Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Huawei pura 70

Notele de subsol sa inceapa de la...

Termoizolare elevație interior

Timpi asteptare in contract de tr...
 Parere amenajare/loc disponibil u...

Producatori/masini care nu sunt f...

Ventilator perete

Simbol "bec aprins" tele...
 Oakley - recomandare site pt oche...

Aer conditionat racire A+++/A++

Problema umiditate AC

Propuneri pentru imbunatatirea pr...
 Conectarea la internet a Centrale...

recomandare ups si surge protector

La multi ani @2Unlimited!

zgomot (bazait) plita gaz Samsung...
 

infiintarea unei ferme de capre - fonduri europene ?

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
nick68

nick68

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 06.03.2012
Avand in vedere ora la care postez aceasta intrebare va pot spune: Buna dimineata!Am lecturat acest forum(recunosc ca nu de la un capat la celalalt)si vreau sa va spun ca am fost fericit ca inca mai exista romani adevarati in aceasta tara,pe care toti vor sa o paraseasca.Va felicit sunte-ti o adevarata familie,in care sper sa ma integrez si eu,ca multi altii!Intrebarea mea este simpla,pentru a construii o mica ferma de 100 capete,de la 0,a accesat cineva fonduri europene!Va multumesc pentru intelegere si fiind prima mea postare pe acest forum sper sa nu  fiu criticat prea aspru!Respect!!!!

#2
Digix

Digix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,841
  • Înscris: 03.02.2007
Păi, chiar crezi că există cineva în stare să lectureze forumul de la un capăt la altul? Chiar dacă teoretic ar avea timp, unele arii sunt atât de specializate și "bolovănoase"(pentru că nu sunt pe domeniul fiecăruia de activitate) că nu înțelegi mai nimic.

Nu spun asta ca o critică a complexității forumului(care e realmente benefică) ci ca o constatate a faptului că nimeni nu are cum să cunoască absolut toate domeniile, fără să mai facem vorbire de timpul necesar lecturii.

Da, cunosc pe cineva care are o fermă cu 200 de capre și a luat fonduri europene pentru asta. Nu știu de loc detalii, doar cumpăr brânză/lapte/carne de la ei.

Edited by Digix, 11 March 2012 - 00:38.


#3
sandel_u

sandel_u

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,663
  • Înscris: 21.11.2009

View Postnick68, on 11th March 2012, 00:20, said:

Avand in vedere ora la care postez aceasta intrebare va pot spune: Buna dimineata!Am lecturat acest forum(recunosc ca nu de la un capat la celalalt)si vreau sa va spun ca am fost fericit ca inca mai exista romani adevarati in aceasta tara,pe care toti vor sa o paraseasca.Va felicit sunte-ti o adevarata familie,in care sper sa ma integrez si eu,ca multi altii!Intrebarea mea este simpla,pentru a construii o mica ferma de 100 capete,de la 0,a accesat cineva fonduri europene!Va multumesc pentru intelegere si fiind prima mea postare pe acest forum sper sa nu  fiu criticat prea aspru!Respect!!!!
Bun venit pe forum.
Corect se scrie impreunat.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate