Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Manere clasice mobila sau push to...

Contact pe piele cu sangele altei...

metoda constantelor de scurtcircuit

video file info
 Nu pot raspunde: Huawei P10

Cod cursor website

Cum se iese la pensie la munca di...

Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...
 CASS pe veniturile din DOBANZI

Masina de spalat rufe Bosch

Spatiu prea mare inainte de titlu

Recomandare banca pentru firma
 Photoscape, unde?

Prima World HD

Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Cum pot reda niște inregistr...
 

Tara de tampiti ?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
50 replies to this topic

#37
...easca

...easca

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 815
  • Înscris: 21.06.2005

Alan`dala, on Sep 20 2005, 14:17, said:

ce aveti cu ei...sunt relaxati oamenii.  :w00t:

<{POST_SNAPBACK}>



Asta spuneam si eu, apa are un efect relaxant asupra psihicului... :naughty:

#38
Alan`dala

Alan`dala

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 985
  • Înscris: 12.04.2005

...easca, on Sep 20 2005, 13:21, said:

Asta spuneam si eu, apa are un efect relaxant asupra psihicului... :naughty:

<{POST_SNAPBACK}>


but of cours... o baie intodeauna relaxeaza. daca adaugi si putine substante psihoactive poa' sa fie ceva interesant :D .
intodeauna am fost de parere ca lucrurile frumoase vin din folclor ...hehehe

#39
angel

angel

    Softpedia Viewer

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,933
  • Înscris: 16.05.2005
stick on topic...

dovezi de bunatate :
1. un tip si-a pierdut portofelul pe trecerea de pietoni de la pizza hut din centrul bucurestiului. A fost sunat acasa, a raspuns taica-su si respectivul si-a recuperat portofelul cu tot cu acte si bani.

2. un afacerist in constructii si-a pierdut servieta cu telefon mobil, carduri, bani, acte, a fost recuperata de un tanar student in constructii acesta din urma a primit pentru serviciile lui 1000 de dolari + garantia ca va lucra in constructii dupa ce termina facultatea.

3. un tip a uitat o geanta pe masina si a plecat cu masina. lol, dar se poate. Avea in servieta multi bani, polita de asigurare, aproape toate documentele, cardurile de credit, cheile de la casa etc... Tot un tip le-a recuperat, I-A strans toate actele si tot ce se imprastiase pe jos, l-a sunat pe asta acasa si s-au intalnit sa ii dea geanta. nu lipsea absolut nimic din ea.

Deci se poate....astea sunt cazuri auzite de la prieteni buni care nu aveau de ce sa minta.

Inca ceva...

am fost de curand la un sediu ultra pro...prima data cand am primit de la ei servicii de nota 10 pentru cumpararea unui cooler. Sfaturi bune, serviabilitate maxima fara a forta nota si a incerca sa te oblige sa iei ceva...super

#40
Pollux

Pollux

    Mandru ca sunt barbat alb, crestin, heterosexual si liberal-cons

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,339
  • Înscris: 28.02.2005

rakoczy, on Sep 19 2005, 21:33, said:

DA! :naughty:
Paranoia este starea firească a minții
Teoria Conspiratiei... si tot restul :puke:
in Tara asta totul ( ce e rau) e posibil si... se si intampla! :w00t:  :death:

<{POST_SNAPBACK}>


atunci, de ce nu te muti in Ungaria? Cine te tine aici?

#41
Akuma No

Akuma No

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,062
  • Înscris: 29.04.2004

phidias, on Sep 19 2005, 19:13, said:

Cu riscul de a nu avea nici un comentariu referitor la acest subiect, v-as cere NU sa veniti cu exemple de "prostie" umana ci cu opusul lor.
Ceva de genul : .. ieri treceam pe strada X si am vazut ca ... Mi-a placut.
Poate asa ne mai creste tonusul intelectual, greu incercat in ultimii ani.

<{POST_SNAPBACK}>


fie, eu n-am sa vin cu exemple de "prostie" umana, ci cu opusul lor, exemple de foarte mare prostie.
iar cea mai mare prostie e asta: ca noi, aici, traim aici intr-un paradis, dar nu ne dam seama de acest lucru. cei care si-au dat seama sint mai prosti decit noi.

si, ca sa-ti cresc tonusul intelectual greu incercat, iti mai spun un lucru bun: orice grupuscul de politicieni smiorcaiti sint gata in orice moment sa-si puna palmele lipicioase peste spiritul national facind, nu-i asa, un serviciu tarii. dosindu-l in spatele propriilor interese.

stii ce-i bine-n toata prostia asta, ca romanul, ala de jos, ala prost, traind in tara asta de tîmpiti, mai are inca puterea sa-si evalueze inzestrarea si limitele... apoi pleaca.

#42
...easca

...easca

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 815
  • Înscris: 21.06.2005

angel, on Sep 20 2005, 14:30, said:

stick on topic...

dovezi de bunatate :
1. un tip si-a pierdut portofelul pe trecerea de pietoni de la pizza hut din centrul bucurestiului. A fost sunat acasa, a raspuns taica-su si respectivul si-a recuperat portofelul cu tot cu acte si bani.

2. un afacerist in constructii si-a pierdut servieta cu telefon mobil, carduri, bani, acte, a fost recuperata de un tanar student in constructii acesta din urma a primit pentru serviciile lui 1000 de dolari + garantia ca va lucra in constructii dupa ce termina facultatea.

3. un tip a uitat o geanta pe masina si a plecat cu masina. lol, dar se poate. Avea in servieta multi bani, polita de asigurare, aproape toate documentele, cardurile de credit, cheile de la casa etc... Tot un tip le-a recuperat, I-A strans toate actele si tot ce se imprastiase pe jos, l-a sunat pe asta acasa si s-au intalnit sa ii dea geanta. nu lipsea absolut nimic din ea.

Deci se poate....astea sunt cazuri auzite de la prieteni buni care nu aveau de ce sa minta.

Inca ceva...

am fost de curand la un sediu ultra pro...prima data cand am primit de la ei servicii de nota 10 pentru cumpararea unui cooler. Sfaturi bune, serviabilitate maxima fara a forta nota si a incerca sa te oblige sa iei ceva...super

<{POST_SNAPBACK}>



Astea cred ca prietenii aia buni le-au citit in "Indrumarul pionierilor fruntasi "

#43
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002

dpar, on Sep 20 2005, 09:34, said:

Nu e o tara de tampiti. In spatele aparentei prostii se ascunde perfid hotia unicei clase sociale care a fost creata in timpul comunismului, cand, de la vladica la opinca, toata lumea incerca sa se "descurce" :death: , furand de la stat/altul, dand spaga si sarutand suav rectul superiorului ierarhic ori jurisdictional. Nici acum nu si-au revenit. Se aduna ca lupii in haita, se uita chioras la tine si parca-i auzi: "Nu ne fac astia pe noi. Suntem prea vechi si versati."

<{POST_SNAPBACK}>


vremea comunismului? caragea iti spune ceva?

#44
DeathRipple

DeathRipple

    communist vampire

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,937
  • Înscris: 11.08.2002

...easca, on Sep 20 2005, 13:53, said:

Astea cred ca prietenii aia buni le-au citit in "Indrumarul pionierilor fruntasi "

<{POST_SNAPBACK}>


wrong. pretena mea a restituit 2 portofele in ultimele luni. pt unu' chiar a trebuit sa sapam ca sa dam de proprietar.

#45
_Gavroche_

_Gavroche_

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 20.09.2005

DeathRipple, on Sep 20 2005, 14:29, said:

wrong. pretena mea a restituit 2 portofele in ultimele luni. pt unu' chiar a trebuit sa sapam ca sa dam de proprietar.

<{POST_SNAPBACK}>


pe unde se gasesc portofele dintr-astea. macar unu pe luna sa restitui si eu :angel:

#46
burvi2001

burvi2001

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,055
  • Înscris: 09.04.2002
Dar de unde are prietena ta atitea portofele ?
Le fura cineva si i le da ei ?

Eu daca as gasi ceva pe jos, as spune ca sint norocos.
Daca n-are bani portofelul, l-as depune la politie.
Daca are, tot la politie as da actele...

#47
Akuma No

Akuma No

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 1,062
  • Înscris: 29.04.2004
bateti cîmpii cu portofelele alea, lumea are carduri.
eu am gasit un pin, cardul a fost de mult golit.
cine a pierdut un pin, rog sa-mi trimiteti cardul?

#48
Cristist50

Cristist50

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,524
  • Înscris: 28.08.2003

add, on Sep 19 2005, 21:16, said:

bai nu toti is tampiti, eu unu nu-s! (promit :P )

<{POST_SNAPBACK}>


Exceptia confirma regula?

#49
ANTENA

ANTENA

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 823
  • Înscris: 08.01.2004
DFD

#50
bogdanan

bogdanan

    devoted SoftNews member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,269
  • Înscris: 02.04.2004

Necronomikon, on Sep 20 2005, 00:46, said:

Sa fim seriosi. Si eu am uitat geamul de la masina deschis peste noapte in Bucuresti si a 2-a zi pe la pranz cand am ajuns la masina nu lipsea nimic, dar asta nu inseamna ca nu se fura. Inseamna ca am avut noroc chior.

<{POST_SNAPBACK}>


...se tot uita omu' dupa camera :D

#51
puzzle

puzzle

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 17.09.2005
pinul meu e 8354, cine mi-a gasit cardul sa-mi trimita niste bani. (sau m-am tampit?)  :huh:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate