Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Achizitie SUV, buget 17k euro

Gps traker pentru animale

Aplicatii terte pentru IPTV, OTT,...

Drept trecere cu “carulR...
 Sunt noile generatii care se nasc...

Butuc pedalier

Niste intrebari despre apartamente

Comentarii amuzante pe Youtube
 Nu iese laptopul din sleep mode.

Facerea de bine - ce aștepta...

Probleme drum servitute

Se pot monta placi de gresie de 1...
 Card de debit virtual emis de India

Diferenta ATS generator si PV

La multi ani @Lotusisrael!

Declarație primar
 

CMU, medicover sau polissano?

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
slayerul

slayerul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 23.01.2005
M-am angajat de curand la o companie in bucuresti care imi ofera posibilitatea de a alege intre trei furnizori medicali cu care are contract: centrul medical unirea, medicover sau polissano.

As vrea opinii despre fiecare sau care credeti ca ar fi cei mai buni si seriosi.

PS: pachetul este premium star la CMU respectiv cele de top la ceilalti furnizori.

#2
Courage

Courage

    Founder

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,673
  • Înscris: 26.11.2001
As zice CMU, pt ca au o retea imensa, la care s-a adaugat de curand si cea Euroclinic...

#3
colombo2003

colombo2003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,312
  • Înscris: 16.07.2008
Compara ofertele lor si lista de servicii (consultatii, analize, alte interventii, clinicile in care ai acces etc). Vezi care este mai completa. Vezi si care sunt preturile pe piata si care te-ar avantaja mai mult.

De aia cu poli... nici nu am auzit pana acum! Iar intre medi... si CMU, si eu as opta tot pentru CMU. Plus ca, poti face o extindere a abonamenului (contra cost) si pentru membrii familiei (sot/sotie, copil; nu insa si parinte sau persoane peste 65 de ani).

#4
ciumpalak

ciumpalak

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 461
  • Înscris: 26.09.2006
+1 cmu

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate