Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Descarcator de supratensiune tip 2

Reparare "șanțuri&#...

De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București
 BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix

Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta
 Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular

Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s
 Altercație

Cartonașe și stickere t...

Ciobanesc german - zgarda electro...

Ce este instalatia asta? (Valea B...
 

Note 3 - discutii generale

- - - - -
  • Please log in to reply
9376 replies to this topic

#5599
flotouran95

flotouran95

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,618
  • Înscris: 02.11.2008
Nu ii folosesc toti gb. Mai un film muzica etc. Dar daca e vb de stocare am sa iau si un card pentru ca momentan pe note 3 nu folosesc card si am tot timpul undeva la 10 gb liberi

#5600
laurmihai

laurmihai

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 369
  • Înscris: 02.01.2013

View Postd-rive, on 02 noiembrie 2014 - 10:17, said:

Nope, niciodata imaginile si filmele cu familia mea nu pleaca in dropbox sau chestii similare.

La fel cu muzica. Nu stau sa iau muzica din cloud cand o pot avea neconditionat pe telefon.

E o ipoteza falsa asta cu stocarea in cloud. Asta isi si doresc cei care au inventat-o. Au informatiile tale, cu concursul tau... :D


Si ma rog la ce le foloseste faptul ca ma vede pe mine cu gagica pozat la mare sau in bar?
Eu n am probleme de genul asta deloc, nu sunt presedinte de stat , nu sunt procurorul Romaniei...etc

#5601
d-rive

d-rive

    zic tir

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,673
  • Înscris: 21.02.2009
Depinde.
E vorba de intimitatea, de partea personala a fiecaruia.
Unii se pot folosi in mod incorect de anumite imagini, etc.

Imaginea publica a unui om e una, viata personala, familia, e alta.
La mine, imaginea publica e una si e legata de profesie, ceea cea fac pe forum e alta istorie iar familia, prietenii, etc, alta treaba. E normal sa fie asa.
Slava Domnului, nu am nicio fatza ascunsa, perversa, nu ma uit dupa poze cu minori, barbati, etc :D

#5602
maxander

maxander

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,559
  • Înscris: 26.12.2013
rive ai dreptate in mare masura dar nu cred ca dropbox cel mai mare serviciu de cloud din lume ar dezvalui informatii personale.
Eu am multe pe dropbox si imi convine, au preturi bune... nu prea "stochez" nimic pe hdd la pc, tot ce am inafara de filme e cloud.
Nu cred ca intereseaza pe nimeni ce are altu in dropbox mai multe ca sigur daca se dezvaluiau informatii erau dati jos de multa vreme.

Edited by maxander, 02 November 2014 - 16:10.


#5603
veterinar2

veterinar2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 248
  • Înscris: 20.09.2014
Dom le eu dacă sunt senator și fur , și nah intre noi fie vorba ca tot am furat,  nu vreau sa știe alegătorii mei cum cheltuiesc eu banii publici , da?  Sa fie clar

Ahh și am uitat , Libertate Voiculescu !!!

#5604
maxander

maxander

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,559
  • Înscris: 26.12.2013
vet iar ai baut spirt ? :D:D

#5605
veterinar2

veterinar2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 248
  • Înscris: 20.09.2014
Nu Dom'le dar e aici , scrie în Constituție. Hic !

#5606
laurmihai

laurmihai

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 369
  • Înscris: 02.01.2013
Aa?

#5607
flotouran95

flotouran95

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,618
  • Înscris: 02.11.2008
La Samsung note 3 nu exista online pe baza imeiului sa poti verifica daca mai e in garanție daca telefonul e luat din Italia sau orice tara europeană?

#5608
ursu1988

ursu1988

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 209
  • Înscris: 21.12.2012
Samsung galaxy note 3 sau samsung galaxy s5?Vreau sa cumpar unul dintre aceste telefoane la abonament si nu stiu pe care sa-l aleg.

#5609
c6t9

c6t9

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,941
  • Înscris: 20.01.2004
Pentru ce îți trebuie?

Nu poate fi baza aia de date pentru că nu există activare. Iar activarea ar da naștere la noi nebunii.

#5610
razvantudurache

razvantudurache

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 266
  • Înscris: 23.06.2014

View Postursu1988, on 02 noiembrie 2014 - 18:45, said:

Samsung galaxy note 3 sau samsung galaxy s5?Vreau sa cumpar unul dintre aceste telefoane la abonament si nu stiu pe care sa-l aleg.
Note 3 !!!!

#5611
flotouran95

flotouran95

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,618
  • Înscris: 02.11.2008
Ma gandeam ca e ca si la apple dar mai lămurit

#5612
klausknew

klausknew

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 857
  • Înscris: 22.01.2014

View Postursu1988, on 02 noiembrie 2014 - 18:45, said:

Samsung galaxy note 3 sau samsung galaxy s5?Vreau sa cumpar unul dintre aceste telefoane la abonament si nu stiu pe care sa-l aleg.
Notu este un telefon mare si nu toti se descurca cu mărimea lui.
S5 va primi mai repede ca note update de software

#5613
SGFlorin

SGFlorin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 20.12.2012

View Postursu1988, on 02 noiembrie 2014 - 18:45, said:

Samsung galaxy note 3 sau samsung galaxy s5?Vreau sa cumpar unul dintre aceste telefoane la abonament si nu stiu pe care sa-l aleg.
Daca preferi ceva mare in care poti sa citesti documente, sa te uiti la filme sau alte activitati pe care le poti face pe un telefon mai mare , nu pe s5.


View Postklausknew, on 02 noiembrie 2014 - 18:55, said:


Notu este un telefon mare si nu toti se descurca cu mărimea lui.
S5 va primi mai repede ca note update de software
Si mie mi se pare uneori un telefon incomod din cauza marimii dar activitatile pe care le fac pe el sunt destul de multimit. S5 nu m-a incantat din cauza ca nu are stylus.

#5614
laurmihai

laurmihai

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 369
  • Înscris: 02.01.2013
Mai este si S pen ul care mie imi place al naiba de mult.  Cred insa ca daca aveam S5  imi placea la fel de mult cum imi place Note 3 acuma  :))

#5615
SGFlorin

SGFlorin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 20.12.2012

View Postd-rive, on 02 noiembrie 2014 - 10:17, said:

Nope, niciodata imaginile si filmele cu familia mea nu pleaca in dropbox sau chestii similare.

La fel cu muzica. Nu stau sa iau muzica din cloud cand o pot avea neconditionat pe telefon.

E o ipoteza falsa asta cu stocarea in cloud. Asta isi si doresc cei care au inventat-o. Au informatiile tale, cu concursul tau... :D
La partea cu dropbox-ul nici eu nu sunt de acord. Eu am muzica/video/poze din selectie iar spatiul este suficint. Am undeva la 18gb liber iar din cand in cand tot ce am nou pe telefon pe pun pe laptop.

#5616
ursu1988

ursu1988

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 209
  • Înscris: 21.12.2012
Tot spre note 3 bat.Diferenta dintre cele doua este de aproximativ 350 lei.Pana acum am avut un nokia 925 care imi parea cam micut.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate