Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube

Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...
 Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...

Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV
 La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar

Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...
 Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?

Filtru sedimente inainte de pompa?

Paște fericit!
 

vreau sa-mi recuperez telefonul

- - - - -
  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#19
dodoi1

dodoi1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 24.01.2011
Am prieteni care stiu cui ii l-am dat,i-as putea pune ca martori?

dar ma gandesc ca si reparatia Pc-ului este ilegala si sa nu intru la altceva...

#20
Digix

Digix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,825
  • Înscris: 03.02.2007

View Postibm_570, on 19th March 2011, 18:15, said:

mai degrabă spui clar la politie ce și cum , ca riști tu sa iei amenda  pentru declarație falsa!

Ăsta e un sfat bun, încearcă, poate ai vreo șansă.

#21
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Io tot nu inteleg ce a fost in capul tau de sa dai un bun mobil fara sa semnezi nici un act. Sau cum de l-ai chemat sa iti presteze un serviciu fara sa ai bani. Prostia si domnia se platesc, asa stiam eu. Ca sfat, nu am ce sa iti recomand decat sa nu mai faci asa in viitor. Si eventual sa ii ceri aluia bani cat face telefonul. Minus suma care o aveai de dat.

#22
dodoi1

dodoi1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 24.01.2011

View PostDigix, on 19th March 2011, 17:26, said:



Ăsta e un sfat bun, încearcă, poate ai vreo șansă.

off...:( el de frica s-ar putea sa nu recunoasca nimic si din cate il cunosc eu mai mult ca sigur s-a gandit la ceva si in legatura cu politia :((

#23
ask1967

ask1967

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 395
  • Înscris: 10.05.2010
1.Cred ca nu spui chiar tot.
2.Cum sa dai un X6 pentru ce? Instalare,devirusare, recuperare ....indiferent de lucrare????!!!! omg!
3.Preseaza-l cred ca ai sanse...daca era mai prashtie nu merita dar...merita sa insisti!   parerea mea!

#24
Digix

Digix

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,825
  • Înscris: 03.02.2007

View PostFrom 19th March 2011, 18:26:


Am prieteni care stiu cui ii l-am dat,i-as putea pune ca martori?

Polițaiul nu e judecător ca să ia martori. Prietenii din ce sursă știu, le-ai spus tu?

Dacă ăla nu vrea să ți-l mai dea, doar să-l dai în judecată ai șanse de a rezolva problema, iar de-abia atunci sunt buni martorii. Dacă crezi că merită și ai bani de avocați și taxa de timbru, încearcă deși nu prea cred că e cazul din moment ce nu ai bani nici să-ți repari calc-ul.

Edited by Digix, 19 March 2011 - 17:35.


#25
dodoi1

dodoi1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 24.01.2011

View PostMembruAnonim, on 19th March 2011, 17:29, said:

Io tot nu inteleg ce a fost in capul tau de sa dai un bun mobil fara sa semnezi nici un act. Sau cum de l-ai chemat sa iti presteze un serviciu fara sa ai bani. Prostia si domnia se platesc, asa stiam eu. Ca sfat, nu am ce sa iti recomand decat sa nu mai faci asa in viitor. Si eventual sa ii ceri aluia bani cat face telefonul. Minus suma care o aveai de dat.
Nu ar fi o problema ,dar mai mult de 100 de ron nu vrea sa dea...+100 pe care ii datorez in total 200? pentru un X6 cumparat de 4 luni?deci inca 1 an si 8 luni de garantie...trbuie sa fii nebun sa accepti asa ceva...

View Postask1967, on 19th March 2011, 17:30, said:

1.Cred ca nu spui chiar tot.
2.Cum sa dai un X6 pentru ce? Instalare,devirusare, recuperare ....indiferent de lucrare????!!!! omg!
3.Preseaza-l cred ca ai sanse...daca era mai prashtie nu merita dar...merita sa insisti!   parerea mea!
I l-am dat  garantie ca in maxim 10 zile ii dau banii ,nicidecum contravaloarea lucrarii.Credeti ca daca faceam vreun act rezolvam ceva?

#26
ibm_570

ibm_570

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 555
  • Înscris: 01.03.2008

View Postdodoi1, on 19th March 2011, 17:39, said:

Nu ar fi o problema ,dar mai mult de 100 de ron nu vrea sa dea...+100 pe care ii datorez in total 200? pentru un X6 cumparat de 4 luni?deci inca 1 an si 8 luni de garantie...trbuie sa fii nebun sa accepti asa ceva...


I l-am dat  garantie ca in maxim 10 zile ii dau banii ,nicidecum contravaloarea lucrarii.Credeti ca daca faceam vreun act rezolvam ceva?


100 ron doar pentru un fresh instal?


...hmm tre sa ridic si eu preturile , legal bineinteles ;))

#27
sosodriver

sosodriver

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 17.11.2010
sa apelezi la vodafone? ce amestec are vodafone in asta????????????????????????/

#28
dodoi1

dodoi1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 24.01.2011

View Postsosodriver, on 19th March 2011, 17:49, said:

sa apelezi la vodafone? ce amestec are vodafone in asta????????????????????????/
La vodafone am abonamentul.

#29
sosodriver

sosodriver

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 17.11.2010
in cel mai bun caz vodafone iti poate bloca abonamentul. vodafone nu se ocupa de recuperari si furturi de telefoane!

Edited by sosodriver, 19 March 2011 - 17:56.


#30
enoxcj

enoxcj

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,348
  • Înscris: 06.02.2006

View Postsosodriver, on 19th March 2011, 17:54, said:

in cel mai bun caz vodafone iti poate bloca abonamentul. vodafone nu se ocupa de recuperari si furturi de telefoane!
Blocatul abonamentului e o idee buna. De fapt trebuia sa blochezi de mai mult, daca iti vine o factura de 10 milioane ce te faci? Cine stie unde, cu cine si cat a vorbit deja?

#31
dodoi1

dodoi1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 24.01.2011

View Postenoxcj, on 19th March 2011, 17:58, said:

Blocatul abonamentului e o idee buna. De fapt trebuia sa blochezi de mai mult, daca iti vine o factura de 10 milioane ce te faci? Cine stie unde, cu cine si cat a vorbit deja?
sim-ul abonamentului e la mine.

View Postsosodriver, on 19th March 2011, 17:54, said:

in cel mai bun caz vodafone iti poate bloca abonamentul. vodafone nu se ocupa de recuperari si furturi de telefoane!
Din cate am inteles pot bloca si telefonul dupa imei

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate