Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!
 electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...

Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...
 Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint

Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...
 Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity

Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie
 

mai apreciaza cineva virginele?

- - - - -
  • Please log in to reply
294 replies to this topic

#37
Jayanti

Jayanti

    in and out

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,659
  • Înscris: 08.03.2011

View Postmutual, on 05 decembrie 2012 - 17:22, said:

Iar virginele ar trebui sa caute si sa-si gaseasca numai printul visat pentru a ajunge femei si mame.

În niciun caz. Ar însemna să nu facă sex niciodată cam cât din ele? 90%? Iar bărbaţii n-ar vedea picior de femeie dacă nu sunt prinţii lor?

#38
m0rpheus

m0rpheus

    Ză uan!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,844
  • Înscris: 26.02.2008

View Postrasistu, on 05 decembrie 2012 - 12:26, said:

de exemplu mie imi place sa iubesc, niciodata nu am alergat dupa futai. mi-au placut dintotdeauna relatiile stabile.
daca o gagica este virgina, o consider pura, si nu gandesc cu cine si-a tras-o si cat a supt. si nici nu vine cu bagaje dupa ea. nu e mai bine asa?
Şi tu câte-ai lins? Cu câte ţi-ai tras-o?

Mai aşteaptă până pe la 25 de ani, păstrează-ţi mentalitatea şi să văd eu ce virgine mai prinzi. Sau devii pedobear, parcă tu aveai un topic asemănător.

#39
River_Song

River_Song

    Regina Mundi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,298
  • Înscris: 17.07.2012

View Postrasistu, on 05 decembrie 2012 - 12:26, said:

de exemplu mie imi place sa iubesc, niciodata nu am alergat dupa futai. mi-au placut dintotdeauna relatiile stabile.
daca o gagica este virgina, o consider pura, si nu gandesc cu cine si-a tras-o si cat a supt. si nici nu vine cu bagaje dupa ea. nu e mai bine asa?

Depinde, oferi si tu la schimb virginitate? Ca daca nu, e cam de porc.

View Postmutual, on 05 decembrie 2012 - 17:22, said:

nu m-am simtit demn sa fiu primul barbat din viata ei ca femeie

Saraca, pai daca toti barbatii se simteau nedemni, unde-i vina ei?

#40
On_my_way

On_my_way

    robotica melomana

  • Grup: Validating
  • Posts: 9,799
  • Înscris: 06.06.2012
Nu virginitatea sau lipsa ei ar trebui apreciate la o femeie, ci caracterul acesteia.

#41
pg-soare

pg-soare

    Ciclist de mahala

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,533
  • Înscris: 14.09.2008
Eu fug de ele ca dracul de tamaie. (sper sa fie pe bune, ca fuge de ea!)

#42
faxy26

faxy26

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 28.05.2012

View Postrasistu, on 05 decembrie 2012 - 12:26, said:

de exemplu mie imi place sa iubesc, niciodata nu am alergat dupa futai. mi-au placut dintotdeauna relatiile stabile.
daca o gagica este virgina, o consider pura, si nu gandesc cu cine si-a tras-o si cat a supt. si nici nu vine cu bagaje dupa ea. nu e mai bine asa?



uhm in zilele noastre multe virgine obisnuiesc sa faca anal si oral la greu.nu o mai poti numi virgina doar pt ca desi are himen,a gustat din sex cum a putut.eu nu o pot numi virgina .virgina=niciun fel de sex.se da un premiu daca vii la tip cu himen?

Edited by faxy26, 06 December 2012 - 12:20.


#43
ariadna_12

ariadna_12

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,737
  • Înscris: 07.05.2012

View Postmutual, on 05 decembrie 2012 - 17:22, said:


Si acum cred ca este o responsabilitate morala imensa pentru un barbat cu experienta sexuala sa inceapa o relatie cu o virgina.

Concluzia mea de o viata este ca pentru orice barbat normal, necesitatile sexuale trebuie implinite exclusiv cu femei cu experienta anterioara. Iar virginele ar trebui sa caute si sa-si gaseasca numai printul visat pentru a ajunge femei si mame.

tu te auzi ce spui ?
si cu cine s-ar culca barbatii daca virginele ar trebui sa ramina pt printul visat ??
si femeile alea versate au fost virgine si cineva le-a versat.

#44
dyana25

dyana25

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,584
  • Înscris: 05.08.2008

View Postmutual, on 05 decembrie 2012 - 17:22, said:

Iar virginele ar trebui sa caute si sa-si gaseasca numai printul visat pentru a ajunge femei si mame.

Din păcate pentru cei ce gândesc ca tine, azi există din ce în ce mai puţine ratate dintr-astea.

View Postrasistu, on 05 decembrie 2012 - 12:26, said:

daca o gagica este virgina, o consider pura, si nu gandesc cu cine si-a tras-o si cat a supt. si nici nu vine cu bagaje dupa ea. nu e mai bine asa?


Poate vrea şi ea unul fără bagaj.

Edited by dyana25, 06 December 2012 - 13:47.


#45
River_Song

River_Song

    Regina Mundi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,298
  • Înscris: 17.07.2012

View Postfaxy26, on 06 decembrie 2012 - 12:19, said:

uhm in zilele noastre multe virgine obisnuiesc sa faca anal si oral la greu.nu o mai poti numi virgina doar pt ca desi are himen,a gustat din sex cum a putut.eu nu o pot numi virgina .virgina=niciun fel de sex.se da un premiu daca vii la tip cu himen?

Cred ca virgina se zbate-n chinuri de cand a ciit ca faxy nu o poate numi virgina.

#46
mutual

mutual

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 18.08.2004

View Postariadna_12, on 06 decembrie 2012 - 13:35, said:

tu te auzi ce spui ?
si cu cine s-ar culca barbatii daca virginele ar trebui sa ramina pt printul visat ??
si femeile alea versate au fost virgine si cineva le-a versat.

Sunt de acord cu tine, este ciudat ce am scris, dar imi permite viata reala sa emit asemenea teorii : cel mai adesea fetele ("mari") o fac prima, a doua, a treia ... oara sub presiune (persuasiune) sau din impuls, eu am vorba valabila si pentru femei cu trecut sexual semnificativ <se fute fara sa stie de ce>.

In istorie, ca urmare o bolilor venerice si/sau  a diverselor infectii cu bacterii si ciuperci, virginele erau foarte cautate, in conditiile in care femeia nu valora mai mult decat o martoaga, era buna pentru barbati ca sa inlocuiasca masturbarea. Saruturile, mangaierile, preludiul sunt "descoperiri" populare aplicate numai de 60-70 de ani incoace si promovate publicului larg odata cu aparitia filmelor. Tot in ultimele decenii au aparut tratamente, profilaxie, s.a. eficiente pentru bolile aparatului genital feminin, au aparut anticonceptionalele, viata a devenit mai usoara, mai buna, timp liber, apa calda mai accesibila, ingrijire corporala in masa, lumea a inceput sa calatoreasca mai mult.

Barbatii au fost singurii castigatori : oportunitatile de a face sex fara obligatii morale, variat, bogat, cu picanterii diverse si in conditii sanitare ceva mai sigure, s-au inmultit extraordinar. Ce interes psihologic sau moral ar mai avea un barbat obisnuit si normal sa caute virgine fara experienta si, cum au scris unii pe aici, cu probleme de comportament sau de adaptare la viata ? Barbatii au ramas in general aceleasi persoane egoiste, interesate de mancarimea periodica dintre picioare si slobozirea (vorba Parazitii-lor) preaplinului in orice gaura disponibila.

Femeile raman in continuare cu pagubele : traiesc intr-un compromis permanent cu o viata care nu le ofera implinirea sufleteasca adevarata a unei iubiri dupa ce au cunoscut primul lor barbat dintr-o anumita serie de masculi din viata lor de femeie si, eventual, de mama. Accepta cu resemnare si prima infectie cu chlamidia, daca au noroc, sau altceva mai serios, se trateaza si invata ca primul semn de infidelitate al unui barbat pe care il aleg sa stea alaturi de ele ceva mai mult timp este o alta infectare provenita de la o alta nefericita in viata.

Ajung din nou la virgine si ma gandesc ca acel prim impuls de a si-o pune cu unul sau altul se bazeaza pe "barfa" dintre fete si femei, afla adevarul vietii si isi dau seama ca sansa de a fi altfel este aproape nula, incearca sa se adapteze, sa fie curtate si cautate, devin materialiste, lasa naibii povestile cu printul de pe calul alb, ajung in randul larg al femeilor cu care se satisfac cat pot de des barbatii. In rest, in sufletul femeilor ramane un gol, o mare neimplinire a vietii, pe care incearca deseori sa-l inlocuiasca cu iubirea pentru copiii lor.

Asa ca virginele n-au decat sa treaca la treaba chiar din proprie initiativa, sa-l roage pe unul sau pe altul sa le invete cum e viata. Un barbat din ziua de azi nu ar trebui sa se uite dupa fete mari daca ar avea minim de responsabilitate sau "oua", ce sa mai discutam de faptul ca acestea sunt minore, sau daca au trecut de 18 ani neprihanite prezinta deficiente de dezvoltare psiho-sociala. Pana la urma, baietii de pana la 18 ani pot castiga experienta de viata odata cu fetele mari, responsabilitati minore, efecte minore, poate ca asta ar fi raspunsul la subiect.

Nota : nu vreau sa pretind ca detin adevarul vietii, am o anumita experienta de viata si bazat pe aceasta experienta am scris

#47
dyana25

dyana25

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,584
  • Înscris: 05.08.2008

View Postmutual, on 06 decembrie 2012 - 17:46, said:

Ajung din nou la virgine si ma gandesc ca acel prim impuls de a si-o pune cu unul sau altul se bazeaza pe "barfa" dintre fete si femei, afla adevarul vietii si isi dau seama ca sansa de a fi altfel este aproape nula, incearca sa se adapteze, sa fie curtate si cautate, devin materialiste, lasa naibii povestile cu printul de pe calul alb, ajung in randul larg al femeilor cu care se satisfac cat pot de des barbatii.

Asta dintr-o perspectivă masculină înapoiată. O femeie care face sex cu mai mult de un bărbat ca să afle adevărul vieţii nu e una dintre multele cu care se satisfac bărbaţii, ci una care se satisface pe sine cât de des poate prin intermediul bărbaţilor.

View Postmutual, on 06 decembrie 2012 - 17:46, said:

Barbatii au fost singurii castigatori : oportunitatile de a face sex fara obligatii morale, variat, bogat, cu picanterii diverse si in conditii sanitare ceva mai sigure, s-au inmultit extraordinar.

Valabil şi pentru femei.

#48
NexT20

NexT20

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 762
  • Înscris: 24.09.2012
Acuma foarte greu mai gasesti fete la 18 ani virgine.
Da, le apreciez pe fetele virgine.

#49
amonra_71

amonra_71

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,792
  • Înscris: 31.03.2008

View Postrasistu, on 05 decembrie 2012 - 12:01, said:

sunt pure si nu vin cu bagaje.
Ce vă place să vă-mpiedicați în bagajele astea.
Pur ești doar când te naști și ceva vreme după.
Cum să-ți clădești o relație pe puritate?

#50
Clovis

Clovis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,215
  • Înscris: 24.04.2007
Eu. Imi plac lucrurile noi, proaspete si care paraie la desfacere.

#51
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,796
  • Înscris: 13.01.2005
Ce naiba să faci c-o virgină?

#52
River_Song

River_Song

    Regina Mundi

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,298
  • Înscris: 17.07.2012

View PostClovis, on 06 decembrie 2012 - 21:10, said:

Eu. Imi plac lucrurile noi, proaspete si care paraie la desfacere.

Mai ales daca-s infasurate in plastic dintr-ala cu bule.

#53
Rovgam

Rovgam

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,880
  • Înscris: 04.03.2012

View Postrasistu, on 05 decembrie 2012 - 12:26, said:

de exemplu mie imi place sa iubesc, niciodata nu am alergat dupa futai. mi-au placut dintotdeauna relatiile stabile.
daca o gagica este virgina, o consider pura, si nu gandesc cu cine si-a tras-o si cat a supt. si nici nu vine cu bagaje dupa ea. nu e mai bine asa?

Cât de naiv să fii? De când virgină în piz.dă = virgină și-n gură?
Nu știu pe ce lume trăiești, dar de câte fete de liceu știu doar eu că nu se futeau că frică de sarcină nedorită, de părinți, blabla, numai că o sugeau cu spor.

#54
ariadna_12

ariadna_12

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,737
  • Înscris: 07.05.2012

View Postmutual, on 06 decembrie 2012 - 17:46, said:

Sunt de acord cu tine, este ciudat ce am scris, dar imi permite viata reala sa emit asemenea teorii : cel mai adesea fetele ("mari") o fac prima, a doua, a treia ... oara sub presiune

mie sa-mi explici numai cu cine faxcsex barbatii aia, daca toate fetele ar face cum zici tu ?
si daca o fac fara sa stie de ce , asa traumatizate,cum de e asa bun sexul ala fara obligatii ??

te ajut eu, imparti fetele in curve care se f*t si fete de maritat , ca pe vremea bunicii.
alea care fac sex, le folositi dar nu le luati, asta-i teoria ??

View Postmufa, on 06 decembrie 2012 - 23:23, said:

Ce naiba să faci c-o virgină?

la virsta ta nimic, dar unul la 16 ani, nu face cah.

Edited by ariadna_12, 07 December 2012 - 07:38.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate