Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 Supratensiuni accidentale

Cuțit/ briceag drumetie

Cum am acces la o parte dintr-un ...

Mother's Day
 

Recomandare Mp3 Budget

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
vladdy99

vladdy99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,034
  • Înscris: 03.05.2006
In momentul de fata am http://www.denver-el...enver-mps-205c/ + Philips SHS3200.

Problema este ca dupa o pauza de cateva luni de iarna, bateria nu mai tine nici macar un minut. (indiferent ca de mult il tin la incarcat).

Optinile mele in momentul fata sunt:
http://www.trekstor....mp3.php?pid=111
http://www.sweex.com...-players/mp301/
http://www.siba.se/P...mp;ref=prisjakt

Un mare plus il are trekstor pt bateria AAA, insa in acelasi timp are si un minus prin lipsa clipului.

Sansa Clip+ iese momentan din discutie.

Ce credeti ca e mai indicat ?

#2
stupidcow

stupidcow

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,437
  • Înscris: 24.12.2004
Eu as merge pe Trekstor care are ca plusuri:
- displayul LCD
- functionarea cu baterii AAA care iti ofera o oarecare independenta
- format stick USB. nu te mai cari cu cabluri suplimentare.

Imi aduce aminte de primul meu mp3 player - Creative MuVo TX FM

Poti lua in calcul si un iPod Shuffle pentru calitatea sunetului si a constructiei

Edited by stupidcow, 17 July 2012 - 13:33.


#3
vladdy99

vladdy99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,034
  • Înscris: 03.05.2006
Cablu mini/micro oricum am deja legate la pc (hdd extern si telefon) asa ca nu sunt o problema.
Displayul nu ma intereseaza: Nu stau sa ma uit pe el de fiecare data cand baga o melodie,

Da, si mie imi place Shuffle, insa este de 2 ori si ceva mai scump decat trekstor, de 4 ori decat alte alternative.

Edited by vladdy99, 17 July 2012 - 13:39.


#4
master-of-puppets

master-of-puppets

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 486
  • Înscris: 13.02.2010
Cu toate ca nu as alege altceva decat TrekStor... sa vin cu un +/- la aceste modele:

+ (si un plus foarte mare!): pe site la ei se gaseste un soft de formatare (in situatii extreme!). Tin minte ca luasem pe al meu (de 1GB vechi cam de 7-8 ani) virusi si alte minuni, nu mi se mai aprindea lumina de la display, nu il mai puteam folosi ca MP3-player/radio/recorder, dar datorita acelui "softulet" de pe site de la ei... l-am salvat! (formatare ca de "fabrica").

- (in timp): butonul M (de meniu) e asemanator cu maneta de la un joystick, doar ca e muuult mai micutz(a), insa... in timp, capata un "joc" - care poate afecta datul comenzilor din acel buton.

#5
S3Se7

S3Se7

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,073
  • Înscris: 17.12.2009
Mai strange si ia un iPod Shuffle.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate