Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...
 Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO
 Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......
 Salarii compensatorii?

Recomandare service in Slatina pe...

De unde cumparati piese de schimb...

Intrebare generala cont bancar Ro...
 

Spice Telecom

- - - - -
  • Please log in to reply
166 replies to this topic

#127
catalinhio

catalinhio

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 23.02.2008

View PostSarian, on 03 ianuarie 2016 - 09:32, said:

Vad ca livetvonline.ro numai merge de cateva zile, la fel si site-ul lor. Mai stie cineva alte variante precum spicetv sau livetvonline?
E din cauza unui update pe win10 care afecteaza aplicatiile dock.php.Deschide in browser,merge.

#128
angelis22

angelis22

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 17.08.2012
Salutare livetvonline.ro merge pe unele smartv samsung direct din broser am incercat pe un lg nu merge cu toate ca normal smartv samsung si lg au flash player. Am incervat pe sony tot nu a functionat. Pe samsung-ul asta care il am merge perfect. Eu zic ca voi inca nu ati cautat metode sunt multe important este furnizori cine va ofera servicile. Un ex pe samsung si lg este aplicatia smart iptv care poti pune stream-urile direct pe tv fara sa ai vreun aparat eu am aproape toata europa si merge super , super calitate am si sky 3d.  Iar parerea mea despre slingbox daca nu aveti pe ce da bani cumparati-va slingbox este o porcarie.

#129
Garfield65

Garfield65

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.11.2015
Zice ca mi se expira abonamentul in 5 zile, dar cum se reancarca? Aveti vreun site? Eu nu am gasit nimic.

#130
acquadigio

acquadigio

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 340
  • Înscris: 20.09.2006
La fel si la mine apare pe ecran, cum ca expira in 3 zile. Ceva noutati?

#131
ro-cologne

ro-cologne

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 22.08.2014
Am primit acest mail azi:

Stimate XXXXXXXXXX,
Începând cu 22 februarie 2016 serviciile XXXXXXXXXXXXX vor fi de tip prepaid! Pentru a beneficia în continuare de pachetul de servicii preferat, trebuie să îţi activezi unul dintre pachetele disponibile.
Pentru activarea sau prelungirea abonamentului prepaid la pachetele de servicii XXXXXXXXXXXX, trebuie să te conectezi pe pagina de administrare a Set-Top Box-urilor, folosind adresa de e-mail sau Serial Number-ul aparatului şi parola contului tău:
www.XXXXXXX.com
În acest moment, grila conţine peste 100 de canale.
Dacă întâmpinaţi probleme cu configurarea sau utilizarea Set-Top Box-ului sau a paginii de administrare a aparatelor (utilizare, activare pachete, plată, etc) nu ezitaţi să ne contactaţi prin e-mail la adresa [email protected] sau prin sistemul de suport tehnic prin tickete din cont (Trimite o Întrebare).

Echipa XXXXXXXXXXXX



PS: deci de acum incolo costa...
PPS: de cateva zile merge "perfect"(asemanator vremurilor SpiceTV), fara intreruperi, grila de programe e mai bogata si mai ales stabila

#132
acquadigio

acquadigio

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 340
  • Înscris: 20.09.2006
Confirm si eu, am primit mailul, am facut plata 13,5 euro si merge intr-adevar foarte foarte bine, fara intreruperi, de cateva zile de cand s-a stabilizat grila.

#133
savimbi

savimbi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 28.01.2007
http://dor.tv/ro

Am gasit intimplator acest site. Merge ok, nu sunt prea multe posturi, mi se pare c-am scump dar pina la urma asta e...

#134
narciso

narciso

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 810
  • Înscris: 18.03.2009

View Postsavimbi, on 21 februarie 2016 - 16:14, said:

http://dor.tv/ro

Am gasit intimplator acest site. Merge ok, nu sunt prea multe posturi, mi se pare c-am scump dar pina la urma asta e...
Nu-i frumos sa ne trimiti spre virusei.

#135
iZet

iZet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,424
  • Înscris: 06.11.2014
Mai au in grila Digisport-urile ori Dolcesport-urile? Ceva posturi HD?

#136
sorinqk

sorinqk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,026
  • Înscris: 08.02.2006
si daca intri pe www.XXXXXXX.com poti sa te si abonezi sau trebuie sa fii deja abonat?
Un PM cu adresa site ului se indura cineva? :)

#137
ro-cologne

ro-cologne

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 22.08.2014

View PostiZet, on 01 martie 2016 - 14:48, said:

Mai au in grila Digisport-urile ori Dolcesport-urile? Ceva posturi HD?

Au Dolce 1-4 fara HD, teoretic ar fi si Digi 1+3 dar momentan nu merg, cel putin la mine... In rest au vreo 100 de canale, nu toate romanesti(unguresti, moldovenesti, germane).

#138
sparxxx

sparxxx

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 483
  • Înscris: 18.01.2003
Un PM cu site-ul respectiv se poate? mersi.

#139
cos-min23

cos-min23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 150
  • Înscris: 21.09.2008

View Postsorinqk, on 05 martie 2016 - 00:27, said:

si daca intri pe www.XXXXXXX.com poti sa te si abonezi sau trebuie sa fii deja abonat?
Un PM cu adresa site ului se indura cineva? Posted Image

View Postacquadigio, on 21 februarie 2016 - 14:45, said:

Confirm si eu, am primit mailul, am facut plata 13,5 euro si merge intr-adevar foarte foarte bine, fara intreruperi, de cateva zile de cand s-a stabilizat grila.
As dori si eu site-ul daca se poate in PM .Ms

Edited by cos-min23, 21 March 2016 - 10:05.


#140
iZet

iZet

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,424
  • Înscris: 06.11.2014
Nu mai exista site, posturile-s transmise via stb.

#141
vasilemadalincristian

vasilemadalincristian

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,391
  • Înscris: 07.12.2006

View PostSommerby, on 12 octombrie 2015 - 14:30, said:

Nuu...
Asta e sfarsitul:

Spice TV - închis pentru retransmiterea ilegală de programe, prejudiciu de 1,5 milioane euro



Spice TV a prejudiciat mai multe televiziuni, inclusiv una din Canada, cu 1,5 milioane de euro, prin retransmiterea ilegală, online, a unor evenimente sportive, conform procurorilor care, cu ajutorul polițiștilor, au declanșat nouă percheziții la domiciliile persoanelor implicate în afacere. Liderul rețelei este un tânăr din Galați, care are și o rețea de magazine de etnobotanice.
Polițiștii și procurorii Parchetului General au închis, în această dimineață, postul Spice TV și efectuează percheziții și descinderi în nouă locații, după ce mai multe televiziuni, inclusiv din Canada, au reclamat că programele le sunt retransmise ilegal. Spice TV retransmitea, contra cost, evenimente sportive fără acordul televiziunilor care aveau drepturile de autor și fără a le plăti nimic. Prejudiciul este estimat de anchetatori la 1,5 milioane de euro.
Rețeaua era condusă de gălățeanul Alin Rotaru, care deține și un lanț de magazine care comercializează etnobotanice. Rotaru, potrivit sursei citate, a înființat mai multe firme de tip off-shore, în Cipru și Delaware - USA, în încercarea de a nu fi prins.

"Astfel, în perioada 2013 - 2015, cei patru suspecți au creat mai multe pagini de internet, prin intermediul cărora au pus la dispoziția publicului și au retransmis, contra cost, programe ale unor posturi de televiziune cu acces restricționat, fără a avea acordul acestora, încălcând astfel prevederile în materia drepturilor de autor", precizează Parchetul General printr-un comunicat.

Attached Files



#142
fccetatea13

fccetatea13

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 24.03.2016
exista vreun site unde se pot cumpara box-uri ?

#143
catalinhio

catalinhio

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 23.02.2008
Am vazut ca acum livetv merge si pe html5 si chiar pe kodi.La 7$ pe luna si mai multe device-uri simultan nu e rau deloc.
https://www.livetvonline.ro/beta

#144
ina44

ina44

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 30.05.2012

View Postcatalinhio, on 12 mai 2016 - 23:08, said:

Am vazut ca acum livetv merge si pe html5 si chiar pe kodi.La 7$ pe luna si mai multe device-uri simultan nu e rau deloc.
https://www.livetvonline.ro/beta


'' Ne cerem scuze !
Arhitectura noastra nu permite pentru moment clienti noi.
Va rugam reveniti ! ''

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate