Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Discuții despre Eurosport 1, Eurosport 2 și Eurosport 4K.

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
9802 replies to this topic

#8947
adi_filip

adi_filip

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 27.08.2011
Rusine Eurosport.
Daca erau la Digi drepturile erau transmise ambele meciuri.

#8948
petrepescarul

petrepescarul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,023
  • Înscris: 15.02.2012
le-am multumit pt magnificile meciuri difuzate marti seara, de altii, din Premier League si mi-am luat block pe facebookul lor...

#8949
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,462
  • Înscris: 02.09.2016

View PostCalin72, on 19 ianuarie 2022 - 23:33, said:

Ce partida superba Leicester - Tottenham,pacat ca Eurosport nu a binevoit sa o transmita.
Conte cred ca le-a dat spanac,joaca baietii la maxim pana in ultimul minut din prelungiri.
O partida demna de Premier L.

Imaginile sunt de pe pagina oficiala a celor de la Tottenham (the official Tottenham Hotspur YouTube channel)
La sfarsit, dupa golul trei reusit de Steven Bergwijn (acesta dar si toti jucatorii lui Tottenham sar peste reclame si merg la suporteri) Bergwijn si Hojbjerg ajung primii iar imediat apare Tanganga si Sanchez! apare imediat si Kane, Skipp, Tanganga sunt si acestia in nebunie iar apoi vine Loris.Pa final, sunt doar cateva secvente in care vine Lucas Moura!
O asemenea emotie, bucurie (infratire) intre sportivi/fotbalisiti si suporteri este fabuloasa.Suporter, fan ? sa ai ocazia sa traiesti un astfel de moment ! nu se uita niciodata.
Lucas Moura! se duce si ,,subtilizeaza,, caciula unui suporter in toata bucuria dar si incercarea disperata a celor de la ordine sa ii desparta de suporteri, Antonio Conte (sunt imagini) dupa nebunia din jurul banci de rezerva trage in stilul sau o tura pana la grupul de jucatori.

Tottenham Hotspur youtube.com

twitter.com Best away day since Ajax

#8950
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,142
  • Înscris: 25.01.2021

View Postadisluc, on 20 ianuarie 2022 - 22:45, said:

Imaginile sunt de pe pagina oficiala a celor de la Tottenham (the official Tottenham Hotspur YouTube channel)
La sfarsit, dupa golul trei reusit de Steven Bergwijn (acesta dar si toti jucatorii lui Tottenham sar peste reclame si merg la suporteri) Bergwijn si Hojbjerg ajung primii iar imediat apare Tanganga si Sanchez! apare imediat si Kane, Skipp, Tanganga sunt si acestia in nebunie iar apoi vine Loris.Pa final, sunt doar cateva secvente in care vine Lucas Moura!
O asemenea emotie, bucurie (infratire) intre sportivi/fotbalisiti si suporteri este fabuloasa.Suporter, fan ? sa ai ocazia sa traiesti un astfel de moment ! nu se uita niciodata.
Lucas Moura! se duce si ,,subtilizeaza,, caciula unui suporter in toata bucuria dar si incercarea disperata a celor de la ordine sa ii desparta de suporteri, Antonio Conte (sunt imagini) dupa nebunia din jurul banci de rezerva trage in stilul sau o tura pana la grupul de jucatori.
Toata acesta bucurie,entuziasm si stare de spirit au fost aduse si implantate la echipa de catre Conte,pe timpul lui Mourinho Spurs era o echipa apatica.
Daca sezonul urmator vor aduce si 2-3 jucatori buni,e posibil ca Conte sa se implice in lupta pt titlu.


Azi jucand 11 la 11(fata de meciul tur,cand au avut om in +) Liverpool au fost mai buni,au acoperit mai bine terenul,au inchis culoarele si D.Jota a suplinit fara cusur absentele lui Salah si Mane.
Pustii lui Arsenal ne avand spatii,nu au reusit mai nimic.Sunt f. talentati dar mai e nevoie de timp pt a creste,dar cu Arteta cred ca sunt pe drumul cel bun.
Oricum pe 27 februarie va fi o finala de zile mari intre Chelsea si Liverpool.

#8951
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,462
  • Înscris: 02.09.2016

View PostCalin72, on 21 ianuarie 2022 - 00:00, said:

Toata acesta bucurie,entuziasm si stare de spirit au fost aduse si implantate la echipa de catre Conte,pe timpul lui Mourinho Spurs era o echipa apatica.
Daca sezonul urmator vor aduce si 2-3 jucatori buni,e posibil ca Conte sa se implice in lupta pt titlu.


Azi jucand 11 la 11(fata de meciul tur,cand au avut om in +) Liverpool au fost mai buni,au acoperit mai bine terenul,au inchis culoarele si D.Jota a suplinit fara cusur absentele lui Salah si Mane.
Pustii lui Arsenal ne avand spatii,nu au reusit mai nimic.Sunt f. talentati dar mai e nevoie de timp pt a creste,dar cu Arteta cred ca sunt pe drumul cel bun.
Oricum pe 27 februarie va fi o finala de zile mari intre Chelsea si Liverpool.

Da.
Ce sperante erau in anul doi din mandat pt. Mourinho, pana la etapa XII au fost pe primul loc dar pe urma au pierdut la Liverpool, pana in aprilie a plecat si Mourinho
au jucat (in meciul cu Liverpool) cu :
Lloris, Alderweireld, Dier,  Aurier, Davies, Højbjerg, Sissoko, Celso, min Son, Kane, Bergwijn ... Reguilón, Dele Alli, Lucas Moura.

Tottenham si Roma sunt echipele de suflet, ambele antrenate de Mourinho! Chiar daca in Italia, Juventus a pierdut randul, Inter si Milan sunt acolo sus iar pe 6 februarie (daca totul este ok) au marele derby, Roma are din pacate noua infrangeri dupa 22 etape, sezonul trecut avea doar 5 la aceleasi numar de jocuri, in sezonul 2000/20001, sezon in care castigau titlul tot dupa XXII etape erau pe primul loc cu: 17 victorii, trei egal si doar 2 infrangeri, alte vremuri.
Sezonul trecut, tot dupa XXII, pentru Tottenham: 10 victorii, 6 victorii, 6 egal, golaveraj 36:22, 36 pct.
Sezonul acesta au 11 victorii, 3 egal, 5 infrangeri, golaveraj 26:22, 36 pct. trei meciuri mai putin.City e departe insa pot prinde loc de CL, etapa viitoare joaca la Chelsea!

Chelsea si Liverpool? cat a fost ? 2 - 2 ... inca cinci etape pana atunci, pana la finala.
Chelsea joaca acasa cu Tottenham, Arsenal, Leicester, se zice ca au facut 1-1 cu Brighton, deplasare la Crystal Palace.
Liverpool joaca in deplasare cu Crystal Palace, Burnley, Arsenal si acasa cu Leicester, Norwich.
City:  joaca in deplasare cu Southampton, Burnley, Arsenal,  acasa cu Brentford, Norwich.
La inceputul lui februarie se joaca un nou tur din FA Cup, no problemo!

#8952
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,408
  • Înscris: 21.10.2010

View PostCalin72, on 21 ianuarie 2022 - 00:00, said:

Azi jucand 11 la 11(fata de meciul tur,cand au avut om in +) Liverpool au fost mai buni,au acoperit mai bine terenul,au inchis culoarele si D.Jota a suplinit fara cusur absentele lui Salah si Mane.
Pustii lui Arsenal ne avand spatii,nu au reusit mai nimic.Sunt f. talentati dar mai e nevoie de timp pt a creste,dar cu Arteta cred ca sunt pe drumul cel bun.
Oricum pe 27 februarie va fi o finala de zile mari intre Chelsea si Liverpool.
Eu cand ti-am zis...

#8953
Zarnoiu

Zarnoiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 29.07.2018

View PostCalin72, on 21 ianuarie 2022 - 00:00, said:


Toata acesta bucurie,entuziasm si stare de spirit au fost aduse si implantate la echipa de catre Conte,pe timpul lui Mourinho Spurs era o echipa apatica.
Daca sezonul urmator vor aduce si 2-3 jucatori buni,e posibil ca Conte sa se implice in lupta pt titlu.


Azi jucand 11 la 11(fata de meciul tur,cand au avut om in +) Liverpool au fost mai buni,au acoperit mai bine terenul,au inchis culoarele si D.Jota a suplinit fara cusur absentele lui Salah si Mane.
Pustii lui Arsenal ne avand spatii,nu au reusit mai nimic.Sunt f. talentati dar mai e nevoie de timp pt a creste,dar cu Arteta cred ca sunt pe drumul cel bun.
Oricum pe 27 februarie va fi o finala de zile mari intre Chelsea si Liverpool.
Cu Arteta si Edu Arsenal se scufunda nu creste.
Sezonul viitor iarasi va fi unul fara participare in competitiile europene, si cred ca ar fi timpul sa plece amandoi.
Transferuri anapoda, total neinspirate, sume mari aruncate pe jucatori care nu aduc nici un plus(Odegaard, Tomyiasu, samd) insistente pentru altii de genul(Arthur) si alte insistente pentru unii care oricum nu vor sa vina(Vlahovic).
Tin cu Arsenal de mult timp, insa e cea mai slaba pereche antrenor/director de cand ma stiu, poate chiar din istoria clubului.
O rusine!

#8954
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,142
  • Înscris: 25.01.2021

View Postadisluc, on 21 ianuarie 2022 - 01:00, said:

Da.
Ce sperante erau in anul doi din mandat pt. Mourinho, pana la etapa XII au fost pe primul loc dar pe urma au pierdut la Liverpool, pana in aprilie a plecat si Mourinho
au jucat (in meciul cu Liverpool) cu :
Lloris, Alderweireld, Dier,  Aurier, Davies, Højbjerg, Sissoko, Celso, min Son, Kane, Bergwijn ... Reguilón, Dele Alli, Lucas Moura.

Tottenham si Roma sunt echipele de suflet, ambele antrenate de Mourinho! Chiar daca in Italia, Juventus a pierdut randul, Inter si Milan sunt acolo sus iar pe 6 februarie (daca totul este ok) au marele derby, Roma are din pacate noua infrangeri dupa 22 etape, sezonul trecut avea doar 5 la aceleasi numar de jocuri, in sezonul 2000/20001, sezon in care castigau titlul tot dupa XXII etape erau pe primul loc cu: 17 victorii, trei egal si doar 2 infrangeri, alte vremuri.
Ai ales doua echipe iubite si cu multi fani,dar care cu greu ridica trofee.

View Postmarcel201, on 21 ianuarie 2022 - 07:43, said:

Eu cand ti-am zis...
Aveai dreptate,dar mi-ar fi placut ca Arsenal sa produca surpriza,imi plac echipele care promoveaza tineri,mai ales cand acestia sunt de calitate,iar tunarii au multi tineri foarte talentati.

View PostZarnoiu, on 21 ianuarie 2022 - 10:18, said:

Cu Arteta si Edu Arsenal se scufunda nu creste.
Sezonul viitor iarasi va fi unul fara participare in competitiile europene, si cred ca ar fi timpul sa plece amandoi.
Transferuri anapoda, total neinspirate, sume mari aruncate pe jucatori care nu aduc nici un plus(Odegaard, Tomyiasu, samd) insistente pentru altii de genul(Arthur) si alte insistente pentru unii care oricum nu vor sa vina(Vlahovic).
Tin cu Arsenal de mult timp, insa e cea mai slaba pereche antrenor/director de cand ma stiu, poate chiar din istoria clubului.
O rusine!
Esti prea drastic,Arsenal sunt in cautari inca din timpul lui Arsene Wenger.Arteta nu are lotul lui City sau Chelsea si nici jucatori cu personalitate cum are Liverpool.
Are doar o trupa de tineri f. talentati,dar pt ca acestia sa creasca e nevoie de timp,si de jucatori cu experieta si personalitate,alaturi de care acesti tineri sa creasca.Lui Arsenal ii lipsesc acei jucatori.Arteta e un antrenor tanar care creste si el odata cu echipa.
Pe Tomyiasu l-au adus pt fanii japonezi Posted Image ,altfel nu vad de ce.
Incerca sa vezi partea plina a paharului,echipa este inca in carti chiar si pt un loc de Champions L.

#8955
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,623
  • Înscris: 10.04.2009
[ https://i.postimg.cc/qqnVDVsH/272182408-4319833754783604-3925346350377198123-n.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#8956
Zarnoiu

Zarnoiu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 29.07.2018

View PostCalin72, on 21 ianuarie 2022 - 11:49, said:


Ai ales doua echipe iubite si cu multi fani,dar care cu greu ridica trofee.

Aveai dreptate,dar mi-ar fi placut ca Arsenal sa produca surpriza,imi plac echipele care promoveaza tineri,mai ales cand acestia sunt de calitate,iar tunarii au multi tineri foarte talentati.

Esti prea drastic,Arsenal sunt in cautari inca din timpul lui Arsene Wenger.Arteta nu are lotul lui City sau Chelsea si nici jucatori cu personalitate cum are Liverpool.
Are doar o trupa de tineri f. talentati,dar pt ca acestia sa creasca e nevoie de timp,si de jucatori cu experieta si personalitate,alaturi de care acesti tineri sa creasca.Lui Arsenal ii lipsesc acei jucatori.Arteta e un antrenor tanar care creste si el odata cu echipa.
Pe Tomyiasu l-au adus pt fanii japonezi Posted Image ,altfel nu vad de ce.
Incerca sa vezi partea plina a paharului,echipa este inca in carti chiar si pt un loc de Champions L.
Pai tocmai aici e problema lui Edu ca nu e in stare sa faca intr-adevar transferuri de impact.
Si a lui Arteta ca cere jucatori care nu aduc nici un plus valoare, gen Odegaard.
Deci daca baiatul ala e jucator de 50 milioane atunci Ianis al nostru valoreaza minim 70.
Si in continuare insista pentru jucatori de genul asta, vezi Arthur.
Sau insista pentru Vlahovic, care le-a spus din octombrie ca nu vine sa se bata la mijlocul clasamentului.
Si iata cum mai e 1 saptamana de transferuri si marii manageri nu sunt in stare sa aduca nimic, sa creasca cumva valoarea lotului!
N-are lotul lui City inteleg, dar cu lotul asta si cu un antrenor mai abil cu siguranta echipa era altundeva.
Locul 4, o iluzie in realitate Arsenal se lupta pentru locul 6 cu West Ham, primele 5 cred ca sunt clare pentru toata lumea.
Conducerea oricum nu cred ca mai are rabdare cu ei, iar in vara probabil vor fi disponibilizati.
Sunt curios unde isi mai gasesc ei loc de munca dupa asta.

#8957
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,142
  • Înscris: 25.01.2021

View Postbeavis03, on 21 ianuarie 2022 - 12:09, said:

Beavis,sa speram ca de data asta le vor transmite si nu vor mai fi bruiatii cu partide de snooker in reluare Posted Image ,ca altfel oricum astept sa treaca sezonul si din august sa vedem Premier L. in 4k.

#8958
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,142
  • Înscris: 25.01.2021

View PostZarnoiu, on 21 ianuarie 2022 - 12:21, said:

Pai tocmai aici e problema lui Edu ca nu e in stare sa faca intr-adevar transferuri de impact.
Si a lui Arteta ca cere jucatori care nu aduc nici un plus valoare, gen Odegaard.
Deci daca baiatul ala e jucator de 50 milioane atunci Ianis al nostru valoreaza minim 70.
Si in continuare insista pentru jucatori de genul asta, vezi Arthur.
Sau insista pentru Vlahovic, care le-a spus din octombrie ca nu vine sa se bata la mijlocul clasamentului.
Si iata cum mai e 1 saptamana de transferuri si marii manageri nu sunt in stare sa aduca nimic, sa creasca cumva valoarea lotului!
N-are lotul lui City inteleg, dar cu lotul asta si cu un antrenor mai abil cu siguranta echipa era altundeva.
Locul 4, o iluzie in realitate Arsenal se lupta pentru locul 6 cu West Ham, primele 5 cred ca sunt clare pentru toata lumea.
Conducerea oricum nu cred ca mai are rabdare cu ei, iar in vara probabil vor fi disponibilizati.
Sunt curios unde isi mai gasesc ei loc de munca dupa asta.
Depinde pe cine intrebi,daca il intrebi pe rege sau presa aservita,iti vor spune ca printul valoreaza 80 mil pt ca e mai bun decat Odegaard Posted Image.
Arthur e mega teapa,ceva de genul tepelor de la noi,Budescu si Alibec.
Nu au lotul primelor 3 clasate,si nici super lotul plin de vedete a lui Manchester Utd.(cu banii cat au dat ei pe vreo 2 juc. cumperi toti pusti lui Arsenal).
Fanii lui Manchester Utd. ce sa mai zica,ca pt echipa au cheltuit de zece ori cat Arsenal.E dificil sa poata transfera juc. pt care au concurenta cu cele 5(i-as include aici si pe Spurs).
Asa ca practic pleaca normal cu sansa a 6-sea.Iar Arteta e in grafic.
Vlahovic ar fi parfum,dar e prea mare concurenta ca sa poata sa si-l permita.

#8959
cretacic

cretacic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,447
  • Înscris: 04.02.2006
Abia astept!    Abia astept sa treaca etapele care au mai ramas din PL din acest sezon, si sa va duceti in alta parte sa comentati!  Aici eu caut informatii generale si noutati despre Eurosporturi: ce competitii au mai luat/pierdut, ce comentatori au mai venit/plecat, adica orice altceva decat comentarii dupa/despre meciuri...S-au inchis toate bodegile, baieti?

#8960
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,408
  • Înscris: 21.10.2010
Poti accesa linistit eurosport.ro pentru aceste informatii, sa nu mai fii deranjat de postarile de pe acest topic public in care oricine isi poate exprima opiniile (on-topic) indiferent daca esti sau nu tu de acord cu ele.

#8961
cretacic

cretacic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,447
  • Înscris: 04.02.2006
Sunt forumuri si chat-uri pt impatimiti de fotbal ca voi! De ce poluati acest topic? In fine, scap de voi, va duceti pe Digisport... pardon  Digifotbal, ca si cretinii astia aproape ca nu mai difuzeaza niciun alt sport, in afara de WTA si niste Formula 0. Si niste handbal de calitate.

#8962
marcel201

marcel201

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,408
  • Înscris: 21.10.2010
Pai schimba tu subiectul si zi-ne despre alte competitii transmise de Eurosport, de exemplu coborarea de la Kitzbuhel, Australian Open, Snooker, etc. Poate vei avea o surpriza si vei constata ca sunt urmarite si de altii doar ca nu prea ai ce "dezbate" si cu cine.

#8963
Cipry7

Cipry7

    The Doctor

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,422
  • Înscris: 04.08.2010
Schimb eu subiectul... Cum să te numești Eurosport ROMÂNIA și să NU transmiți meciul Simonei Halep?! Cam cât de mare poate să fie nesimțirea asta cu Eurosport Player? :angry:

Edited by Cipry7, 22 January 2022 - 09:48.


#8964
cretacic

cretacic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,447
  • Înscris: 04.02.2006
Inseamna ca nu vor transmite nici meciul Soranei... Socant, intr-adevar...  Noroc cu Player-ul, insa este aberant, revoltator, sa mai ai doar 2-3 sporturi, si in unul din ele , adica TENISUL, cateva fete care evolueaza la nivel inalt, si tu sa ai drepturile si sa nu transmiti meciurile la tv, INDIFERENT de ce era initial programat pe acele canale!!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate