Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Manere clasice mobila sau push to...

Contact pe piele cu sangele altei...

metoda constantelor de scurtcircuit

video file info
 Nu pot raspunde: Huawei P10

Cod cursor website

Cum se iese la pensie la munca di...

Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...
 CASS pe veniturile din DOBANZI

Masina de spalat rufe Bosch

Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma
 Photoscape, unde?

Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...
 

Tur de forta prin Alpi, cu si fara masina!

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
scoty

scoty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,948
  • Înscris: 01.01.2005
Datorita preturilor mari la cazare in Elvetia am decis sa ma cazez pe cat posibil in tarile vecine, urmare am modificat traseul, obiectivele principale raman, ce prere aveti: https://www.google.r...36962,21.643066

#38
garett

garett

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 41,874
  • Înscris: 28.06.2006
De la Munchen la Salzburg ai putea sa mergi pe Alpenstrasse, in loc de autostrada. Diferenta e de vreo 2 ore max, in functie de cat de tare vrei sa mergi.

#39
sil200

sil200

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 988
  • Înscris: 23.01.2007
Eu situ ca lucru bun la 9 luni dar la tine au trecut cativa ani.
Ce zici, anul asta ai curaj sau planuiesti in continuare?

#40
scoty

scoty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,948
  • Înscris: 01.01.2005
Anul asta sigur ma duc dar voi face schimbari pana in ultimul moment (ora plecarii). Nu stiu niciodata cand plec, stiu doar perioada, de aceea nu pot rezerva dect cu o zi doua inainte si cam tot ce ochesc pe Booking se ocupa dejaPosted Image

#41
scoty

scoty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,948
  • Înscris: 01.01.2005
Am facut pana la urma un tur de forta prin Alpi ,,si nu prea'' din cauza vremii de anul asta, am scris despre asta aici: http://forum.softped...ia/page__st__36

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate