ca și pe cel păcătos, încât să ajungă să i se întâmple și celui drept ceea ce i se întâmplă celui nelegiuit? Poate în cetatea aceea se află cincizeci de drepți; pierde-vei, oare, Tu și pe aceștia și nu vei cruța tot locul acela pentru cei cincizeci de drepți de se vor afla într-însa?"
Zis-a Domnul: "De se vor găsi în cetatea Sodomei cincizeci de drepți, voi cruța atunci pentru ei toată cetatea și tot locul acela."
Și răspunzând Avraam, a zis: "lată, cutez să vorbesc Stăpânului meu, eu, care sunt pulbere și cenușă! Poate că lipsesc cinci din cei cincizeci de drepți; poate să fie numai patruzeci și cinci; pentru lipsa a cinci pierde-vei, oare, toată cetatea?"
Zis-a Domnul: "Nu o voi pierde, de voi găsi acolo patruzeci și cinci de oameni drepți."
Și a adăugat Avraam: "Dar, de se vor găsi acolo numai patruzeci de oameni drepți?"
Și Domnul a zis: "Nu o voi pierde pentru cei patruzeci."
Și a zis iarăși Avraam: "Să nu se mânie Stăpânul meu, de voi mai grăi; dar de se vor găsi acolo numai treizeci de oameni drepți?"
Zis-a Domnul: "Nu o voi pierde de voi găsi acolo treizeci."
Și a zis Avraam: "lată, mai cutez să vorbesc Stăpânului meu. Poate că se vor găsi acolo numai douăzeci de oameni drepți."
Răspuns-a Domnul: "Nu o voi pierde pentru cei douăzeci."
Și a mai zis Avraam: "Să nu se mânie Stăpânul meu de voi mai grăi încă o dată; dar de se vor găsi acolo numai zece oameni drepți?"
Iar Domnul i-a zis: "Pentru cei zece nu o voi pierde."
Și terminând Domnul de a mai grăi cu Avraam, S-a dus, iar Avraam s-a întors la locul său.
(Facerea, XVIII)

PROFESOR YOGA GREGORIAN BIVOLARU


#26530
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,687
  • Înscris: 07.02.2003
Oliver Shanti ( http://en.wikipedia....i/Oliver_Shanti ), compozitor new age renumit, multe din piesele sale fiind preluate in diverse compilatii yoghine de meditatii sau chiar de popularizare gen Bhudda Bar, printre altele si unul din preferatii mei, a fost arestat acu 2 luni in Portugalia... motivul daca mai trebuia ghicit dat fiind locul unde am postat, sex cu minori :(
Nu stiam eu de ce din 2003 incoace nu a mai produs nimic.

Edited by andreic, 11 October 2008 - 00:48.


#26531
sorin2007

sorin2007

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,709
  • Înscris: 01.04.2007

 andreic, on Oct 11 2008, 01:46, said:

Oliver Shanti ( http://en.wikipedia....i/Oliver_Shanti ), compozitor new age renumit, multe din piesele sale fiind preluate in diverse compilatii yoghine de meditatii sau chiar de popularizare gen Bhudda Bar, printre altele si unul din preferatii mei, a fost arestat acu 2 luni in Portugalia... motivul daca mai trebuia ghicit dat fiind locul unde am postat, sex cu minori :(
Nu stiam eu de ce din 2003 incoace nu a mai produs nimic.
Andrei, revino-ti. Pune si tu o baza solida altfel esti batut de vant(nu prea e on topic,scuze).

#26532
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,687
  • Înscris: 07.02.2003

 sorin2007, on Oct 11 2008, 16:14, said:

Andrei, revino-ti.
Gogule, probleme ? :) Daca nu intelegi semnificatia, lasa pe altii care inteleg, nu sari inediat ca ars ca in topicurile religioase.

Edited by andreic, 11 October 2008 - 15:20.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate