Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Contact pe piele cu sangele altei...

metoda constantelor de scurtcircuit

video file info

Nu pot raspunde: Huawei P10
 Cod cursor website

Cum se iese la pensie la munca di...

Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...

CASS pe veniturile din DOBANZI
 Masina de spalat rufe Bosch

Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma

Photoscape, unde?
 Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...

Denon AVR 1804
 

Allview P5 AllDro

- - - - -
  • Please log in to reply
3405 replies to this topic

#343
DanyPMN

DanyPMN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,201
  • Înscris: 31.05.2008
Tot acolo informații de unde să o achiziționezi și cum să o cauți.

#344
cotzomyn

cotzomyn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,654
  • Înscris: 10.01.2010

View PostDanyPMN, on 10 ianuarie 2013 - 19:18, said:

Tot acolo informații de unde să o achiziționezi și cum să o cauți.

Faina husa, daca ai timp te rog sa faci cateva poze sa vad si eu ce si cum ...

#345
IonelTM

IonelTM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 405
  • Înscris: 11.12.2010
Posted Image

#346
cotzomyn

cotzomyn

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,654
  • Înscris: 10.01.2010
Am gasit ceva asemanator la 49 lei :D

#347
ursulcret

ursulcret

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 04.01.2013
Si eu mi-am luat husa de Sll de la Germanos,era ultima, tot cu 65 lei,dap e ok sunt foarte multumit de ea

#348
john_dlb65

john_dlb65

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 14.10.2008
Am un P5, si nu stiu de ce nu-mi salvaeaza pozele, de facut le face poti atunci sa le vezi pe telefon iar dupa cateva minute daca lasi telefonul trebuie sa-l deblochezi si intri in galerie pozele nu mai sunt.Posted Image

#349
DanyPMN

DanyPMN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,201
  • Înscris: 31.05.2008
Ai ultimul update?

#350
dogstyle

dogstyle

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 12.06.2008

View Postjohn_dlb65, on 12 ianuarie 2013 - 12:59, said:

Am un P5, si nu stiu de ce nu-mi salvaeaza pozele, de facut le face poti atunci sa le vezi pe telefon iar dupa cateva minute daca lasi telefonul trebuie sa-l deblochezi si intri in galerie pozele nu mai sunt.Posted Image

Ciudat...... Nu cumva se salveaza pozele pe sd-card si ( ma gandesc eu..) iti face probleme sd-cardul?
Cand vrei sa te uiti la poze, iti vede sd-cardul?
Mai incearca o Resetare la valorile din fabrica ( sau cum ii zice...)

#351
ursulcret

ursulcret

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 04.01.2013

View Postjohn_dlb65, on 12 ianuarie 2013 - 12:59, said:

Am un P5, si nu stiu de ce nu-mi salvaeaza pozele, de facut le face poti atunci sa le vezi pe telefon iar dupa cateva minute daca lasi telefonul trebuie sa-l deblochezi si intri in galerie pozele nu mai sunt.Posted Image
Este bifata optiunea de salvare a pozelor?Ar fi bine sa verifici acest aspect.

#352
ursulcret

ursulcret

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 04.01.2013
Salutare.Azi intampin prima problema cu P5-ul.Am avut un apel telefonic de la cineva cunoscut.Am vorbit,am inchis convorbirea si dupa ceva timp am constatat ca telefonul face figuri.Astfel,ecranul este inchis la culoare,doar banda de sus este valida,cea cu ceasul,semnalul cartelelor,se conecteaza la wifi dar atat,butoanele de jos nu sunt valide.Pe ecranul negru imi apare tot timpul loading.... si doar atat.Am restartat telefonul,am scos bateria din el si la fel face.Ma puteti ajuta cu niste sfaturi?Merci anticipat

#353
ade1314

ade1314

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 646
  • Înscris: 09.01.2013

View Postursulcret, on 13 ianuarie 2013 - 14:10, said:

Salutare.Azi intampin prima problema cu P5-ul.Am avut un apel telefonic de la cineva cunoscut.Am vorbit,am inchis convorbirea si dupa ceva timp am constatat ca telefonul face figuri.Astfel,ecranul este inchis la culoare,doar banda de sus este valida,cea cu ceasul,semnalul cartelelor,se conecteaza la wifi dar atat,butoanele de jos nu sunt valide.Pe ecranul negru imi apare tot timpul loading.... si doar atat.Am restartat telefonul,am scos bateria din el si la fel face.Ma puteti ajuta cu niste sfaturi?Merci anticipat
ati recomand sa faci up-date-ul  de pe saitul lor (daca cumva l-ai facut mai fa-l odata)in principiu ar trebui sa se rezolve....

#354
carsteaemil

carsteaemil

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 18.11.2012
Cum faci si eu update la android 4.1 jelly bean?imi spuneti si mie pas cu pas va rog frumos?

#355
priderzaur

priderzaur

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,309
  • Înscris: 26.02.2010
Sunt tare curios cine ti-a zis tie ca poti face update la JB pe telefonu asta :)).

#356
DanyPMN

DanyPMN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,201
  • Înscris: 31.05.2008

View Postcarsteaemil, on 13 ianuarie 2013 - 14:45, said:

Cum faci si eu update la android 4.1 jelly bean?imi spuneti si mie pas cu pas va rog frumos?

Nu poți.

Datorită mai multor cereri referitoare la imagini cu husa pe care o dețin, atașez câteva imagini: http://imgur.com/a/nRxYG

#357
ursulcret

ursulcret

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 04.01.2013

View Postade1314, on 13 ianuarie 2013 - 14:16, said:

ati recomand sa faci up-date-ul  de pe saitul lor (daca cumva l-ai facut mai fa-l odata)in principiu ar trebui sa se rezolve....
telefonul l-am cumparat cu update-ul facut

#358
ade1314

ade1314

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 646
  • Înscris: 09.01.2013

View Postursulcret, on 13 ianuarie 2013 - 15:18, said:

telefonul l-am cumparat cu update-ul facut
nu conteaza fa-l tu inca odata...sau revino la setarile din fabrica(eu tot up-date-ul ti-l recomand macar asa stii ce ai facut si daca cumva mai apar probleme te adresezi direct lor)

#359
ursulcret

ursulcret

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 207
  • Înscris: 04.01.2013

View Postade1314, on 13 ianuarie 2013 - 15:34, said:

nu conteaza fa-l tu inca odata...sau revino la setarile din fabrica(eu tot up-date-ul ti-l recomand macar asa stii ce ai facut si daca cumva mai apar probleme te adresezi direct lor)
ok,merci
daca ii fac update scot sd cardul din el?sa nu pierd tot ce am pe el?sau ii trebuie neaparat un card introdus?

Edited by ursulcret, 13 January 2013 - 16:06.


#360
ade1314

ade1314

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 646
  • Înscris: 09.01.2013

View Postursulcret, on 13 ianuarie 2013 - 15:41, said:

ok,merci
daca ii fac update scot sd cardul din el?sa nu pierd tot ce am pe el?sau ii trebuie neaparat un card introdus?
nu trebuie sa scoti cardul.pui up-date-ul pe card si din recovery(volum sus+power) selectezi zipul cu up-date(deci da, trebuie neaparat un card).nu pierzi nimic din ce ai pe card(telefonul resetaeza roomul,practic e ca un install de windows,nu are treaba cu ce ai tu pe card)in schimb pierzi toate aplicatiile instalate(dupa ce le instalezi din nou  pe toate ar fi bine-indicat sa te -ntorci in recovery sa faci un back-up- user data)deasemeni pierzi si agenda cu nr din telefon(daca le ai in telefon,ar fi bine sa le sincronizezi cu contul google sau sa le copiezi si pe cartele sau sa le faci un back-up).

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate