Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Alegere rucsac 20 litri

Pareri legate de tunel solar - su...

Recomandare birou copii de 6 si d...

Ieșire din indiviziune teren...
 Imprimanta A4 si A3 cu scanner

Morți stupide (Italia)

Vom ajunge la deflatie?

Partaj succesoral
 IFN-urile mi-au distrus scorul FI...

Sfat achiziție laptop

Maneaua la concertele Coldplay

Ce este cu aceasta inflație ...
 Duster 2011 carplay

Portare inapoi la Telekom

Telecabina Piatra-Neamț - Ma...

Am lovit o masina
 

Teste psihologice, de inteligenta, de personalitate!

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
hypro

hypro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 28.06.2010
Buna seara!
Am nevoie de ajutorul d-voastra, al comunitatii Softpedia, pentru ca este cel mai populat forum din Romania! Cum zice si titlul, sunt in cautare de teste psihologice, de iteligenta, de personalitate! Va rog foarte frumos, daca cineva stie vreun site/-uri, avand posibilitatea de a face unul din testele cautate de mine i-as ramane profund recunascator! Nu este nici o problema, daca stiti vreo carte/revista/document care se poate cumpara/imprumuta de la vreun magazin/biblioteca etc. Poate exista printre noi oamenii care au dat peste ceea ce caut eu, si i-as ramane recunascator daca ar putea impartasi cu mine informatia dorita! Nu cer nimic altceva, decat un simplu ajutor din partea voastra, a comunitatii Softpedia! Daca nu am deschis acest topic in sectiunea potrivita, va rog frumos staff-ul, nu mi-l stergeti, daca se poate sa fie mutat in sectiunea respectiva daca nu ii este aici locul! Timpul meu este foarte limitat in cautarea acestor teste, daca cineva stie, va rog frumos, nu ezitati de a posta aici sau puteti sa imi dati un mesaj privat! Va multumesc foarte mult!
O seara buna...

#2
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,425
  • Înscris: 15.12.2009
http://www.polirom.r...si-soluti-2100/

#3
EtnicUngur

EtnicUngur

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 801
  • Înscris: 21.06.2012
Ce ai raspunde la:
Daca ma supara o musca, nu ma las pâna n-o prind. DA vS. Nu.
Ma simt aproape tot timpul flamând. Da Vs. Nu.
Când calatoresc, prefer sa privesc peisajul decât sa stau de vorba cu tovarasii de drum. Da Vs. Nu.
Astea sux.

#4
hypro

hypro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 168
  • Înscris: 28.06.2010

View PostAnn0nyym0us, on 29th June 2012, 22:31, said:



Multumesc foarte mult, deja m-am inregistrat pe site si am adaugat cartea in cosul de cumparaturi, asta daca in acest timp, poate stie cineva o carte asemanatoare dar de unde se poate descarca de pe internet, intr-un format .doc sau .pdf , ar fi de mare ajutor!
...sau orice alte materiale! Inca o data, tin sa iti multumesc foarte mult, este ceea ce caut, cred ca voi comanda aceasta carte!


View PostEtnicUngur, on 29th June 2012, 22:34, said:

Ce ai raspunde la:
Daca ma supara o musca, nu ma las pâna n-o prind. DA vS. Nu.
Ma simt aproape tot timpul flamând. Da Vs. Nu.
Când calatoresc, prefer sa privesc peisajul decât sa stau de vorba cu tovarasii de drum. Da Vs. Nu.
Astea sux.

la prima, as raspunde : Nu
la a doua : Nu
la a treia : Nu

sincer, cred ca sunt cele mai penibile intrebari care le-am vazut!

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate