Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 Contestare amenda politia locala

PC se restarteaza cu erori ecran ...

Mercedes atego 815 oprire motor

Ce contine Creion rani dupa ras?
 

LE37C530

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
midaniel

midaniel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 27.09.2005
Buna ziua
De ieri sunt posesorul unui LE37C530, e super!!! Totusi am o mica problema... Aseara, dupa ce s-a culcat aia mica, am redus volumul la minim si am observat ca in momentul in care imaginea e mai intunecata apare un bazait care nu se aude de la difuzoare. Dispare imediat dupa ce se mai lumineaza imaginea. Ce poate fi? In rest, totul OK, am semnal dintr-un receiver Dolce, imaginea e buna, atat cat poti cere de la un semnal SD, pe mediaplayer-ul USB ruleaza super bine mkv-uri 720p si 1080p, cu un minus faptul ca nu stie imagini ISO.
Multumesc

#2
costidraghia

costidraghia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 619
  • Înscris: 12.01.2009
Cu jde ani in urma (pe CRT-uri) fenomenul avea urmatoarea explicatie: zgomot pe imagine.
Din nefericire, nefiind electronist, nu sint in masura sa-ti explic fenomenul.

Edited by costidraghia, 10 February 2011 - 17:46.


#3
midaniel

midaniel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 27.09.2005

View Postcostidraghia, on 10th February 2011, 17:45, said:

Cu jde ani in urma (pe CRT-uri) fenomenul avea urmatoarea explicatie: zgomot pe imagine.
Din nefericire, nefiind electronist, nu sint in masura sa-ti explic fenomenul.
Chestia aia e valabila la nivel de alb mare, aparea in mod special cand aparea subtitrarea pe ecran si zgomotul se auzea in difuzoare, aici e altceva.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate