Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Telefonul Oppo a74 mi-a blocat ca...

A inviat Mudava

Vouchere de vacanta

Cand One United nu mai vand isi v...
 Mandolina feliat legume

Atestat consilier de siguranta

alarma auto Autowatch 346 RLI

Ce se intampla cu actualii tineri...
 Descifrare reteta

Zapp fix

Rulment pt diferential 4motion

Lipire filtru la baterie ikea
 Meserias nu mai vine sa termine l...

Soferii prinsi bauti sau drogati ...

geometrie autorulota

Sfat achiziție laptop ~4500 ...
 

Custom Android

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
RobyKoch

RobyKoch

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 09.03.2008
Bună ziua. Deschid un subiect nou în cadrul acestei secțiuni deoarece cu postul trecut nu am reușit să-mi rezolv problema. Din ce am văzut și citit, se pare că instalarea unui sistem de operare Android modificat pe o tabletă AINOL Novo 7 Paladin (care vine cu Android 4.0.1 BETA cel mai probabil) m-ar ajuta să rulez aplicații uzuale gen YouTube, Facebook, Flash Player, video codecuri etc. Menționez că am văzut un rewiev video pe YouTube în care posesorul unei tablete identice rulează aplicații din cele menționate.
Apelez la rațiunea, ajutorul și părerile voastre din nou. Mulțumesc !

#2
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,873
  • Înscris: 06.01.2008
Daca dadeai un search pe google, gaseai link-uri de genul asta sau asta cu ROM-uri pentru tableta ta, ROM-uri care adauga suport pentru flash. Dar nu pot sa-ti recomand deoarece nu detin o astfel de tableta, si daca ceva nu merge bine e posibil sa o strici intr-un mod iremediabil.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate