Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale
 Finala Eurovision 2024

De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?
 Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun
 Istoric deplasari - GPS

Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet
 

Cum am fost prejudiciat de 6100 de lei de magazinul online www.3e.ro

- - - - -
  • Please log in to reply
186 replies to this topic

#163
shadowgign2

shadowgign2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,822
  • Înscris: 01.06.2008
ca sa citez "un clasic" in viata :

yyyyyyy, on 00000, 0000, said:

iata cum sta treaba. o firma serioasa, nu ecacat.ro sau 3ecacati.ro isi permite sa schimbe un produs unui utilizator NEMULTUMIT, fara a fi obligata de lege. pentru ca isi permite sa vinda dup-aia acel produs cu discount sau sa-l puna pe post de bibelou postmodernist, fara sa stea in banii aia. iar utilizatorul va deveni al dracului de multumit si se va intoarce. o firma serioasa a trecut de fazele prin care trec ecacatii.ro acum ha ha ha ani. de-aia merita sa dai 2 milioane in plus la un produs de 60 de milioane, adica un procent NESEMNIFICATIV, pentru ca ai niste garantii, cea mai importanta fiind ca nu esti tratat ca un cacat cu tot felul de cacaturi de legislatie.

ah, da, si un semnal de alarma tre sa sune in creier atunci cind firma de la care vrei sa cumperi are mai multe saituri, care nu au referinta de la unu la altul. filozofia este "daca nu poti sa-i convingi, incurca-i". motivul nu poate fi decit unul, atunci cind se string multe plingeri pe net despre un site, ii dau delete, ramin alealalte si mai fac unul. deci da, poate ca o sa citeasca unii pe-aici de 3e.ro si o sa zica "in viata mea nu cumpar de la astia. bine ca am citit", apoi merge si cumpara ca un bou de la popstore.ro, care e un site al aceleasi firme, absolut identic ca si continut. omul o sa tina minte e3.ro = naspa, nicidecum SC CACAMACA SRL = naspa si apoi sa intre pe la contact prin toate saiturile sa vada a cui e. pentru ca vede pretul mai mic si se arunca ca un bolovan

nici macar nu zic ca sint firme de tepari, pentru ca nu o fac intentionat ca sa dea teapa, doar ca nu-si permit sa tina pasul cu marii jucatori oferind si preturi mai mici si aceleasi garantii. e o chestie de supravietuire, de "ba pe-a ma-tii (ca esti pfa, fraiere)", in caz ca se intimpla ceva cu un produs sau altul. daca nu s-ar intimpla belele totul ar fi brici, dar vorba aia, life sucks si un anumit procent din cumparatori tre sa treaca prin asta.


Motiv pentru care nu am sa cumpar in viata mea de la 3e.ro . Si pe deasupra am sa'i informez si pe toti amicii mei. Este dreptul meu sa cumpar de unde am eu chef, de la cine am eu chef.. si este dreptul meu sa inteleg ce rahat am eu chef din acest topic. Precizarea este pt redusii care or sa comenteze mai jos.;)

Edited by shadowgign2, 21 February 2012 - 17:31.


#164
Quertiy

Quertiy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 15.02.2007

View Postshadowgign2, on 21st February 2012, 17:29, said:

ca sa citez "un clasic" in viata :




Motiv pentru care nu am sa cumpar in viata mea de la 3e.ro . Si pe deasupra am sa'i informez si pe toti amicii mei. Este dreptul meu sa cumpar de unde am eu chef, de la cine am eu chef.. si este dreptul meu sa inteleg ce rahat am eu chef din acest topic. Precizarea este pt redusii care or sa comenteze mai jos.;)
Eu as merge mai departe de atat, si voi indrazni sa spun ca amandoi sunteti clasici in viata. Clasic de prosti. Si discursul tau cu anii de acasa, dupa postul pe care tocmai l-ai facut, arata calitatea ta ca persoana.

#165
shadowgign2

shadowgign2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,822
  • Înscris: 01.06.2008

View PostQuertiy, on 21st February 2012, 19:00, said:

Eu as merge mai departe de atat, si voi indrazni sa spun ca amandoi sunteti clasici in viata. Clasic de prosti. Si discursul tau cu anii de acasa, dupa postul pe care tocmai l-ai facut, arata calitatea ta ca persoana.


subscriu

View PostMosotti, on 18th May 2011, 20:46, said:

sa inteleg ca tu esti un pulifric de la firma aia care si-a facut cont ca sa bata cimpii aici? nu, nu e o referire directa "la voi", ci la toate saiturile obscure cu promotii preaminunate din univers

Edited by shadowgign2, 21 February 2012 - 19:17.


#166
Quertiy

Quertiy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 15.02.2007

View Postshadowgign2, on 21st February 2012, 19:08, said:

subscriu
subscrii? :)))))) poate nu esti fara speranta totusi. faptul ca recunosti e primul pas spre vindecare :))
un lucru e cert, ti-am supraestimat nivelul de inteligenta.

p.s. m-as bucura daca ai subscrie si la acest post :))

#167
shadowgign2

shadowgign2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,822
  • Înscris: 01.06.2008

View PostQuertiy, on 21st February 2012, 19:28, said:

subscrii? :)))))) poate nu esti fara speranta totusi. faptul ca recunosti e primul pas spre vindecare :))
un lucru e cert, ti-am supraestimat nivelul de inteligenta.

p.s. m-as bucura daca ai subscrie si la acest post :))

esti redus mintal. tu si toti din firma aia obscura :))) invata sensul/intelesul anumitor cuvinte. SUBSCRÍE, subscriu, vb. III. 1.  2. 3. Intranz. Fig. A aproba pãrerea cuiva.
Sursa: DEX '98 |

Greii forumului(gen mosotti) si'au exprimat pareri asemanatoare despre firma in cauza. Dar tu esti prea obosit ca sa poti procesa ceva de pe forumu asta ;)


ON:vino cu argumente, nu cu jigniri.

"iata cum sta treaba. o firma serioasa, nu ecacat.ro sau 3ecacati.ro isi permite sa schimbe un produs unui utilizator NEMULTUMIT, fara a fi obligata de lege. pentru ca isi permite sa vinda dup-aia acel produs cu discount sau sa-l puna pe post de bibelou postmodernist, fara sa stea in banii aia. iar utilizatorul va deveni al dracului de multumit si se va intoarce. o firma serioasa a trecut de fazele prin care trec ecacatii.ro acum ha ha ha ani. de-aia merita sa dai 2 milioane in plus la un produs de 60 de milioane, adica un procent NESEMNIFICATIV, pentru ca ai niste garantii, cea mai importanta fiind ca nu esti tratat ca un cacat cu tot felul de cacaturi de legislatie. "

Edited by shadowgign2, 21 February 2012 - 19:46.


#168
Quertiy

Quertiy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 15.02.2007

View Postshadowgign2, on 21st February 2012, 19:42, said:

esti redus mintal. tu si toti din firma aia obscura :))) invata sensul/intelesul anumitor cuvinte. SUBSCRÍE, subscriu, vb. III. 1.  2. 3. Intranz. Fig. A aproba pãrerea cuiva.
Sursa: DEX '98 |

Greii forumului(gen mosotti) si'au exprimat pareri asemanatoare despre firma in cauza. Dar tu esti prea obosit ca sa poti procesa ceva de pe forumu asta ;)
Pai da, ai aprobat parerea pe care mi-am expus-o in postul ala. In sensul ca ai fost de acord cand ti-am spus ca esti prost?
Nu cautai alt cuvant si anume "idem"? :)))) vezi ca tu esti ala obosit si analfabet pe de-asupra ;)

Oricum pe mine topicul asta m-a invatat cateva lucruri, printre ele fiind faptul ca oricat de multa lume proasta ar fi in lumea asta, cei destepti sunt mai multi. Altfel ar fi fost de mult timp diaconescu la guvernare :))
Aproape toti cei care au postat in topicul asta impotriva magazinului 3E, chiar daca au inteles ca de fapt cumparatorul a fost redus sau chiar daca nu, au dat dovada de prostie, analfabetism, rautate, ignoranta, lipsa de educatie, lipsa de inteligenta si in general cam toate restul defectelor pe care le gasesti la romanul specific, in diferite forme si combinatii.

Edited by Quertiy, 21 February 2012 - 19:51.


#169
blueff

blueff

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 613
  • Înscris: 29.01.2012
Prostii cand nu sunt in stare sa gandeasca singuri citeaza "clasici in viata". Diferenta este ca dupa ce a dat dovada de cretinatate tot insistand pe cele 10 zile dupa ce s-a discutat acest aspect de sute de ori pe topic, se trezeste sa schimbe "macazul" citand o persoana cu care nu se va putea compara nici la nivel de piciorul broastei in ce priveste inteligenta. Acel user a avut o opinie concreta si corecta din punctul lui de vedere, neinsistand pe labarii de genul "conform legii", asa cum fac altii care habar nu au legea, opinie pe care i-o respect tocmai pentru ca e personala, punctuala, obiectiva si nu citata "din clasici".
Adica cam asa ceva:
-Bula, cat fac 2+2
-5
-Bula esti imbecil
-De fapt voiam sa spun ca afara ploua. Si ca rezultatul ecuatiei rezolvate de Itzic este corect.

Edited by blueff, 21 February 2012 - 19:52.


#170
Quertiy

Quertiy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 15.02.2007

View Postblueff, on 21st February 2012, 19:44, said:

Prostii cand nu sunt in stare sa gandeasca singuri citeaza "clasici in viata". Diferenta este ca dupa ce a dat dovada de cretinatate tot insistand pe cele 10 zile dupa ce s-a discutat acest aspect de sute de ori pe topic, se trezeste sa schimbe "macazul" citand o persoana cu care nu se va putea compara nici la nivel de piciorul broastei in ce priveste inteligenta. Acel user a avut o opinie concreta si corecta din punctul lui de vedere, neinsistand pe labarii de genul "conform legii", asa cum fac altii care habar nu au legea, opinie pe care i-o respect tocmai pentru ca e personala, punctuala, obiectiva si nu citata "din clasici".
Adica cam asa ceva:
-Bula, cat fac 2+2
-5
-Bula esti imbecil
-De fapt voiam sa spun ca afara ploua. Si ca rezultatul ecuatiei rezolvate de Itzic este corect.
De acord, cel pe care l-a citat a fost la subiect. Dar tu realizezi ca eu i-am zis astuia ca e prost si el mi-a raspuns cu "subscriu"? Eu inca nu m-am trezit din socul pe care mi l-a provocat cand i-am citit reply-ul. Am auzit multe prostii la viata mea, dar pe asta nu.

Edited by Quertiy, 21 February 2012 - 20:03.


#171
shadowgign2

shadowgign2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,822
  • Înscris: 01.06.2008

View PostQuertiy, on 21st February 2012, 19:54, said:

De acord, cel pe care l-a citat a fost la subiect. Dar tu realizezi ca eu i-am zis astuia ca e prost si el mi-a raspuns cu "subscriu"? Eu inca nu m-am trezit din socul pe care mi l-a provocat cand i-am citit reply-ul. Am auzit multe prostii la viata mea, dar pe asta nu.

esti dobitoc? :)  subscriu la parerea lu mosotti nu la a ta. ;) dar esti prea*** ca sa pricepi ;)

pace

#172
Quertiy

Quertiy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 15.02.2007

View Postshadowgign2, on 21st February 2012, 19:58, said:

esti dobitoc? :)  subscriu la parerea lu mosotti nu la a ta. ;) dar esti prea*** ca sa pricepi ;)

pace
M-ai citat pe mine si sub citatul meu ai scris "subscriu". Daca tu comentezi un citat inainte sa-l "faci" (adica deasupra) e problema ta :))

p.s. Da, recunosc ca nu ar fi trebuit sa te fac prost (chiar daca atunci cand te gandesti mai bine, practic, nu eu te-am facut prost). Mai am de lucru la diplomatia discursurilor. Promit ca data viitoare o sa-ti spun "esti inteligent" sau "esti mediocru". Fiecare avem defectele noastre, dar eu ma bucur ca nu le am pe ale tale.

#173
shadowgign2

shadowgign2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,822
  • Înscris: 01.06.2008

View PostQuertiy, on 21st February 2012, 20:03, said:

M-ai citat pe mine si sub citatul meu ai scris "subscriu". Daca tu comentezi un citat inainte sa-l "faci" (adica deasupra) e problema ta :))

p.s. Da, recunosc ca nu ar fi trebuit sa te fac prost (chiar daca atunci cand te gandesti mai bine, practic, nu eu te-am facut prost). Mai am de lucru la diplomatia discursurilor. Promit ca data viitoare o sa-ti spun "esti inteligent" sau "esti mediocru". Fiecare avem defectele noastre, dar eu ma bucur ca nu le am pe ale tale.

ba da destept mai esti. Esti surprinzator cu fiecare post de-al tau :))) hai jet de aici ca esti penibil cu tot cu firma ta ;)

#174
Quertiy

Quertiy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 15.02.2007

View Postshadowgign2, on 21st February 2012, 20:11, said:

ba da destept mai esti. Esti surprinzator cu fiecare post de-al tau :))) hai jet de aici ca esti penibil cu tot cu firma ta ;)
Uite vezi? Asa se comenteaza, cum ai facut acum. Macar inveti ceva din toata treaba asta.

#175
Quertiy

Quertiy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 15.02.2007
Hai sa va arat ceva interesant. Am primit un mesaj privat de la asta care subscrie la lumea care-l injura.

View Postshadowgign2, on 22nd February 2012, 01:25, said:

Ai grija la vorbe, mascarici redus mintal. Este un sfat prietenesc. Nu stii cine sunt sau ce sunt asa ca ai grija. Stai calm in banca ta si totul va fi bine.
Cu toata responsabilitate spun ca faza asta mi se pare ABSOLUT SUPERBA.
Asta fiind acelasi om care ma acuza pe MINE ca nu am cei 7 ani de acasa cand i-am spus ca a inteles un rahat din topic :))))
Si ce-i drept e ca e posibil ca intr-adevar el sa aiba mult mai mult de 7 ani acasa, poate si 20 - 30, probabil de aceea nici nu stie cum functioneaza lumea reala.

Edited by Quertiy, 22 February 2012 - 08:12.


#176
shadowgign2

shadowgign2

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,822
  • Înscris: 01.06.2008

View PostQuertiy, on 22nd February 2012, 08:06, said:

Hai sa va arat ceva interesant. Am primit un mesaj privat de la asta care subscrie la lumea care-l injura.

Cu toata responsabilitate spun ca faza asta mi se pare ABSOLUT SUPERBA.
Asta fiind acelasi om care ma acuza pe MINE ca nu am cei 7 ani de acasa cand i-am spus ca a inteles un rahat din topic :))))
Si ce-i drept e ca e posibil ca intr-adevar el sa aiba mult mai mult de 7 ani acasa, poate si 20 - 30, probabil de aceea nici nu stie cum functioneaza lumea reala.


asa, du-te si plangi la mamica.:)) Nu ma parasti si lu' doamna educatoare? :)))

#177
aazz

aazz

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,679
  • Înscris: 13.02.2012
cred ca e deajuns cat sa discutat , stop

#178
blueff

blueff

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 613
  • Înscris: 29.01.2012
Asa-i. Pacat ca un comerciant se coboara la nivelul respectiv negandindu-se ca isi face foarte mult rau. Spuneam ceva mai sus ca pe aria GSM este un user de la Orange care este chiar enervant cu calmul sau, cu toate suturile pe care le ia. Cu tot riscul sa intru si eu in gura lui consider ca e pacat sa dai dovada de mentalitatea patronului romanas de butic care te spurca si numai daca te uiti putin urat la el. Asta cu toate ca, repet, in situatia de fata, daca as fi primit acele emailuri de la Eduard, pe acel ton, si eu as fi procedat la fel si nu as fi facut paguba firmei de 6000 de lei pentru un nesimtit. Dar deja s-a ajuns prea departe si cei doi mai bine si-ar lua o camera daca doresc sa continue.

#179
concret

concret

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 17.05.2011

View Postblueff, on 22nd February 2012, 21:18, said:

Asa-i. Pacat ca un comerciant se coboara la nivelul respectiv negandindu-se ca isi face foarte mult rau. Spuneam ceva mai sus ca pe aria GSM este un user de la Orange care este chiar enervant cu calmul sau, cu toate suturile pe care le ia. Cu tot riscul sa intru si eu in gura lui consider ca e pacat sa dai dovada de mentalitatea patronului romanas de butic care te spurca si numai daca te uiti putin urat la el. Asta cu toate ca, repet, in situatia de fata, daca as fi primit acele emailuri de la Eduard, pe acel ton, si eu as fi procedat la fel si nu as fi facut paguba firmei de 6000 de lei pentru un nesimtit. Dar deja s-a ajuns prea departe si cei doi mai bine si-ar lua o camera daca doresc sa continue.

Este parerea ta si esti liber sa o exprimi. Nu inseamna ca ceea ce spui este axioma si prin urmare orice ti-as spune tie sau altcuiva este parerea mea si nu inseamna ca ma injosesc sau ma cobor la un anumit nivel (eu sau compania pe care o reprezint). Inseamna cu totul altcceva si iti urez sa ajungi sa ai experienta suficienta sa vezi ce inseamna cu adevarat sa te aperi de acuzati de hotie, minciuna si atac la persoana (repetate). Altfel o sa pui problema atunci ... Nu este un exemplu bun SUA, dar cum multi dau exemplu de Amazon (btw, nu va ajunge nici emag sa se compare vreodata cu ei!), putem sa dam exemple si din alte domenii... In SUA deci, de foarte multi ani de zile este uzual sa dai in judecata orice acuzatie calomnioasa chiar si intre persoane fizice (si mai ales) si se dezbat in tribunale. Forumurile mari si serioase MODEREAZA aceste comportamente infantile >> APROPO, NU MI-A RASPUNS NIMENI LA SOLICITAREA MEA DE A IMI ARATA 1 SINGUR FORUM INTR-O TARA DEZVOLTATA (spre care tindem, nu?) UNDE ACESTE LIMBAJE DE GHETOU SUNT PERMISE DE MODERATORI !!! PANA IMI VA ARATA CINEVA CEVA SIMILAR, CONCLUZIA MEA PRIVITOARE LA "GROHAITURI" SI LA MODERATORII CARE NU ISI FAC TREABA STA IN PICIOARE ... (apropo de asta, pentru cei care nu stiu, se poate pune un filtru in forum pe anumite cuvinte si monitoriza foarte usor, dar nu se doreste acest lucru!) ... Vor exista curand cazuri si in Romania in care forumuri vechi vor disparea pentru ca legea privind libera exprimare este inteleasa intr-un sens mult prea larg ... Ca un exemplu, pentru ca e libera exprimare nu (?), eu pe tine sau oricare altul sau pe orice firma, pot sa va fac in orice fel vreau eu, unde vreau eu, corect? Iar tu daca te aperi esti facut albie de porci pentru ca indraznesti sa te aperi la niste acuze neadevarate .... si pentru ca indraznesti sa spui cuvantul "grohaie" te cobori la un nivel atat de jos .... :) (vezi mai jos exemplu similar cu antena 3 ...)   

Nu doresc sa intru intr-o polemica cu tine si imi doresc sa intelegi ca apreciez interventia ta. Imi permit insa sa imi exprim si eu opinia vizavi de aprecierea ta cu privire la "coborarea" de care spui. M-am gandit mult daca mai are rost sa scriu ceva pentru ultimele posturi. Are rost sa scriu pentru ca lucrurile care s-au scris in ultimele posturi sa nu oglindeasca un neadevar. Scriu in special pentru utilizatorii NOI si care porbabil nu vor avea imediat rabddare sa citeasca macar partial. De asemenea, moderatorii ar fi trebuit de mult timp sa inchida acest topic pt offtopic repetat!

Prin urmare, rog toti utilizatori NOI care vor citi ultimele posturi, sa aiba rabdare sa cciteasca tot, si de asemenea, sa caute pe net gradul de satisfactie al clientilor cu aceasta companie. Vor vedea atunci ca procentajele noastre sunt peste ale concurentei si ne stradduim de ani de zile sa le pastram asa!

Daca pentru faptul ca am folosit cuvantul "grohaie" (pentru cei care au injurat, nu pentru altii! apropo, daca foloseam "porcaie" era la fel de deranjant ? ne uitam in dex ?) si ca am explicat foarte clar ca moderatorii unui forum ar trebui sa baneze definitiv pe cei care injura in spatele unui anonimat, tu consideri ca m-am coborat la un nivel si am spurcat cu ceva exagerezi foarte mult.
Ti-am scris si in pm acelasi lucru pe care il scriu si aici : credeam ca vezi lucrurile altfel (ca si querty) si era solidar sa ii tii partea lui querty cand ai vazut ca au inceput sa il faca in toate felurile acuzandu-l ca este din aceasta firma si facandu-l in x feluri ... ma mir ca nu au facut-o mai devreme si ma mir ca nu ti-au zis si tie ca sustii aceasta firma. Acum esti "absolvit" de vreun amestec :) ... De altfel ma mir ca s-au scapat multe ocazii ca cei care care "ne-au luat partea" sa fie terfeliti in noroi ... Chiar se putea mai mult :) ...

Un exemplu similar cu ce se intampla aici si cu ipocrizia celor care ne-au acuzat de diverse si care s-au simtit deranjati de modul meu de exprimare, si cu lipsa de solidaritate din Romania este in massmedia actuala cu antena 3 si cu cuvantul "dobitoc" ... exemple de genul ipocrizia din oameni care se iau de mici detalii si nu vad barna din ochiul lor sunt nenumarate, iar unele de nivel national au fost descrise foarte "plastic" pe antena aseara.
Poate acest caz din antena va destupa mintile unora din cei care s-au bagat aici sa injure si sa critice faptul ca noi nu am intors obrazul sa fim facuti in toate felurile de N ori cum dai tu exemplu.

Edited by concret, 29 February 2012 - 13:14.


#180
blueff

blueff

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 613
  • Înscris: 29.01.2012
Dupa ce m-ai frecat cu PM-urile (mai exact doua ca sa nu spui ca mint sau altceva de genul asta) ai simtit nevoia sa insisti si aici? Credeam ca oprindu-te ai inteles ceva din ce ti-am raspuns pe privat. Dar se pare ca n-ai inteles nimic.
Repet pentru ultima data, daca nici acum nu vei intelege va fi strict problema ta si pe mine ma va lasa rece.
Tinand cont ca discutiile nu tocmai ortodoxe se poarta intre useri anonimi si tine singurul care are de pierdut esti tu pentru ca tu nu mai esti anonim ci esti reprezentantul firmei. Asadar iti faci singur rau tot insistand si coborandu-te la nivelul lor raspunzand marlaniei lor.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate