Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reparatie scara mozaic vechi

Cablu curte destinat deplasarii l...

Sfat de cumparare pentru un Jagua...

La mulți ani @mishu_bz!
 La mulți ani @kyrre!

PF vinde 3 autoturisme ce se inti...

Suturi la relantii 2.0 tdi + fum ...

Tencuiala exterioara casa caramid...
 Restituire RCA Allianz

Contact posibil deteriorat proces...

ce se mai lucreaza remote ?

Quantum computing / Calculatoare ...
 Care din urmatoarele optiuni este...

Cum se calculeaza MTBF la un swit...

Distante etrieri

Fisier corupt reapare in galeria ...
 

Connect mobile

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
nikoo

nikoo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 02.03.2006
Am o mare problema,ma chinui de vreo 5 ore sa configurez internetul Connect mobile pe un Iphone 4,mentionez ca am sunat si la ei deoarece mie nu mi apare APN-ul.Au zis ca dupa ce am activat aceasta extraoptiune de date tre' sa dau restart la telefon si merge,degeaba.Mentionez ca am activa o extraoptiune de 5 euro in care este inclusa si internet,telefonul folosindu-se de acel internet.Nu reusesc sa configurez telefon sa ma folosesc de internetul 3G pe care l-am activat astazi.Multumesc anticipat

PS : Am folosit functia search inainte insa nimic de acolo nu m-a putut ajuta.

#2
mircea_kevin

mircea_kevin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,465
  • Înscris: 30.09.2012
la iphone 4 nici eu nam reusit sa configurez pe o cartela de orange,nici de cosmote. Trimite un sms gol la numarul 6381,si o sa iti trimita ei setarile

#3
nikoo

nikoo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 63
  • Înscris: 02.03.2006

View Postmircea_kevin, on 19 decembrie 2012 - 22:41, said:

la iphone 4 nici eu nam reusit sa configurez pe o cartela de orange,nici de cosmote. Trimite un sms gol la numarul 6381,si o sa iti trimita ei setarile
"setarile"practic este una singura sa bag Broadband la APN,dar mie nu mi apare APN in meniul telefonului :) si au zis ca daca nu am APN sa dau restart si va merge.Degeaba,nimic!

#4
mircea_kevin

mircea_kevin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,465
  • Înscris: 30.09.2012
stiu faza,mergi la un magazin internity sau germanos.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate