Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Intel i9 14900K cooler air Deepco...

Curațare disc vinil

Atentie la site-ul FixShop.ro - p...

Display cu culori neuniforme
 Despre Laborator Defectoscopie Ca...

Mama Clopoțel

Windows 11 si boxa portabila - de...

Angajarea unei persoane de 18 ani...
 Depunere declaratie unica PFA - i...

Situatie mostenire

Inlocuit/upgrade placa video Nvid...

Google tv si open vpn
 Vot europarlamentare

Sfat reparatii Golf 5

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania
 

A Folosit Cineva Acest Serviciu?

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
salsaGalaxy

salsaGalaxy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 217
  • Înscris: 14.05.2004
Sal ...... zilele trecute am dat de un site romanesc Click aici! , ce spune ca poate oferi contra unui abonament servicii de fax fara sa ai nevoie de linie telefonica!
Din cate am inteles eu ...ti se da un numar de telefon si pe acel numar oricine itzi poate trimite fax iar tu il primesti pe e-mail! Si cica merge si  invers! Faci un fisier pdf si-l trimiti pe mail la numarul la care vrei sa ajunga si acolo ajunge pe fax .....

Intrebarea mea ar fii: A folosit cineva acest serviciu ca suna foarte interesant! Eu nu am linie fixa de telefonie si mi-ar fi trebuit fax si mi se pare o solutie excelenta pt mine ! Voi ce ziceti?

mersi anticipat!

#2
xnick

xnick

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 601
  • Înscris: 05.12.2001
Oarecum asemanator este la Romtelecom Voces Pro - primesti faxurile intr-o casuta si le listezi daca vrei sau sa le stergi cand ai acces la linia telefonica + adnotare vocala. Merge bine pe verificate.

http://www.romteleco...ionalitati.html

#3
zambilutza

zambilutza

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.11.2005
din ce am vazut pe site la e-fax.ro  :D , nu e nevoie de linie telefonica sau orice altceva. totul se face prin mailul de la yahoo de exemplu, e nevoie numai de un cont la ei. mi s-a parut destul de greu de creat un cont la ei (e nevoie de un contract semnat), dar compenseaza prin altele  B)

#4
syko

syko

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 21.06.2005
Poate sunteti interesati si de ce scrie in Jurnalul National...

#5
CUSTOMERCUS

CUSTOMERCUS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 357
  • Înscris: 06.01.2004
mai sunt si astia tot cu acelasi servici .se pare ca la astia e chiar free si nu trebuie semnat nici un contract cu ei.

Edited by CUSTOMERCUS, 06 December 2005 - 17:31.


#6
tlex

tlex

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 03.04.2002
Daca ma uit mai bine la ce ofera cele doua situri, vad ca totusi unul e free si altul nu. Dar cel spus de salsagalaxy iti permite sa trimiti si sa primesti, pe cand cel spus de customercus doar sa primesti....

Pana la urma vad situatia asa: cine chiar are nevoie de un numar de fax, cu servicii complete, apeleaza la primii, cei care nu au nevoie decat sa primeasca apeleaza la ceilalti. Ambii ofera insa primirea gratis (sau necontorizata)

#7
rex

rex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,619
  • Înscris: 16.06.2004
cred ca o sa imi fac un cont la fax2mail.ro si o sa trimit cateva fax-uri de test de la serviciu. va anunt apoi rezultatul: daca a sosit, cat de repede si cre e calitatea imaginii primite.

#8
ddm_superuser

ddm_superuser

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 19.04.2005

View Postrex, on Feb 5 2006, 03:00, said:

cred ca o sa imi fac un cont la fax2mail.ro si o sa trimit cateva fax-uri de test de la serviciu. va anunt apoi rezultatul: daca a sosit, cat de repede si cre e calitatea imaginii primite.
Salut,
  eu am folosit fax2mail doar pentru a primi faxuri dar a mers super.

#9
a21alex

a21alex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,030
  • Înscris: 22.08.2005
Fax2mail merge excelent. Il folosesc in continuare cu placere...

#10
ddumyy

ddumyy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,126
  • Înscris: 24.08.2005
Fax2mail il folosesc si eu. O singura problema am avut...nu merge sa trimiti faxuri in afara (sau cel putin acum ceva timp nu mergea). Si creditul cumparat expira dupa 1 an

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate