Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Despre titularizare si definitiva...

date personale angajat

Intelectualii Romaniei

Gaina rasa Brahma bolnavioara
 Recomandare SmartWatch pe care po...

Concediu Vasiliki

Funcție WhatsApp

Zilele reclamelor luminoase cu &#...
 Propranolol zilnic

Ce "tip" de apartament/ca...

A luat cineva masina Tesla din re...

Robot de spalat geamuri
 Lipsa etrieri noduri

nume strazi

Fundație casa

Cadastru pentru vanzare apartament
 

Vreau sa ma fac fotograf

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
171 răspunsuri în acest subiect

#163
bogdan.tody

bogdan.tody

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 439
  • Înscris: 20.07.2005
nu se poate asa ceva...nu nu tocmai acum...totusi  :wave:

Editat de bogdan.tody, 25 septembrie 2005 - 00:50.


#164
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.137
  • Înscris: 29.01.2004

Chukx, on Sep 25 2005, 00:58, said:

vad ca inca mai scrietzi...hmm...urmeaza marturisirea...Aceasta a fost o demonstratie ca sunteti idiotzi...Id-ul este o clona a mea...Mr Fred .

<{POST_SNAPBACK}>



1. ai scapat de ban-ul de data trecuta pentru ca s-au sters informatii din baza de date si implicit din baza cu banari.
2. limbajul suburban denota pe langa o proasta crestere si un nivel intelectual cu mult sub medie.
3. minciunile nu sunt tolerate pe aici. auzi tu, clona lui mr. fred. urma sa mai spui ca tu esti Isus Cristos. Buna mafra, nu? ;)


Esti premiat cu un nou ban.

#165
andu911

andu911

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 14
  • Înscris: 25.09.2005
Salut...asta e primul meu post aici...
Intrebare: la fiecare aberatie pe care o spune un membru se scriu cate 6 pagini ? :)
Mi se parea mai civilizat sa-i inchideti topicu de la inceput, fara sa mai ajungeti la polemica asta de 2 lei...macar ca sa dati dovada de ordine si maturitate.

BLiTz_G, on Sep 21 2005, 11:26, said:

Eu as fi foarte incantata  :w00t:
Auzi domnu Chukx, nu ai vrea sa fi model? Ce sa te chinui atat sa pozezi domsoare dezbracate...pozeaza chiar tu pentru ele...ele fiind imbracate,bine-nteles.
Daca te hotaresti sunt sigura ca multe fete de pe forum (eu sunt prima pe lista, de la coada incepand) ar vrea sa-ti faca cateva poze adevarate, la ce macho esti in avatarul ala....

<{POST_SNAPBACK}>

Domnisoara care incearca sa iasa in evidenta prin tentativele de umor, sa stiti ca vb "a fi" se scrie la conjuctiv cu 2 i sa fii model .

Editat de andu911, 26 septembrie 2005 - 04:38.


#166
piccolino

piccolino

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 845
  • Înscris: 11.08.2005

andu911, on Sep 26 2005, 04:12, said:

Salut...asta e primul meu post aici...
Intrebare: la fiecare aberatie pe care o spune un membru se scriu cate 6 pagini ? :)
Mi se parea mai civilizat sa-i inchideti topicu de la inceput, fara sa mai ajungeti la polemica asta de 2 lei...macar ca sa dati dovada de ordine si maturitate.
Domnisoara care incearca sa iasa in evidenta prin tentativele de umor, sa stiti ca vb "a fi" se scrie la conjuctiv cu 2 i sa fii model .

<{POST_SNAPBACK}>


domnu' pruteanu... cred ca mai bine iti faceai intrarea altfel pe forumul asta. arata-ne mai intai ce poti face si dupa aia mai discutam.

#167
geea

geea

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 285
  • Înscris: 15.04.2004

andu911, on Sep 26 2005, 04:12, said:

Intrebare: la fiecare aberatie pe care o spune un membru se scriu cate 6 pagini ? :)
Mi se parea mai civilizat sa-i inchideti topicu de la inceput, fara sa mai ajungeti la polemica asta de 2 lei...macar ca sa dati dovada de ordine si maturitate.

<{POST_SNAPBACK}>

Ordinea si maturitatea sunt supraestimate. In plus, avem parte de ele din plin la serviciu. In restul timpului, preferam sa ne distram cum putem.  :notangel:

#168
viorel

viorel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 108
  • Înscris: 30.10.2004
a fost ploaie,au fost inundatii ,inteleg ca ati stat in casa la palavre.
ia iesiti voi la pozat si mai lasati polemica asta .

#169
bogdan.tody

bogdan.tody

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 439
  • Înscris: 20.07.2005
viorel estiu cumva si pe TF?

#170
romescu

romescu

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 386
  • Înscris: 19.03.2005

andu911, on Sep 26 2005, 04:12, said:

Salut...asta e primul meu post aici...
Intrebare: la fiecare aberatie pe care o spune un membru se scriu cate 6 pagini ? :)
Mi se parea mai civilizat sa-i inchideti topicu de la inceput, fara sa mai ajungeti la polemica asta de 2 lei...macar ca sa dati dovada de ordine si maturitate.
Domnisoara care incearca sa iasa in evidenta prin tentativele de umor, sa stiti ca vb "a fi" se scrie la conjuctiv cu 2 i sa fii model .

<{POST_SNAPBACK}>


domnu andu de la urgente... poate ti-e rau... sa sunam la 112... sau poate la 911...?:raygun:  :boxing:  

cunosti pe cineva de aici? e primul tau post... potoleste-te, domnu' educatoare! Ia zi, cate greseli de gramatici am facut?!

#171
andu911

andu911

    New Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 14
  • Înscris: 25.09.2005

piccolino, on Sep 26 2005, 07:58, said:

domnu' pruteanu... cred ca mai bine iti faceai intrarea altfel pe forumul asta. arata-ne mai intai ce poti face si dupa aia mai discutam.

<{POST_SNAPBACK}>


Si ce anume te-ar interesa pe tine ? Ce vrei sa stii ? Cati bani fac intr-o luna? Cate case am? Ce masini conduc? Iti dau mesaj privat cu declaratia de avere in caz ca te face mai fericit sa stii asta.
Din punct de vedere al fotografiei, este doar un hobby.

romescu eu nu-mi aduc aminte sa ma fi luat de tine cu ceva pana acum...

Bine ca stati toti si faceti misto de un pusti de 18 ani care nu stie nici un aparat foto sa tina mana.
Acum nu vreti sa faceti misto si de mine ? ca vad ca romescu asta deja o da in diverse fara sa-l fi bagat cineva in seama...

N-ati inteles nimic din ce-am zis....Lasati-l in inteligenta lui pe asta care vrea sa devina fotograf de pe o zi pe alta si treceti la alte subiecte mai interesante. Desi n-am fost membru am tot urmarit discutiile de la foto si exista niste membrii care chiar au habar ce vorbesc.

E pacat ca membrii astia sa fie bagati in aceeasi oala cu niste mistocari ieftini adunatori de posturi.

Editat de andu911, 26 septembrie 2005 - 15:48.


#172
piccolino

piccolino

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 845
  • Înscris: 11.08.2005

andu911, on Sep 26 2005, 15:46, said:

Si ce anume te-ar interesa pe tine ? Ce vrei sa stii ? Cati bani fac intr-o luna? Cate case am? Ce masini conduc? Iti dau mesaj privat cu declaratia de avere in caz ca te face mai fericit sa stii asta.
Din punct de vedere al fotografiei, este doar un hobby.

romescu eu nu-mi aduc aminte sa ma fi luat de tine cu ceva pana acum...

Bine ca stati toti si faceti misto de un pusti de 18 ani care nu stie nici un aparat foto sa tina mana.
Acum nu vreti sa faceti misto si de mine ? ca vad ca romescu asta deja o da in diverse fara sa-l fi bagat cineva in seama...

N-ati inteles nimic din ce-am zis....Lasati-l in inteligenta lui pe asta care vrea sa devina fotograf de pe o zi pe alta si treceti la alte subiecte mai interesante. Desi n-am fost membru am tot urmarit discutiile de la foto si exista niste membrii care chiar au habar ce vorbesc.

E pacat ca membrii astia sa fie bagati in aceeasi oala cu niste mistocari ieftini adunatori de posturi.

<{POST_SNAPBACK}>


fotografii domnule, nu altceva. eu atat ti-am cerut... ca nu suntem pe site-ul guvernului sa-ti cer eu declaratia de avere.

in schimb ma bucur ca te duce capul departe si ca "gandesti in afara cutiei". o sa ai un viitor stralucit pe forumul asta  ;)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate