Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

Aniversare: 7 decembrie, un de Zapp si 10 ani de Telemobil!

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002
La multi ani Zapp. Pe 7 decembrie s-a implinit un an de la lansarea Zapp si aproape 10 ani de cind telefonia mobila a patruns in Romania prin Telemobil, pionierul telecomunicatiilor mobile din RO !
   Iata pe scurt citeva date la un an de la lansarea Zapp:
Nr abonati ~ 61.000( sub cifra de 100,000 preconizata initial!) :P
Acoperire ~ 82% din populatie(mult asteptata acoperire, dar din pacate si ea sub estimarile initiale)
   Iata si urmatoarele estimari Zapp pt 2003:
Nr abonati:  peste 200.000 :P
Acoperire: 95% din populatie si peste 75% din teritoriu.

Nota:
Acest thread se doreste o analiza a realizarilor si nerealizarilor Telemobil la un an de la relansare. Sinteti bineventi sa va exprimati opinia. However, pt a nu provoca flame-uri inutile
si intrucit mai sint destule thread-uri pe tema Zapp, daca se poate postati doar despre impresiile pe care vi le-a facut Zapp la un an de la lansare, si in special despre satisfactiile sau/si
nemultumirile create de Zapp. Thanks  ;)

#2
Sebastian

Sebastian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,182
  • Înscris: 26.11.2001
sau poate ne spui cum e cu bonificatia....

#3
arty

arty

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 8,563
  • Înscris: 09.12.2001
deocamdata se aude altceva dinspre Sectorul Agricol Ilfov / Baloteshti... cum ca... dar nu continui sa nu se zica ca eu declanshez flameuri...

#4
Robot

Robot

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 11.12.2002
Am fost printre primii abonati la Suntel si am fost super multumit.
Pe atunci Customer Support-ul de la Suntel era cel mai tare din ROU.  :yeah baby  
Pacat ca s-a ales praful de el !
/sad_angel
Traiasca Zapp! /Headbang/

#5
GOR

GOR

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,595
  • Înscris: 16.10.2002
...un an de Zapp... ceea ce inseamna ca (probabil) exista si abonati ce au implinit un an... Or fi primit ceva?!... Eu unu deocamdata nu am primit decat o felicitare de sarbatori "rosie"  :drac:  - ca de altfel ca toti abonatii ZAPP.
PS: De curand am luat revista CONNECT si am descoperit ca si mai marii companiei Zapp folosesc tot terminalul S200 - probabil doar ca "beta test" - oare or fi scris si ei la Customer Suport in legatura cu problemele terminalului?! cei din revista nu dadeau detali... si inca ceva - am gasit acolo si programul ZAPP Me - m-am interesat insa deocamdata e in probe, poate la anu...
Pana una alta un an nou fericit pentru noi si pentru ZAPP!

#6
zuppy

zuppy

    elbonian

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,247
  • Înscris: 12.10.2002

Quote

Originally posted by gor
si inca ceva - am gasit acolo si programul ZAPP Me - m-am interesat insa deocamdata e in probe, poate la anu...
Pana una alta un an nou fericit pentru noi si pentru ZAPP!

www.zappme.ro si programul e Odigo. Nu merita nici sa faci download la el.

#7
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,673
  • Înscris: 26.11.2001

Quote

Originally posted by gor

PS: De curand am luat revista CONNECT si am descoperit ca si mai marii companiei Zapp folosesc tot terminalul S200 - probabil doar ca "beta test" - oare or fi scris si ei la Customer Suport in legatura cu problemele terminalului?! cei din revista nu dadeau detali...  


Cei de la Connect folosesc terminalele pentru internet (in special Hyundai), insa sunt foarte nemultumiti de ele.
Cunosc cativa oameni care lucreaza la aceasta revista.
Cum Zapp cotizeaza lunar di din greu la reclama... va dati seama ca nu isi pot permite sa faca gat pe tema deficientelor...
Toata lumea trebuie sa traiasca :(


Acum ce sa zic? Sa ne traiesti Zapp (Telemobil), ca anu asta ne-ai prostit rau de tot, si poate la anu iti speli pacatele si aduci niste terminale noi (+bune), cu preturi de upgrade convenabile. :)

Sa auzim numai de bine !

#8
cnd_nick

cnd_nick

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 271
  • Înscris: 13.02.2002

Quote

Originally posted by gor
PS: De curand am luat revista CONNECT si am descoperit ca si mai marii companiei Zapp folosesc tot terminalul S200 - probabil doar ca "beta test" - oare or fi scris si ei la Customer Suport in legatura cu problemele terminalului?! cei din revista nu dadeau detali...

Da, il folosesc, mai ales cand pleaca din tara. :degetele:
Mincinosii...

#9
Sebastian

Sebastian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,182
  • Înscris: 26.11.2001
Il folosesc pe asta in ideea ca e mai scump.Asa, cred ei, determina lumea sa isi ia s200 si nu h100.Evident ca le convine.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate