Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?
 

Merita banii? sau mai astept? LG 47LX9500

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
inthemix

inthemix

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 240
  • Înscris: 26.11.2010
Merita  sa dau aproape 7000 ron pe tv asta --LG 47LX9500 la ora actuala ? ,http://www.avstore.ro/televizoare/lg-led-47lx9500-47lx9500/ e cel mai bun pret pe care l-am gasit pt. el ,este chiar atat de bun  peste ce este la ora actuala in materie de calitate a imaginii ? dotarii ? daca mai astept, sant sanse sa scada pretul destul de bine pt .el? Din ce am vazut pe net despre el sant pareri impartite ,dar majoritatea rewiew sant f. bune despre el .

Edited by inthemix, 11 February 2011 - 20:30.


#2
eXpert97

eXpert97

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 05.01.2011
Daca as avea bani, in locul tau l-as cumpara.

Edited by CristianAdrian, 17 February 2011 - 10:03.
scos citat inutil


#3
atupi

atupi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,594
  • Înscris: 17.08.2007
Tot timpul televizoarele se vor ieftini in timp ce vor aparea altele mai scumpe si mai bune. Ia-l sa te bucuri de el ca nu-l iei pe viata. Investitia nu o poti evalua decat tu in functie de posibilitatile financiare.

#4
MariusPi

MariusPi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 18.09.2008

View Postinthemix, on 11th February 2011, 21:24, said:

Merita  sa dau aproape 7000 ron pe tv asta --LG 47LX9500 la ora actuala ? ,http://www.avstore.ro/televizoare/lg-led-47lx9500-47lx9500/ e cel mai bun pret pe care l-am gasit pt. el ,este chiar atat de bun  peste ce este la ora actuala in materie de calitate a imaginii ? dotarii ? daca mai astept, sant sanse sa scada pretul destul de bine pt .el? Din ce am vazut pe net despre el sant pareri impartite ,dar majoritatea rewiew sant f. bune despre el .
Din pacate nu l-am vazut mergand niciunde,dar daca ar fi sa ma orientez putin dupa al meu (SL 9000) cred ca este unul dintre cele mai reusite modele din piata la ora actuala.Daca merita banii...asta ar fi alta discutie.Este strigator la cer ce se intampla la noi;astazi 16 feb. costa 1240 de Euro in Germania adica 5280 lei iar cel mai ieftin la noi la AVstore undeva la 6850...Deci?!Sugestia mea,gasesteti un amic,sau un prieten de-al unui amic,care lucreaza pe TIR,sau sofer undeva pe extern, si cu cheltuieli mult mai mici decat diferenta asta nesimtita de pret, sa-l poti lua la un pret cat mai apropiat de cel real.Multa bafta si daca-l iei te rog sa postezi aici primele impresii.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate