Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

Sunt atacat de o banda criminala in scopul de a fi declarat nebun oficial-Apel disperat

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
247 replies to this topic

#19
Lenin_

Lenin_

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 141
  • Înscris: 03.12.2010
Probabil si-a pierdut mintile din cauza stresului cauzat de patronul lui.

#20
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006
Are probleme la placa de sunet, driver instalat gresit.

#21
eStev

eStev

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,085
  • Înscris: 06.09.2012
Adresa: Sat Balaceanca
Localitate: Cernica, Ilfov
Telefon: 021.255.14.11
Fax: 021.255.24.00Posted Image

Edited by eStev, 28 August 2013 - 10:44.


#22
tom_1133

tom_1133

    utilizator Linux Mint

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,716
  • Înscris: 10.02.2011
Nu vedeti, ma, ca userul @alucin este troll ?

#23
LILDEBUL

LILDEBUL

    MEMBRU BAGABONT

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,511
  • Înscris: 31.01.2011
Si lumea zice de mine ca sint nebun.

#24
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,041
  • Înscris: 31.07.2007

View Postalucin, on 28 august 2013 - 09:59, said:

O banda criminala face tot ce este posibil sa ma declare nebun si sa ma omoare...

Repet si io, de ce?

#25
Gonthar

Gonthar

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,581
  • Înscris: 15.10.2006
Deci.... am si eu o gramada de  vecini, prieteni si rude care mi-au reclamat asaltul energetic la care sunt supusi in continuu. Este o campanie atent concertata prin care se urmareste destabilizarea psihica.
Aici in bloc unde stau, pensionarii mi s-au plans in repetate randuri de mijloacele perfide cu care sunt asaltati permanent - zgomote puternice, emisiuni radio si TV menite sa indobitoceasca, iradiere cu unde electromagnetice,etc.
Iata cateva din modalitatile prin care se incearca distrugerea anumitor persoane:
- exista o campanie permanenta de asalt prin zgomot - diverse motociclete, ATV-uri,etc trec cu regularitate prin vecinatate, diversi indivizi provoaca certuri sau vorbesc cu voce tare pe strada, anumite persoane suna la interfonul din scara blocului dupa care pleaca - se urmareste astfel uzura psihica
- o alta campanie este ceea de hartuire - diferite persoane urmaresc victima, o inconjoara si incep sa vorbeasca toti la telefonul mobil in acelasi timp, zicand anumite chestii care sunt cunoscute numai de victima, folosesc telecomenzi universale de la distanta cu care opresc si dau drumul la electricitate sau la aparatele electro-casnice din casa dupa bunul lor plac,etc.
- persoane necunoscute inchiriaza apartamente aproape de victima dupa care incepe asaltul energetic al acestora cu ajutorul unor aparate speciale ce proiecteaza unde electromagnetice prin pereti. Se provoaca astfel dureri de cap, arsuri, vedere slabita,etc.
Politia nu se implica, nu face absolut nimic si in ciuda reclamatiilor nu o sa investigheze nicio plangere.

#26
NASTYPRIMUL

NASTYPRIMUL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 20.09.2008

View Postedy_wheazel, on 28 august 2013 - 11:00, said:


Repet si io, de ce?
Asta e al cincilea.....
Le-a luat coroana.

#27
bobyct

bobyct

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 335
  • Înscris: 30.09.2011

View PostNelsonMandela, on 28 august 2013 - 10:07, said:

Ai pisici acasa ? cureti rahatul dupa ele ?
Sa sti ca suna a "sindromul babei cu pisici" Posted Image

Edited by bobyct, 28 August 2013 - 11:19.


#28
Bucifon

Bucifon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,434
  • Înscris: 08.05.2005
hai mey, nu-l scoate nimeni la o bere pe alucin? Posted Image

#29
danutz96

danutz96

    Iritabil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,713
  • Înscris: 17.12.2009
Troll.
Daca intampinai astfel de probleme nu stateai sa postezi pe forum.

#30
lik_lights

lik_lights

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,153
  • Înscris: 31.08.2009

View Postalucin, on 28 august 2013 - 09:59, said:

---------------------------
In acest moment ma ataca cu sunete de inalta si foarte inalta frecventa, puse la volum mare in urechi, cu scopul de a ma lesina pentru a nu mai publica aceasta postare.
---------------------------

Te-ai tinut tare!ai reusit sa postezi fara sa lesini!Congratulations!

Edited by lik_lights, 28 August 2013 - 11:40.


#31
michael-myers

michael-myers

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 656
  • Înscris: 02.08.2013

View Postalucin, on 28 august 2013 - 09:59, said:

O banda criminala face tot ce este posibil sa ma declare nebun si sa ma omoare si politia nici nu se uita la mine, cu toate ca am facut deja doua plangeri si urmeaza a treia.
---------------------------
Scriu pe acest subiect de discutii, pentru ca cei care vor sa ma omoare, in timp indelungat ( ani de zile pentru a nu lasa urme ), vor sa arat a psihopat in fata tuturor oamenilor.
In prezent nu vad alta metoda decat sa scriu pe acest forum si sa cer ajutor de la oricine citeste aceste randuri.  Este o chestiune de viata si de moarte. PolitIa ma considera nebun, zambeste si nu intervine.
---------------------------
In acest moment ma ataca cu sunete de inalta si foarte inalta frecventa, puse la volum mare in urechi, cu scopul de a ma lesina pentru a nu mai publica aceasta postare.
---------------------------
Daca cineva crede ca ma poate ajuta in vreun fel, il rog sa citeasca toate postarile mele de pe acest forum de specialitate , pentru a se edifica.
Nu gasesc ajutor absolut nicaieri, desi caut de aproape un an.
--------------------------
Aceasta postare este facuta din disperare si rog sa nu faceti glume pe seama ei.

[ http://i2.imageban.ru/out/2013/08/28/08f798a72a0c37e0dc5b31f5c80552ee.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#32
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,073
  • Înscris: 07.11.2006

View PostGonthar, on 28 august 2013 - 11:03, said:

Deci.... am si eu o gramada de  vecini, prieteni si rude care mi-au reclamat asaltul energetic la care sunt supusi in continuu. Este o campanie atent concertata prin care se urmareste destabilizarea psihica.
Aici in bloc unde stau, pensionarii mi s-au plans in repetate randuri de mijloacele perfide cu care sunt asaltati permanent - zgomote puternice, emisiuni radio si TV menite sa....


Cum se numeste ospiciul?Cum ai ajuns seful lor?

#33
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006

View PostGonthar, on 28 august 2013 - 11:03, said:

Deci.... am si eu o gramada de  vecini, prieteni si rude care mi-au reclamat asaltul energetic la care sunt supusi in continuu. Este o campanie atent concertata prin care se urmareste destabilizarea psihica.
Aici in bloc unde stau, pensionarii mi s-au plans in repetate randuri de mijloacele perfide cu care sunt asaltati permanent - zgomote puternice, emisiuni radio si TV menite sa indobitoceasca, iradiere cu unde electromagnetice,etc.
Iata cateva din modalitatile prin care se incearca distrugerea anumitor persoane:
- exista o campanie permanenta de asalt prin zgomot - diverse motociclete, ATV-uri,etc trec cu regularitate prin vecinatate, diversi indivizi provoaca certuri sau vorbesc cu voce tare pe strada, anumite persoane suna la interfonul din scara blocului dupa care pleaca - se urmareste astfel uzura psihica
- o alta campanie este ceea de hartuire - diferite persoane urmaresc victima, o inconjoara si incep sa vorbeasca toti la telefonul mobil in acelasi timp, zicand anumite chestii care sunt cunoscute numai de victima, folosesc telecomenzi universale de la distanta cu care opresc si dau drumul la electricitate sau la aparatele electro-casnice din casa dupa bunul lor plac,etc.
- persoane necunoscute inchiriaza apartamente aproape de victima dupa care incepe asaltul energetic al acestora cu ajutorul unor aparate speciale ce proiecteaza unde electromagnetice prin pereti. Se provoaca astfel dureri de cap, arsuri, vedere slabita,etc.
Politia nu se implica, nu face absolut nimic si in ciuda reclamatiilor nu o sa investigheze nicio plangere.
Am impresia ca te-ai dedublat, odata ca initiator de topic, dupa care ai inceput sa te incurajezi singur ca ai dreptate, de fapt.

#34
poadol

poadol

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,104
  • Înscris: 13.12.2010

View Postalucin, on 28 august 2013 - 09:59, said:

O banda criminala face tot ce este posibil sa ma declare nebun si sa ma omoare si politia nici nu se uita la mine, cu toate ca am facut deja doua plangeri si urmeaza a treia.
---------------------------
Scriu pe acest subiect de discutii, pentru ca cei care vor sa ma omoare, in timp indelungat ( ani de zile pentru a nu lasa urme ), vor sa arat a psihopat in fata tuturor oamenilor.
In prezent nu vad alta metoda decat sa scriu pe acest forum si sa cer ajutor de la oricine citeste aceste randuri.  Este o chestiune de viata si de moarte. PolitIa ma considera nebun, zambeste si nu intervine.
---------------------------
In acest moment ma ataca cu sunete de inalta si foarte inalta frecventa, puse la volum mare in urechi, cu scopul de a ma lesina pentru a nu mai publica aceasta postare.
---------------------------
Daca cineva crede ca ma poate ajuta in vreun fel, il rog sa citeasca toate postarile mele de pe acest forum de specialitate , pentru a se edifica.
Nu gasesc ajutor absolut nicaieri, desi caut de aproape un an.
--------------------------
Aceasta postare este facuta din disperare si rog sa nu faceti glume pe seama ei.
Du-te la medic este posibil sa suferi de Tinitus.
Tinitusul.

#35
Gonthar

Gonthar

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,581
  • Înscris: 15.10.2006
Exista difuzoare directionale de multa vreme, ce pot fi folosite pentru a hartui diferite persoane. Se pot transmite astfel cuiva sunete, fara ca cei din jur sa auda nimic.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/5iobrCdxpNY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#36
NASTYPRIMUL

NASTYPRIMUL

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,605
  • Înscris: 20.09.2008
Gonthar deja tremur cind iti citesc comentariile.
....sint difuzoare ce transmit sunete ce le poate auzi doar cel vizat....

Cu toate ca si eu sint patit.
Un locatar cu 2 etaje mai sus, dadea muzica la maxim. Si era de proasta calitate....a mea era mai buna....
Culmea sunetul intra in rezonanta la mine in camera. Trecea de urmatorul de sus. La el se auzea mai slab.
La mine era dezastru. Si noaptea. Basii intrau peste tot. Nici cu perna pe cap nu era liniste.
Era sa iasa cu bataie, ca nici cind i-am batut in usa nu a auzit.
Culmea tot eu era scandalagiul....

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate