Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Spice Telecom

- - - - -
  • Please log in to reply
166 replies to this topic

#163
mrsvsldln

mrsvsldln

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 28.01.2016
Eu nu inteleg de ce nu citesti tu tot... Am scris mai sus ca datorita conexiunii de internet slabe, practic nimic altceva IPTV nu merge, decat AllTVplay... In Danemarca eati supertare daca ai net de 50mbs (!!!), care te si costa 30euro pe luna. Vrei altceva? Nu se poate,... providerii au monopol pe cartiere, au zonele orasului impartite intre ei, valabil pt toate orasele din dk.  De ce nu imi pun antena satelit?veti intreba... fiindca nici din aia n-ai voie.. Si in plus unul nu are canalele alea celalat nu le are pe celelalte... Aratati-mi boi alt provider de ipt  care sa reziste mai mult de 2 luni, sa ii mearga canalele cu 5mbs si care sa iti dea 3 device-uri consecutive cu 15 euro toate ! ..... ? Hai sa va vad...

#164
MOA_89

MOA_89

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 463
  • Înscris: 12.09.2017
Acum am intrat pe websiteul asta si imi spune ca domeniul a sechestrat codul penal 249.

#165
trveller72

trveller72

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.06.2014

 Neamtul, on 21 decembrie 2016 - 13:43, said:

nu stiu de unde ai luat tu informatia asta insa dupa ce am pus intrebarea aici pe forum am zis sa incerc chiar eu
singurul lucru care il pot spune e ca spice era mic copil pe langa asta
eu nu am vazut pana acum o platforma IPTV sa functioneze atat de bine
am abonament de 3 zile si functioneaza impecabil
Romania Pack costa 13 euro si are 119 programe - nu le-am incercat pe toate dar ce am incercat functioneaza foarte bine si cursiv
in pret e inclus si un device
daca se doreste un device suplimentar costa 3 euro
deci eu am luat pachetul cu 2 deviceuri (pe android) si m-a costat 16 euro plus ceva comision pentru paypal
este destul de scump insa cum am mai spus singura platforma care merge impecabil, din punctul meu de vedere si dupa 3 zile de folosire
ce am observat e ca platforma web fiind in beta (adica vizionarea direct pe site) nu merge asa bine insa pe android cu aplicatia e beton

eu sunt foarte multumit si fara a face reclama chiar recomand si altora sa incerce
la aceasta ora singura nemultumire care o am este pretul destul de ridicat

Stii cumva cum poti sa-ti faci cont la ei?

Multumesc

#166
Matty56

Matty56

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.09.2018
Buna ziua
Stie cineva o adresa in Romania sau un nr de tel pt Alltvplay? Raspund dupa 5-7 zile la emailuri


#167
simplul

simplul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,137
  • Înscris: 24.01.2007
Fiind un serviciu ilegal, cum ai vrea sa isi dea adresa sau numărul de telefon?

Edited by simplul, 06 September 2018 - 00:25.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate