Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

Progres natural - culturism/fitness

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#1
allah2

allah2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 06.12.2006
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/AkOpeObFSCI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
autoplayer

autoplayer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,486
  • Înscris: 08.01.2010
Ce mai... Esti frumos!

#3
dgamma

dgamma

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,989
  • Înscris: 02.09.2011
Cat ti-a luat sa ajungi asa??

#4
badsica

badsica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,616
  • Înscris: 23.03.2010
Bai frate , te-am mai vazut pe un forum cu clipu asta , las-o dreaqu , esti penibil .. n-ai piept , niste umeri supradimensionati..zici ca esti robotzel  :kisstogether:

#5
allah2

allah2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 06.12.2006
dgamma, 3-4 ani

badsica, arati tu mai bine? Invidia e mare... habar n-ai ce inseamna fitness/culturism.

#6
badsica

badsica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,616
  • Înscris: 23.03.2010
Clar sunt hater , mai ales  pe pieptu tau subdezvoltat .
Sa inteleg ca 3-4 ani ai tras doar pentru umeri si abia acum ai inceput sa tragi pentru piept ? te asteptam peste inca 3-4 ani cand o sa ai corpul complet  :roflmao:

#7
allah2

allah2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 06.12.2006
Tu ai dreptate ca pieptul este in urma, dar cu observatia ca pieptul meu subdezvoltat e mai dezvoltat decat cea mai dezvoltata grupa de muschi a ta  :roflmao: :roflmao: :roflmao: Daca tot zici de "dezvoltat"  :lol:

Uita-te in pozele de dinainte, atunci chiar nu era deloc piept... iti dau dreptate ca e in urma, dar progres exista si acolo  :OK:

Si da, esti hater  :console: Daca pui o poza cu tine si vad ca "ma faci" in general la fitness, o iau ca pe un sfat constructiv. Dar din ce vad in avataru tau esti doar un grasut fara muschi, frustrat :roflmao:

Edited by allah2, 15 April 2012 - 13:38.


#8
badsica

badsica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,616
  • Înscris: 23.03.2010
Esti fat frumos , nu uita astept poze peste 3-4 ani  :peacefingers:

#9
allah2

allah2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 06.12.2006
Numai bine!

Si ca un sfat de viata: intai uita-te in ograda ta, apoi vorbeste de altii!

Nu ca nu iti dau dreptate cu pieptul, care da, este in urma, dar pana la a zice de mine ca sunt penibil cand tu stii foarte bine cum arati tu... e cale lunga. Bafta!  :OK:

Edited by allah2, 15 April 2012 - 13:45.


#10
badsica

badsica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,616
  • Înscris: 23.03.2010
Stai calm ca si eu merg la sala , cu toate ca scopul meu in viata e altul , dar amice  tu pui filmulteze cu tine peste tot , esti cel putin PENIBIL si diform... daca in viziunea ta asa trebuie sa arate un om..schimbati ochelarii !
Tu te asteptai sa te intrebe baietii cat ai in brat si cu cat faci la piept , eu te intreb de unde ti-ai luat chilotii aia smecheri si daca mai ai polutii nocturne  :D

#11
Sir_Johnny

Sir_Johnny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,087
  • Înscris: 27.12.2010
Cat ai in piept si talie ? :o :eek:

Edited by Sir_Johnny, 15 April 2012 - 14:13.


#12
jeffy86able

jeffy86able

    True Evil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,515
  • Înscris: 06.01.2012
Eu inca ma intreb daca aruncatul asta cu cacat in altii tipic romanesc ajuta pe cineva la ceva ... Ati venit cu pareri de experti sa judecati , dar o faceti din fotoliu cu saorma in mana ... :wallbash:

#13
allah2

allah2

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 839
  • Înscris: 06.12.2006
badsica,

Prietene... sportul pe care amandoi il facem (daca zici ca si tu mergi la sala, desi nu se vede) se cheama FITNESS (sau culturism). Tu habar nu ai ce inseamna acest sport, cum arata practicantii lui si cum se arbitreaza.

Si da, dupa orice standard al acestui sport, eu, asa diform cu ma vezi tu, arat MULT mai bine decat arati tu!

Tu poti sa zici ca arati bine si daca ai burta si bratele cat incheietura... nu conteaza parerea ta! S-au stabilit niste criterii obiective pentru a compara fizicurile practicantilor, de care se pare ca tu habar nu ai!

Si scopul meu in viata este altul, nu traiesc din "sala" (cu toate ca am primit BANI GRATIS pe cum arat eu, doar din aprecierea progresului meu), devin inginer curand... dar asta nu inseamna ca imi place sa merg la sala doar sa zic ca merg, sa nu am niciun progres, si sa comentez despre altii in necunostinta de cauza!

Scopul acestui subforum din Softpedia este de a pune filmulete noastre, ceea ce eu exact asta am facut. Cu ce te deranjeaza pe tine asta?

Daca am polutii nocturne? Vezi cauta site-uri gay poate gasesti/vezi pe acolo subiecte de genu astora :roflmao: Normal ca nu multi ma intreaba asta, nu toata lumea are alte orientari ca dumneata :roflmao:

Esti doar un frustrat, cu toata ca nu recunosti asta (e si normal), invidios pe rezultatele alora, de care tu nu poti avea parte! Din partea mea, continua, si asa am cateva ore libere in care ma plictisesc, esti amuzant  :lol:

Sir_Johnny, cam 110 piept/spate - 70 talie

jeffy86able Exact ce ziceam :OK:

Edited by allah2, 15 April 2012 - 14:19.


#14
Charger

Charger

    Viitor baștan

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,874
  • Înscris: 12.01.2011
Pentru un ectomorf, este remarcabila schimbarea.
Felicitari!

#15
dgamma

dgamma

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,989
  • Înscris: 02.09.2011
badsica, du-te bai nene si reguleaza-ti pisica din avatar. Probabil tu esti genu de om care n-a facut nimic in viata lui si comenteaza la altii.
E de remarcat schimbarea si efortul depus, atat banesc(alimentatie) cat si fizic. Cat despre piept... Da, du-te baga chimicale in tine un an si faci piept de arnold si dupa ce te lasi de sala 3 luni faci ginecomastie si arati ca o *%@$, pentru ca rahaturile astea nu-ti fac muschi, te umbfla ca pe un balon si se desumfla in timp. Am mai vazut cocalari cu galeata de 10 kg de suplimente dupa ei, jenanti oameni.

Edited by dgamma, 15 April 2012 - 14:22.


#16
Sir_Johnny

Sir_Johnny

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,087
  • Înscris: 27.12.2010

View Postallah2, on 15th April 2012, 15:18, said:

Sir_Johnny, cam 110 piept/spate - 70 talie
Si cate kilograme ai, inaltime ? :blink:

Edited by Sir_Johnny, 15 April 2012 - 14:20.


#17
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,416
  • Înscris: 15.12.2009
Poti sa detaliezi putin cum ai lucrat? Ma refer la programul de antrenament?

In plus de asta, n-ai folosit altceva decat mancarea?

#18
eug3n92

eug3n92

    Mechanical Engineer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,375
  • Înscris: 28.09.2009
@allah2

Cate kg ai acum?
Dupa ce antrenament ai facut? Cate zile pe saptamana faci antrenament?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate