Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?
 Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!

electrician constructor video curs

Cum pot bloca transferul de date ...
 Ce reprezinta in chimie abrevieri...

Google pay ma taxeaza in timp ce ...

Kia Picanto 2022 - Problema motor?

Durere umar AC Joint
 Care este cea mai sanatoasa paine?

Zgomot ritmic ce urmeaza rotirea ...

Merita Lumix FZ82 in 2024?

Nu pot activa Memory Integrity
 

transfer de date

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
ovi22

ovi22

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 15.09.2008
Am o problema care ma deranjeaza foarte tare si nu stiu cum sa o solutionez  si anume: cand doresc sa conectez telefonul (n95 8gb) la pc prin cablu si dau ""transfer de date'''' imi apare mesajul '' Nu se poate activa modul transfer de date . Memoria de masa este folosita de o alta aplicatie'''' si in acelasi timp se schimba pt cateva secunde tema telefonului dupa care revine la tema initiala . Am tot incercat tot felul de ''solutii'' dar fara nici un rezultat ......... Multumesc anticipat!!!

#2
albinoium

albinoium

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 09.08.2009

View Postovi22, on 26th April 2011, 12:33, said:

Am o problema care ma deranjeaza foarte tare si nu stiu cum sa o solutionez  si anume: cand doresc sa conectez telefonul (n95 8gb) la pc prin cablu si dau ""transfer de date'''' imi apare mesajul '' Nu se poate activa modul transfer de date . Memoria de masa este folosita de o alta aplicatie'''' si in acelasi timp se schimba pt cateva secunde tema telefonului dupa care revine la tema initiala . Am tot incercat tot felul de ''solutii'' dar fara nici un rezultat ......... Multumesc anticipat!!!
Am patit ceva de genul asta la x6 cand falfaia o aplicatie in fundal. Asa ca iti sugerez sa verifici, cel mai bine cu antivirusul, daca ai ceva aplicatii deschise in fundal si sa le inchizi pe toate. Oricum, colcaie de viermi care se calca pe picioare sa trimita la site-ul mama ce trancanesti tu prin telefon  :coolspeak:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate