Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

Tigancile vrajitoare au devenit Witch-uri

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#1
softpedistul

softpedistul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,515
  • Înscris: 25.01.2011
http://www.vrajitoare.eu/

M-am crucit!
Cruciti-va si voi!

Acum au un portal, in curand vor avea televiziune.

Edited by softpedistul, 13 August 2011 - 11:45.


#2
funiest

funiest

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 686
  • Înscris: 31.07.2009
Lolll?
Acum in loc sa fie numite tigance, se numesc ,, Witch '' sau ,, Vrajitoare '' ?

#3
Ombilic

Ombilic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 641
  • Înscris: 01.04.2011
daca n'ar exista oameni tampiti care apeleaza la ele cu siguranta s'ar reprofila.
am avea mai multi hoti prin magazine, mai multe prostituate, mai multi cersetori.

#4
djpadrecito

djpadrecito

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,244
  • Înscris: 12.02.2010

View Postsoftpedistul, on 13th August 2011, 12:41, said:

http://www.vrajitoare.eu/

M-am crucit!
Cruciti-va si voi!

Acum au un portal, in curand vor avea televiziune.


inca un loc de proslavire a diavolului, si inca cum... pe net, oficial, cum scrie acolo..... am ajuns sa uitam de Dumnezeu si sa ne inchinam diavolului,,,,

#5
ThunderSS

ThunderSS

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,102
  • Înscris: 27.09.2007
:eek: Eu nu înțeleg cum poate o astfel de industrie să mai existe în zilele noastre... ce naiba, cum să îi dai bani unei ... colorate din asta să îți "ghicească" viitorul sau ce mai fac ele pe acolo...


... dar în același timp nu știu la ce mă mir, o groază de oameni încă mai au prieten(i) imaginar(i) (vezi religiile lumii).

#6
asasinuxp

asasinuxp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,387
  • Înscris: 23.08.2010
:thumbdown:

#7
bogdy2008

bogdy2008

    Moarte pentru hamsteri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,910
  • Înscris: 29.07.2008
Ce tampenie. As vrea sa intalnesc una care zice ca e "Witch", sa ii spun sa ma blesteme, sa vada toata lumea ca nu e nimic real, si apoi ea sa arda pe rug. Mi se pare corect :-?

#8
tarantula21

tarantula21

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,234
  • Înscris: 03.09.2009
Maine-poimaine le trimiti email si iti ghicesc viitorul dupa IP si provider  :naughty:
Daca toti avanseaza,ele de ce n-ar face-o ? :roflmao:

#9
my_dreams_prisoner

my_dreams_prisoner

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 536
  • Înscris: 22.10.2010
Io sunt pentru infiintarea, proliferarea acestei industrii in fiecare catun,strada,  oras. :thumbup:
Sa ghiceasca ele care-s si unde-s hotii, violatorii, subiectele la examene, cine-o sa castige meciul, doctorul care ia spaga mai rezonabila,cand scade euro, ce planuri   naspete mai gandesc guvernantii, sa-i "amuteasca" atunci cand o iau razna....si de cate nu ne-om bucura din prestatia vrajitoarelor.

Ba propun sa le trecem la buget cu salariu barosan. Sigur ne-ar scoate rapid si din criza. Nu? :D

#10
Nemesis-

Nemesis-

    Zeitsă

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,253
  • Înscris: 23.05.2011
[ http://www.vrajitoare.eu/images/lucia_banner.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

omg  :death:


Quote

Vrăjitoarea numărul unu din sud estul Europei, Rodica Gheorghe, fiica celei care a fost și va rămâne legătura vie a vrăjitoarelor din România, Mama Omida, este prima vrăjitoare apărută pe canalele de televiziune și în presa scrisă începând cu anul 1995.

Este unica vrăjitoare din țară recunoscută care a reprezentat România la mai multe concursuri internaționale precum și la cel mai mare concurs de vrăjitoare care s-a ținut recent în Ucraina, intitulat „Bătălia vrăjitoarelor”.

Aici a fost desemnată ca fiind a treia vrăjitoare din lume cea mai puternică și a putut să demonstreze lumii întregi că este cu adevărat cea mai puternică din România și din sud estul Europei.

Vrăjitoarea Rodica Gheorghe practică cele patru magii din lume, cum ar fi animasol (inimă singuratică), piedra iman (piatră săgetată), magia celor patru vânturi și baron del cementerio (magia morților-vii).

Este recomandată de toată mass-media de la noi ca fiind cea mai autentică vrăjitoare din sud estul Europei, cu cele mai multe cazuri rezolvate și este cea mai asaltată de toate VIP-urile din România.

Persoanele cărora li se întâmplă lucruri inexplicabile cât și cei care cred că i-a părăsit norocul, cei ce doresc să aducă persoana iubită înapoi , persoanele care doresc să-și cunoască viitorul sau care cred că au probleme venite din farmece, persoanele cu boli fără leac, pot să apeleze cu încredere la vrăjitoarea Rodica Gheorghe și rezultatele vor fi garantate sută la sută.
http://www.vrajitoar...ica-mamei-omida

:mellow:


http://www.youtube.c...r...ontest&aq=2

#11
Deria_Leena26

Deria_Leena26

    WYSIWYG

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,650
  • Înscris: 11.05.2006
Portalul ala e un kitsch gretos. Nu am cum sa numesc altfel modul de prezentare - 3 chipuri de tiganci suprapuse peste imaginea zeului hindus Shiva, iar mai jos, o biografie a lui Oberon Zell Ravenheart, wiccan toata ziua.

Daca il gaseste careva si pe Iisus bagat pe acolo, pe undeva, e cu atat mai misto.

#12
my_dreams_prisoner

my_dreams_prisoner

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 536
  • Înscris: 22.10.2010

View PostDeria_Leena26, on 13th August 2011, 17:22, said:

Portalul ala e un kitsch grotesc.


Pai, cum altfel?  :lol:

Mai, ia nu va mai luati de cinstitele lor meserii, nu de alta, dar or sa ghiceasca cum ca le-ati deschis topic intru descantarea majiei lor , si or sa va blesteme  sa va cada destele.
Si cu ce mai tastati? Cu ce mai votati? Ha?

Mai ales s-or sucari, si cine mai ghiceste pe unde-i pitita flota?

#13
dizmoci

dizmoci

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 04.12.2010

View Postdjpadrecito, on 13 august 2011 - 11:50, said:

inca un loc de proslavire a diavolului, si inca cum... pe net, oficial, cum scrie acolo..... am ajuns sa uitam de Dumnezeu si sa ne inchinam diavolului,,,,

deja au aparut si elitele diavolului (www.vrajitoarele.eu), dar intre ei se afla si straini cunoscuti.... ma intreb cum de au ajuns acolo. cum au reusit sa convinga de ex. pe Doreen Virtue, care este si o scriitoare renumita, pe Laurie Cabot, care a fost oficial "vrajitoare din Salem" pana la pensionarea sa sau pe Antonio Vázquez Alba, el Brujo Mayor, poate cel mai cunoscut prezicator international. pur si simplu nu inteleg cum isi pun botul sa apara pe un site romanesc langa tigancile noastre... totodata, am gasit un portal de magie neagra (www.magie-neagra.eu) si nenumarate bloguri blogspot (vreo 100-150). nu inteleg cum se poate umple internetul in asa hal de vrajitoare...

Edited by dizmoci, 24 September 2015 - 13:28.


#14
Abc2001ro

Abc2001ro

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,620
  • Înscris: 02.07.2015
Vazusem intr-un anunt odata o vrajitoare care se proclama detinatoarea premiului Nobel. :roflmaofast:

#15
dizmoci

dizmoci

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 04.12.2010

View PostAbc2001ro, on 25 septembrie 2015 - 13:49, said:

Vazusem intr-un anunt odata o vrajitoare care se proclama detinatoarea premiului Nobel. [ http://1.1.1.4/bmi/forum.softpedia.com//public/style_emoticons/default/roll2.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

oare in ce categorie a obtinut-o??? Posted Image fiindca nu exista "fraierie" la premiile Nobel Posted Image

Edited by dizmoci, 25 September 2015 - 15:23.


#16
loveandpeace

loveandpeace

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 14.02.2015
Ar trebui arse pe rug.

#17
valdan71

valdan71

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 738
  • Înscris: 26.01.2006
"Vrajitoarele" trebuiesc bagate la puscarie pentru evaziune si/sau inselatorie. E anormal ca autoritatile au asteptat 25 de ani s-o faca.
Banii recuperati nu ar trebui returnati idiotilor credulilor pagubiti, ci considerati taxa pe prostie si investiti in educatia copiilor, pentru a
starpi fenomenul de la radacina.

#18
AMETHIST

AMETHIST

    Hardware Troll

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,518
  • Înscris: 11.11.2007
@valdan71: Si cam cu ce s-ar deosebi BOR-ul de ce ai enumerat mai sus?
Prin faptul ca face campanie electorala.
@loveandpeace: Faza cu arsul pe rug se potriveste perfect cu nickul tau.

Edited by AMETHIST, 20 October 2015 - 07:29.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate