Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

Blaturi, arbitrii platiti, teoria conspiratiei, 2012

- - - - -
  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#19
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008
2. Dovezi.
3. Om vedea.
4. Statistica o spune.

#20
cornel001

cornel001

    Scapat de la balamuc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,261
  • Înscris: 30.07.2005
am si io o teorie : sandu si-o trage cu mitica.

#21
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008
O sa o faca la racoare in curand...

#22
"BandiT"

"BandiT"

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,226
  • Înscris: 24.07.2007
am si eu o parere:
Borcea daca ar veni acum in Romania, ar da cu subsemnatul la DNA....
ca vorba aia" a dat bani si acolo si acolo"....

#23
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008
Da, i-a dat niste sampanii pe BANI celui pe care el insusi il face securist si care l-a dezavantajat in continuu. Asta nu se poate numi nici macar favoritism, e pleasca. Borcea, nea Jiji, Copos si altii merita dupa gratii in dosarul transferurilor, declarau 1 milion si de fapt ei luau 5, altfel nu mai aveau acu' Maybach si bani de lux la Miami cu amanta/gagica.

#24
"BandiT"

"BandiT"

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,226
  • Înscris: 24.07.2007
sampanii si garoafe.....
se vede ca incearca sa vorbeasca codificat...las-o-n sange....
si chiar sampanii sa fie, ti se pare normal ca seful arbitrilor sa se adreseze umil (cu xcelenta) la un conducator de clun si sa ceara favoruri (sampanii, vinuri etc)?
adica Borcea se plange ca dinamo nu a mai primit penalty de x etape, si ca raspuns, Avram cere sampanie...50 de baxuri?
bine, tu poti nega pana ametesti, dar nu uita mesajele aparute pe zidurile clubului si in galeria canina...care ea insasi (galeria) cere "intervievarea" lui borcea la DNA...
in antiteza, boul de jiji a fost la DNA si a dat cu subsemnatul in cazul valiza pana s-a plictisit, dar totusi e nevionovat
el a promis premiu unei echipe ca sa castige, nu ca sa piarda...
nu a cerut nici arbitri....
daca eu eram sef la Steaua, Corpodean si Serea erau de mult ascunsi in puscarie sau la tintirim, pentru cate jafuri au facut contra Stelei....
si daca ai acces la statistici, observa te rog cate meciuri dinamo-Steaua a arbitrat Corpodean, si ce rezultate a obtinut dinamo in acele meciuri....
si corpodean sta la racoare acum....

#25
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008
Te uiti prea mult la sport.ro, daca te uiti pe DinamoMania o sa vezi de ce se doreste ca Borcea sa ajunga la DNA [ dosarul transferurilor ]
Daca eram sef la Dinamo, sigur Tudor ajungea la puscarie, impreuna cu Marius Avram, la cate jafuri au facut contra noastra in meciurile cu Steaua si nu numai din 2005 incoace.
Ignorati realitatea si utilizati doar niste stenograme, ziceti ca Dinamo fura dar nu incropiti nici macar un videoclip de 5 minute cu meciurile favorabile lui Dinamo in ultimii ani [ macar din 2005 ].
Din 5 milioane de stelisti, nu cred ca nu se gaseste unul care sa faca asa ceva, sau macar cu meciurile in care Steaua a fost dezavantajata. Deci, de ce nu apare nimic? Oare, lipsa de material?

Edited by mattbaker, 05 November 2011 - 08:23.


#26
"BandiT"

"BandiT"

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,226
  • Înscris: 24.07.2007
http://www.gsp.ro/fo...o-o-134794.html

si eu imi aduc aminte perfect de meciul dinamo-Steaua din septembrie 2006, arbitrat de corpodean, in care i-a eliminat pe Thereau si Nicolita....si abea abea ati reusit un gol in prelungiri....
dupa 1990, eu nu tin minte ca vreodata Steaua sa fi fost ajutata de arbitri in meci direct cu dinamo....dar dinamo a facut multe victorii cu arbitrii, in meciurile cu Steaua.
Corpodean ar trebui sa aiba statuie in groapa, pentru cate puncte v-a adus.
cred ca a adus mai multe puncte lu Dinamo decat Dumitrache , de exemplu....
bineinteles ca tu nu o sa recunosti....
de "fanta de lumina"  de la Timisoara mai tii minte?

oricum, indiferent de ce zici tu , un lucru e cert....Borcea s-a kkt pe el acum, si nu cred ca mai vine in romanica prea curand....
sau daca vine, o sa dea cu subsemnatul pe la DNA in dosarul despre arbitraj, ca despre asta vorbim....
in timp ce Steaua nu pare a fi implicata aici.
ca Borcea este implicat si in capusarea lui dinamo, si si-a tras niste galeti cu bani din transferuri, aia e alta mancare de peste, sa speram ca o sa se faca lumina si acolo, si cei vinovati (borcea, impresarii becali, etc) sa ajunga la intuneric si racoare.

Edited by "BandiT", 05 November 2011 - 10:48.


#27
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008
Nu mai ții minte Steaua - Dinamo 2-2 din 2005 când Dinamo a avut CEL PUȚIN 3 penalty-uri neacordate? Nu vă e rușine un pic? Ați recuperat 11 puncte doar în 2007/2008 cu brichete și goluri din offside. Îmi plac tentativele tale de argumente, un articol obosit GSP fără nici măcar un videoclip ca să își dea cu părerea lumea, nu tristul care a făcut articolul [ lașul nu a avut curaj să se semneze ].
RUȘINE, FC steaua BUCUREȘTI!
Aș băga din nou cele 2 videoclipuri la care voi nu ați avut NICIODATĂ NICI un argument să contracarați JAFURILE făcute de voi. Scriu în stilul sport.ro ca să înțeleagă lumea spălată pe creier [ nu tu, gigei care comenteaza non stop pe sport.ro că DINAMO FURĂĂĂĂĂĂ [ singura frază pe care o pot scrie corect gramatical ]].

Nu am avut niciodată remușcări recunoscând că au fost și meciuri în care a fost Dinamo ajutată [ înainte de 2005 ], voi nu o să puteți recunoaște niciodată însă că ați fost cei mai ajutați tot timpul, nu vă lasă "orgoliul" de "mereu superiori".

Edited by mattbaker, 05 November 2011 - 11:16.


#28
"BandiT"

"BandiT"

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,226
  • Înscris: 24.07.2007
esti cu capul....sau spalat pe creier......
apropo, tu pandesti topicul asta?
cum scrie cineva, hop apari si tu in cateva momente.....
bricheta, goluri din offside (fanta de lumina? brevetata tot de voi)....
"bricheta" a fost regulamentara si subpodarii au meritat, ca sunt mari maestrii emeriti la scuipat oaspetii si la aruncat cu orice in oricine...
si cand crainicul anunta in statie ca daca se mai arunca cu ceva in teren , se va opri meciul, si gibonul arunca inca o bricheta...ce sa mai zici?
si cazul "bricheta" e de fapt cazul "brichetele"...
s-a aruncat intai in Nesu cu brichete si chiar o sticla, apoi a incasat diaconu un zippo in freza, si apoi, dupa anuntul craincului, s-a mai aruncat cu cel putin o bricheta spre arbitru...care . evident incurajat de "marele fotbalist" Lovin, a luat totusi decizia regulamentara....
de 2-2 -ul asta zici?
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/MTCdWqISoYY?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
uite un video facut de unul dintre voi....
din care se vede ca doar la un hent al lui Radoi se putea da penalti, si aia era la scorul de 2-1 ptr. Steaua, care condusese cu 2-0 si a avut inca o bara si xspe ocazii....
la Ogararu chiar daca a fost hent, a fost  de la distanta mica, (juma de metru, si neintentionat), iar daca te referi la Goian, ala a fost fault in atac toata ziua....
dar fie cum zici tu....
Steaua a fost ajutata de arbitri nonstop in meciurile cu dinamo, in timp ce tripleta dinamo+corpodean+serea sunt biete victime.
uite, un meci in care recunosc ca Steaua a fost ajutata de arbitri este Steaua-CFR Cluj din 2007, cand CFR-ul ar fi trebuit sa primeasca macar un penalti, si care in final s-a terminat 3-1 ptr. Steaua.
Mult succes in europa, ptr. dinamo...

#29
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008
Sunt cu capul, spălat pe creier. Atăta puteți, n-am ce face. Dacă mă uit pe comentariile sport.ro tot același nivel îl găsesc.

Edited by mattbaker, 05 November 2011 - 11:47.


#30
"BandiT"

"BandiT"

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,226
  • Înscris: 24.07.2007
uita-te la postul tau precedent, si exact aia vezi, limaj suburban, de otv sau sport.ro
eu in schimb,  nu am jignit nici pe tine, nici echipa dinamo....tu ai inceput cu istericalele.
si ca sa inchei:
pariez ca anul asta dinamo nu termina campionatul mai sus de locul 3, si asta din 3 cauze:
1.borcea e la miami, nu are curaj sa vina in tara
2.avram e la parnaie si arbitrii sunt speriati.
3.nu aveti lot deocamdata (poate in iarna daca aduceti ceva jucatori)
si gata, nu te mai deranjez cu postarile mele aici, va las sa va pregatiti de CL .
mai vorbim spre sfarsitul campionatului cand vom vedea pe ce loc e dinamo, si daca a fost sau nu ajutata de arbitri.
(tind sa cred ca nu va mai fi ajutata de arbitri in sezonul asta!)
o zi buna iti doresc!

Edited by "BandiT", 05 November 2011 - 11:56.


#31
mattbaker

mattbaker

    Random

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,227
  • Înscris: 15.04.2008
O zi bună și ție, și promit că la sf. sezonului o să fac un videoclip complet 2005-2012 cu arbitrajele Stelei și lui Dinamo, să vedem atunci care e raportu'.

#32
cornel001

cornel001

    Scapat de la balamuc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,261
  • Înscris: 30.07.2005
Gata haideti sa facem pace. Ca sa linistim spiritele eu zic sa facem lucrurile egale pentru toti :
- intai porcea il calareste pe jiji
- pe urma jiji pe porcea
- se reia de capat, etc...

#33
razvan_89

razvan_89

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 363
  • Înscris: 15.06.2007
am fost ieri la CFR DINAMO, si....
il supectez pe liderul de galerie de la Dinamo de nebunie ori handicap psihic.  iar pe ceilalti suporteri de prostie, intr-o forma grava de tot

mai suspectez ca jandarmeria cluj este controlata de Alin Tisa(presedintele consiliului judetean), iar pe Alin Tise il suspectez de parsivitate :)
apropo, pe secundul lui Tise l-a luat DNA-ul pt luare de mita dupa un flagrant :)) . ce oameni conduc Clujul.....

#34
"BandiT"

"BandiT"

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,226
  • Înscris: 24.07.2007

 mattbaker, on 5th November 2011, 12:20, said:

O zi bună și ție, și promit că la sf. sezonului o să fac un videoclip complet 2005-2012 cu arbitrajele Stelei și lui Dinamo, să vedem atunci care e raportu'.


ai prea mult timp liber!

#35
blackcat

blackcat

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,217
  • Înscris: 29.11.2001
Ultimii ani (sau zeci de ani) au aratat cit se poate de clar o tendinta a arbitrilor de a ajuta Steaua. De ce oare? Nu neaparat ca ar fi platiti, insa presiunea mediatica a jagardelei de oier e asa de mare incit si fara sa vrea arbitrii gresesc in favoarea Stelei. Conteaza imaginea si cine tipa cel mai tare, hotul striga hotul. Si iata cum s-a instalat opinia cum ca CFR Cluj ar fi ajutata de arbitri in timp ce Steaua e marea beneficiara a arbitrajelor.

#36
Rocknroll

Rocknroll

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,785
  • Înscris: 16.12.2006

 blackcat, on 19th May 2012, 15:50, said:

Ultimii ani (sau zeci de ani) au aratat cit se poate de clar o tendinta a arbitrilor de a ajuta Steaua. De ce oare? Nu neaparat ca ar fi platiti, insa presiunea mediatica a jagardelei de oier e asa de mare incit si fara sa vrea arbitrii gresesc in favoarea Stelei. Conteaza imaginea si cine tipa cel mai tare, hotul striga hotul. Si iata cum s-a instalat opinia cum ca CFR Cluj ar fi ajutata de arbitri in timp ce Steaua e marea beneficiara a arbitrajelor.

In ultimii ani (sau zeci de ani) am vazut o tendinta cat se poate de clara a arbitrilor de a ajuta Dinamo. Nu neaparat ca ar fi platiti, desi nu ma indoiesc de asta, insa presiunea pusa de Militie (Ministerul de Interne) a fost atat de mare incat fara sa vrea arbitrii gresesc in favoarea lui Dinamo. Hotul striga "Hotii!"! Si iata cum s-a instalat opinia cum ca CFR Cluj ar fi ajutata de arbitri, in timp ce Dinamo e marea beneficiara a arbitrajelor.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate