Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

Termosistem

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
novigelu

novigelu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 452
  • Înscris: 20.11.2010
Pentru o casa nou construita P+M ,tencuita 250m2, as dori sa aplic un termosistem cu polistiren de 10cm EPS 80 sau 100,si deci un sistem complet. C e ma sfatuiti sa iau de la Baumit sau dela Sto? Cei de la Baumit au pret mare pentru baumit Open ei cer 35000Ron si pentru baumit Star 25000Ron . Ei spun ca decorativa e scumpa 7782 Ron numai decorativa!!! Mai am oferta si de la Sto cu 16000 Ron. A mai folosit cineva vreuna din materialele de la astia?? Cred ca s-ar putea si mai ieftin dar nu stiu???

#2
mardraaxi

mardraaxi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,898
  • Înscris: 22.11.2009

View Postnovigelu, on 22nd February 2012, 16:33, said:

Pentru o casa nou construita P+M ,tencuita 250m2, as dori sa aplic un termosistem cu polistiren de 10cm EPS 80 sau 100,si deci un sistem complet. C e ma sfatuiti sa iau de la Baumit sau dela Sto? Cei de la Baumit au pret mare pentru baumit Open ei cer 35000Ron si pentru baumit Star 25000Ron . Ei spun ca decorativa e scumpa 7782 Ron numai decorativa!!! Mai am oferta si de la Sto cu 16000 Ron. A mai folosit cineva vreuna din materialele de la astia?? Cred ca s-ar putea si mai ieftin dar nu stiu???
eu am vazut o casa facuta ca la carte si a folosit sistemul de la sto de care omul era foarte multumit si intradevar era foarte eficient.
vezi pe aria jurnal de case ca e una care a fost facuta cu acest sistem,cred ca a lui flopardu

Edited by mardraaxi, 22 February 2012 - 23:50.


#3
novigelu

novigelu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 452
  • Înscris: 20.11.2010

View Postmardraaxi, on 22nd February 2012, 23:50, said:

eu am vazut o casa facuta ca la carte si a folosit sistemul de la sto de care omul era foarte multumit si intradevar era foarte eficient.
vezi pe aria jurnal de case ca e una care a fost facuta cu acest sistem,cred ca a lui flopardu




Mai am o oferta de termosistem complet de la Zentyss ,ce parere aveti ? Am oferte de la :
1) Baumit
2) Sto
3) Zentyss

Nu stiu pe care sa-l aleg?? Pareri??? Multumesc!!

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate