Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

Un copil de patru ani a fost ucis de caini in Parcul Tei din Bucuresti

- - - - -
  • Acest subiect este blocat Acest subiect este blocat
5228 răspunsuri în acest subiect

#5221
Oscilatrix

Oscilatrix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.581
  • Înscris: 30.11.2009

Vizualizare mesajxtremdriving, pe 16 septembrie 2013 - 13:17, a scris:

incearca sa cauti argentinian pitbull daca vrei sa vezi infiorator. da' ce legatura au astia cu maidanezii?

Sa fiu scuzata de domnii moderatori, chiar nu e o jignire, e doar o constatare. Cred ca tu suferi de un fel de retard mintal sau ceva asemanator.Repet, chiar nu e o jignire. Cum poti sa ma intrebi "ce legatura au astia cu maidanezii?" cand fix in postul pe care l-ai citat am zis ca mi-ar placea sa am de-ala ca sa il pun pe maidanezi?

#5222
ZorbaGrecu

ZorbaGrecu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 11.450
  • Înscris: 17.12.2012

Vizualizare mesajHLG, pe 16 septembrie 2013 - 13:16, a scris:

Atunci de ce nu sunt adoptati de iubitorii de maidanezi?
Sau sunt frumosi doar cand sunt liberi pe strazi?
Dom'le, este criza de supraproductie; oferta depaseste cererea.

#5223
ad-bloc

ad-bloc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.892
  • Înscris: 26.03.2012
""Zilele acestea, partidul de guvernamant din Romania a luat o decizie aberanta: a votat eutanasierea, adica uciderea cainilor fara stapan. Fac apel la Partidul Popular European, care are ca doctrina crestin-democratia: va rog sa vorbiti cu colegii dumneavoastra de grup politic de la Partidul Democrat - Liberal din Romania, sa nu isi pateze mainile cu sange nevinovat. Iisus Hristos a iubit animalele, 'mila voiesc, nu jertfa', a spus Mantuitorul.
Fac apel si la ceilalti colegi: aproape toti aveti cel putin un caine acasa, pe care il iubiti ca pe un inger.
Romania se intoarce, din pacate, la Evul Mediu intunecat, se barbarizeaza. Regimul Basescu astazi eutanasiaza caini, iar maine va eutanasia oameni. Uciderea cainilor reprezinta, totodata, o afacere profitabila pentru mafie.
Ajutati Romania sa nu se transforme in Uganda lui Idi Amin. Indiferent ce motive ar invoca unii, exista solutii pasnice si civilizate, iar crima nu a rezolva niciodata nimic in istorie", a perorat Vadim in sedinta de plen a Parlamentului European."

Editat de ad-bloc, 16 septembrie 2013 - 13:22.


#5224
ZorbaGrecu

ZorbaGrecu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 11.450
  • Înscris: 17.12.2012

Vizualizare mesajOscilatrix, pe 16 septembrie 2013 - 13:19, a scris:


Sa fiu scuzata de domnii moderatori, chiar nu e o jignire, e doar o constatare. Cred ca tu suferi de un fel de retard mintal sau ceva asemanator.Repet, chiar nu e o jignire. Cum poti sa ma intrebi "ce legatura au astia cu maidanezii?" cand fix in postul pe care l-ai citat am zis ca mi-ar placea sa am de-ala ca sa il pun pe maidanezi?
Cica-i mananca asa cum mananca omul semintele. (omul roman, cocalar, mitic de Bucuresti, cu 6-8 clase)
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Oj1zvM3325w?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#5225
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 19.327
  • Înscris: 18.06.2006

Vizualizare mesajOscilatrix, pe 16 septembrie 2013 - 13:19, a scris:


Sa fiu scuzata de domnii moderatori, chiar nu e o jignire, e doar o constatare. Cred ca tu suferi de un fel de retard mintal sau ceva asemanator.Repet, chiar nu e o jignire. Cum poti sa ma intrebi "ce legatura au astia cu maidanezii?" cand fix in postul pe care l-ai citat am zis ca mi-ar placea sa am de-ala ca sa il pun pe maidanezi?
vai vai... pe urma spui, draga retard,: Numai ca mi-ar fi frica sa dorm cu asa ceva in casa chiar si incuiat in beci. Cred ca ar veni noaptea si mi-ar manca gatul.

si te intreb ce legatura au astia cu maidanezii? undeva in subconstiet ai vrut sa arati cat de animalici sunt cainii spunand ce ai spus la sfarsit. retard

#5226
Josef_Mengele

Josef_Mengele

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.997
  • Înscris: 09.10.2011

Vizualizare mesajxtremdriving, pe 15 septembrie 2013 - 18:01, a scris:

cum v-am spus, o droaie de prosti ps siteul asta care nu sunt capabili sa gandeasca si sub influenta stirilor manevriste au creat ce va urma: HAOS!. na ca a inceput sa se intample!!! aseara i-au impuscat unei femei cainele de rasa!!! pe strada. cu pusca! au facut si misto de femeie ...in durerea ei a auzit doar: lasa ca iti iei altul. razboiul abia incepe. daca nu ati avut minte...v-am spus, se face uman. ati dat drumul la nebuni pe strada!!

acum sincer, niste 'razbunatori" iubitori de animale vor trebui sa ii caute si sa le rupa picioarele alora. sa vezi razboi. cand nu e minte...
Daca cainele de rasa e de talie mare, eventual rasa periculoasa, fara botnita, sa zica mersi ca nu a impuscat-o si pe ea, are toate bazele legale sa-i imprastie creierul pe trotuar.
Am patit ca un caine de rasa sa se suie pe mine, in joaca, fara intentia sa ma muste, avea labele pe umerii mei rupandu-mi tricoul cu ghearele. I-am dat drumul la mate cu briceagul, si proprietarul mi-a platit blugii si tricoul, ca aveam 10 martori care au auzit cand a pus cainele pe mine!

#5227
Oscilatrix

Oscilatrix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 8.581
  • Înscris: 30.11.2009
E clar: esti incapabil sa zici vreodata ceva ce are sens. Deja incep sa cred ca esti un troll la care cineva cu mult timp liber pune mult efort.
Hai brb.

Editat de Oscilatrix, 16 septembrie 2013 - 13:24.


#5228
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 19.327
  • Înscris: 18.06.2006

Vizualizare mesajJosef_Mengele, pe 16 septembrie 2013 - 13:22, a scris:

Daca cainele de rasa e de talie mare, eventual rasa periculoasa, fara botnita, sa zica mersi ca nu a impuscat-o si pe ea, are toate bazele legale sa-i imprastie creierul pe trotuar.
Am patit ca un caine de rasa sa se suie pe mine, in joaca, fara intentia sa ma muste, avea labele pe umerii mei rupandu-mi tricoul cu ghearele. I-am dat drumul la mate cu briceagul, si proprietarul mi-a platit blugii si tricoul, ca aveam 10 martori care au auzit cand a pus cainele pe mine!
aia erau vanatori cu caini si cu pusti, in sectorul 3!!! crezi ca ai lor aveau botnita? intelegi ca si-au batut joc de femeia aia. faceau si mistouri in timp ce il impuscau

#5229
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Mesaje: 24.210
  • Înscris: 22.05.2003
Gata, am o duzina de rapoarte de pe acest thread.
Sa vedem daca trece legea de Curtea Constitutionala!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate