Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

Studio Plus Grand Arena Residence 2

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
bogdybubu

bogdybubu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 12.06.2006
Salut,

A rezervat/cumparat cineva o garsoniera/apartament in proiectul Studio Plus Grand Arena Residence 2? Blocul cu pricina se afla in strada Aurel Persu nr 155, sector 4, langa Carrefour Grand Arena. Are D+P+3 etaje si dupa aspectul exterior este destul de aproape de finalizare.

#2
roxana2ana

roxana2ana

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 15.06.2013
buna,

si eu sunt interesata de acest bloc. vreau ceva in sectorul 4 si cu acces la metrou.  imi plac foarte mult apartamentele din metropolitan, de la IMGB, dar mi-e teama de uzina. scria cineva tot pe acest forum ca polueaza noaptea si se simt vibratii de la uzina. Asa ca incerc sa gasesc altceva. Din ce am vazut insa pe site-ul dezvoltatprilor de la garte arena, sunt apartamente foarte mici, su 40 mp. e adevarat ca si pretul e mic, 40.000 e. dar nu am auzit nimic despre felul cum sunt construite, cum e in Grand Arena 1 etc. asa ca daca are cineva info le astept si eu cu mult interes.

Edited by roxana2ana, 16 June 2013 - 13:45.


#3
virtualx

virtualx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,600
  • Înscris: 30.05.2005
la 40 mp utili e cutie de chibrituri

#4
bogdybubu

bogdybubu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 12.06.2006
@roxana2ana, 40 de mp la 2 camere pot fi putini. Mai exista si varianta 3 camere la 53.000 de euro. Metroul nu e chiar aproape, pana la Aparatorii Patriei faci 4 minute cu masina pe stradute sau vreo 25 pe jos. Mie imi place ca tine administrativ de sector 4 si ca este situat la distante acceptabile (1 km) de IMGB si CET. Constructia pare destul de solida, o urmaresc de ceva vreme.

#5
roxana2ana

roxana2ana

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 15.06.2013
In aceeasi zona 2 camera de 44 mp la 48000. Aveti idee ce ansamblu e sau e un singur bloc?

http://www.sudrezide...ea-spiru-haret/

Edited by roxana2ana, 17 June 2013 - 21:46.


#6
tranteac

tranteac

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 03.11.2009
Astazi am facut rezervare pe un apartament de 3 camere in acest imobil si va voi tine la curent in viitor daca mai sunt doritori.

 roxana2ana, on 17 iunie 2013 - 21:46, said:

In aceeasi zona 2 camera de 44 mp la 48000. Aveti idee ce ansamblu e sau e un singur bloc?

http://www.sudrezide...ea-spiru-haret/

http://www.studioplu...na-residence-2/

Acesta este site-ul si apartamentele disponibile insa nu este actualizat.

#7
bogdybubu

bogdybubu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 12.06.2006

 tranteac, on 05 iulie 2013 - 19:06, said:

Astazi am facut rezervare pe un apartament de 3 camere in acest imobil si va voi tine la curent in viitor daca mai sunt doritori.



http://www.studioplu...na-residence-2/

Acesta este site-ul si apartamentele disponibile insa nu este actualizat.

Salut,

Pe ce scara si la ce etaj esti? Eu sunt tot la 3 camere scara A, etaj 2.

#8
tranteac

tranteac

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 03.11.2009

 bogdybubu, on 06 iulie 2013 - 20:55, said:



Salut,

Pe ce scara si la ce etaj esti? Eu sunt tot la 3 camere scara A, etaj 2.

Salut,
Eu am luat in scara B, tot la et 2, ultimul de 3 camere.

#9
lovelypeace88

lovelypeace88

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 03.12.2013
A mai cumparat cineva in blocurile de pe Metalurgiei, cele vis-a-vis de Monaco Towers? Au fost facute 2 blocuri recent, tot de  cei de la Studio Plus, si am inteles ca vor fi 7 in total. Am o mica retinere datorita zonei industriale ce se afla chiar in spatele blocurilor noi construite. Stiti daca  ar putea fi o problema?

#10
mar1s

mar1s

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 13.06.2011
Si eu as fi interesat de mai multe detalii despre Studio Plus Metalurgiei. Nu am gasit mai nimic despre dezvoltatorul ansamblului. M-ar interesa cat de serios este, calitate lucrari deja finalizate ....
Poate sa imi ofere cineva mai multe informatii ?

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate