Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

Tankionline

- - - - -
  • Please log in to reply
79 replies to this topic

#73
trasnitul28

trasnitul28

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 675
  • Înscris: 28.09.2012
La mine-s ieftine,100-200 de cristale,da faza e,daca iau m2,se sterg toate micro-upgradeurile?

#74
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006

View Posttrasnitul28, on 14 ianuarie 2014 - 17:20, said:

La mine-s ieftine,100-200 de cristale,da faza e,daca iau m2,se sterg toate micro-upgradeurile?

mda. nu lua. asteapta sa mai cresti. voteaza ca e un poll acum. isida, railgun si freeze. cea mai votata va fi pe 17 cu 50% mai ieftina.

#75
Androne93

Androne93

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 17.02.2014
Eu acum sunt staff sergent,am firebird ( preferata mea ) si hornet,dar la planse mici folosesc Titan ca e rezistent, cum se poate face clan ? Stiu ca parca trb sa fi maior ,nu ?

#76
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006

View PostAndrone93, on 17 februarie 2014 - 19:35, said:

Eu acum sunt staff sergent,am firebird ( preferata mea ) si hornet,dar la planse mici folosesc Titan ca e rezistent, cum se poate face clan ? Stiu ca parca trb sa fi maior ,nu ?

pt clan urmeaza sa apara reguli noi care tot intarzie.

#77
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
Daca e cineva interesat, pt 250 euro vand contul de generalissimo cu 4 tancuri m3 si 4 arme m3 + aproape toate vopselele scumpe de peste 1-200 000: rock, picasso, needle, zeus, clay, loam, rustle. Upgrade-uri importante de MU, mai ales la tancurile titan, wasp si hornet. La fel la arme, smoki e la max critical chance, 9%. twins, freeze, ricochet au si ele MU partial.
:)

#78
trasnitul28

trasnitul28

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 675
  • Înscris: 28.09.2012

View Postxtremdriving, on 02 aprilie 2014 - 09:35, said:

Daca e cineva interesat, pt 250 euro vand contul de generalissimo cu 4 tancuri m3 si 4 arme m3 + aproape toate vopselele scumpe de peste 1-200 000: rock, picasso, needle, zeus, clay, loam, rustle. Upgrade-uri importante de MU, mai ales la tancurile titan, wasp si hornet. La fel la arme, smoki e la max critical chance, 9%. twins, freeze, ricochet au si ele MU partial.
Posted Image
Scump.

#79
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
poate. e vorba de 1,5 ani ca sa ajungi acolo. Si mai am niste cristale. Vreau sa il fac pe wasp si pe titan la maxim. O sa vezi cat dureaza si ce greu e....numai vopseaua...am dat cca 1 000 000 cristale..
+ tancurile, armele si MU-urile...

#80
xtremdriving

xtremdriving

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,327
  • Înscris: 18.06.2006
avand in vedere ca jocul trece pe platforma Unity si va fi si mai complex... doar daca iau cat cer il dau. Altfel tin contul ca sa fie acolo...

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate