Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Unde e recomandat sa ma cazez in ...

Descarcator de supratensiune tip 2

ping digi?

Reparare "șanțuri&#...
 De ce i se zice Mariei "Stapa...

Colet valoare Londra București

BMW seria 3 rulat vs SsangYong Ko...

Share abonament Netflix
 Cum pot sa fac rost de un negativ...

Lant Bicicleta

Un designer artist: Raymond Loewy

ATS din contactor modular
 Parere apartament ~150k

Limitare la 100mb/s

Altercație

Cartonașe și stickere t...
 

Palm Wings Resort-Didim

- - - - -
  • Please log in to reply
104 replies to this topic

#37
dan25

dan25

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 14.05.2009

View PostFrom 23rd March 2011, 12:59:

Pardon nu over booking ci stop sales?

:thumbup:

#38
daidai1

daidai1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 96
  • Înscris: 05.03.2010

View Postdan25, on 24th March 2011, 01:58, said:

:thumbup:
Intre timp m-am lamurit si au locuri pentru la anul  :coolspeak:

#39
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postdaidai1, on 24th March 2011, 22:43, said:

Intre timp m-am lamurit si au locuri pentru la anul  :coolspeak:
au locuri dar dupa 15 iulie incolo...deja a inceput imbulzeala pt sfirsitul lui august - inceputul lui septembrie

#40
mikydude

mikydude

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 287
  • Înscris: 03.01.2010

View Postmiky_iry, on 25th March 2011, 19:20, said:

Buna
Dupa cate am vazut si voi plecati pe 3 iulie la Didim-Palm Wings.Si noi suntem 4 familii cu 2 masini si plecam in aceeasi zi
Innoptati la Canakkale?V-ati rezervat ceva?

Daca te referi la mikydude, dap atunci plecam daca vrei sa vorbim trimite PM.

#41
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
vineri 6 mai ma voi caza in acest hotel

#42
raluka286

raluka286

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 76
  • Înscris: 29.03.2007

View Postrottweiler2007, on 4th May 2011, 07:18, said:

vineri 6 mai ma voi caza in acest hotel
Te rugam, Rott, asteptam vesti si despre Club Tarhan. Drum bun!

#43
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Postraluka286, on 4th May 2011, 23:31, said:

Te rugam, Rott, asteptam vesti si despre Club Tarhan. Drum bun!
la tarhan ajung vineri 6 mai

#44
tak30ver

tak30ver

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,287
  • Înscris: 16.01.2009
@Rott : cum e la palm Wings asta ? e ceva de capu` lui ?  :)))

Nu te-ai intors ?

#45
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Posttak30ver, on 9th May 2011, 10:38, said:

@Rott : cum e la palm Wings asta ? e ceva de capu` lui ?  :) ))

Nu te-ai intors ?
PW e brici la servicii dar e foarte mare, pregatiti-va sa mergeti pe jos destul de mult

#46
tak30ver

tak30ver

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,287
  • Înscris: 16.01.2009
Am mai stat intr-un resort tot cam ca asta, avea peste 100 de vile, noi stateam in primele pe langa receptie unde era si restaurantul . Avea el vreo 3 linii de titicar dar tot pe jos mergeam majoritatea timpului , asta sa fie problema.

M-am uitat si pe poze, sunt super, plaja cel putin....la bucuresti ploua intruna ....

#47
horia40

horia40

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 06.07.2008
A venit cineva de la Palm Wings Resort? Cum a fost? :OK:

#48
Ptututel

Ptututel

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 06.05.2011

View Posthoria40, on 14th June 2011, 16:23, said:

A venit cineva de la Palm Wings Resort? Cum a fost? :OK:
In momentul actual avem o gasca de prieteni acolo cazati.Au avut intrarea duminica.Din ce am vorbit pana acum:hotel frumos,servicii super bune,mancare si bautura super ok.In bungalow camere mai mari si mai luminoase.Singurul inconvenient :plaja ingusta aprox.7m.In rest totul super.Apropo duminica erau 27 de grade.Momentan atat.

#49
tak30ver

tak30ver

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,287
  • Înscris: 16.01.2009
ASteptam vesti proaspete  !!!!!!!!!

#50
mikydude

mikydude

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 287
  • Înscris: 03.01.2010

View Posttak30ver, on 15th June 2011, 12:58, said:

ASteptam vesti proaspete  !!!!!!!!!

Aici am cazare la Palm Wings Beach Resort (facuta pe hotels4u.com) – am facut o alegere proasta – este un resort aproape curat, cu verdeata, dar mult, mult sub alte resorturi si hoteluri, inclusiv din Bugaria (si la piscine si la modul de distractie si la mancare) – in nici un caz nu a meritat sa vin pana aici pentru un astfel de resort – Turcia este o tara frumoasa, dar alegerea mea nu a fost una inspirata. Din pacate am un sejur de 12 nopti si cred ca am primit cea mai proasta camera. Sunt un timp extrem de calm, dar modul in care am fost tratat aici m-a facut sa-mi ies din pepeni. Nicaieri unde am fost, prin modul meu de a fi, intotdeauna am reusit sa gasesc o solutie – dar aici m-am blocat. Nu cred ca este normal sa platesti 12 nopti (prima plata in februarie, restul in aprilie) si sa privesti un teren de tenis si o parcare, sa faci o ,,drumetie’’ zillnic la mare si sa te rogi sa se faca curatenie in camera. Trist, dar adevarat. Sincer, daca nu as fi fost cu copilul, ma intorceam acasa. Acum asta este, o sa ma bucur de familie, si sper ca in Istanbul sa fie frumos si sa uit de acest resort. Oricum, daca aveti copil, copii, incercati sa cautati alt resort. Cu siguranta veti gasi ceva bun, la aceiaisi bani.

Astea sunt ultimile vesti scrise de cineva pe postarile cu masina in Turcia.......................................restul ie tacere. :confuzzled:

#51
tak30ver

tak30ver

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,287
  • Înscris: 16.01.2009
@mikydude : acum sa il credem pe el sau pe rott si cele cateva sute de turisti care au dus acest resort pe locul 1 ?
Eu o sa merg saptamana viitoare, daca am net o sa postez de acolo de pe telefon .

#52
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007

View Posttak30ver, on 25th June 2011, 11:24, said:

@mikydude : acum sa il credem pe el sau pe rott si cele cateva sute de turisti care au dus acest resort pe locul 1 ?
Eu o sa merg saptamana viitoare, daca am net o sa postez de acolo de pe telefon .
pai eu dupa ce m-am intors de la pw am zis ca resortul e fff mare, iar pt pw a fost primul an cind au ajuns romani acolo, iar romanul e mai pretentios se pare decit nemtii si englezii care scriau de bine despre el in anii trecuti, iar miky a cumparat din anglia nu din romania, daca ar fi cumparat din romania acum ar fi urlat ca din gura de sarpe ca agentia e de vina, asa, nu are ce face si inghite in sec, pe englezi ii doare la basca de el.

asa se intimpla cind va imbulziti sa cumparati in orb un hotel despre care nu existau in ianuarie-februarie informatii

in fine, eu cind am fost mi-a placut tot, dar eu am fost in mai.

miky, lasa si tu de la tine, relax esti in vacanta, viata e grea dar trece, la anul iei barut lara si gata.

#53
rottweiler2007

rottweiler2007

    iubirea-i mare

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,881
  • Înscris: 13.12.2007
in continuare strainii lauda acest hotel : http://www.tripadvis...gean_Coast.html

#54
minnie2007

minnie2007

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 303
  • Înscris: 01.09.2008

View Postrottweiler2007, on 26th June 2011, 20:47, said:

pai eu dupa ce m-am intors de la pw am zis ca resortul e fff mare, iar pt pw a fost primul an cind au ajuns romani acolo, iar romanul e mai pretentios se pare decit nemtii si englezii care scriau de bine despre el in anii trecuti, iar miky a cumparat din anglia nu din romania, daca ar fi cumparat din romania acum ar fi urlat ca din gura de sarpe ca agentia e de vina, asa, nu are ce face si inghite in sec, pe englezi ii doare la basca de el.

asa se intimpla cind va imbulziti sa cumparati in orb un hotel despre care nu existau in ianuarie-februarie informatii

in fine, eu cind am fost mi-a placut tot, dar eu am fost in mai.

miky, lasa si tu de la tine, relax esti in vacanta, viata e grea dar trece, la anul iei barut lara si gata.
Eu cred ca Miky a pus un citat acolo, nu cred ca a fost el la PW, cel putin asa am inteles eu.


View Postmikydude, on 25th June 2011, 00:24, said:

Aici am cazare la Palm Wings Beach Resort (facuta pe hotels4u.com) – am facut o alegere proasta – este un resort aproape curat, cu verdeata, dar mult, mult sub alte resorturi si hoteluri, inclusiv din Bugaria (si la piscine si la modul de distractie si la mancare) – in nici un caz nu a meritat sa vin pana aici pentru un astfel de resort – Turcia este o tara frumoasa, dar alegerea mea nu a fost una inspirata. Din pacate am un sejur de 12 nopti si cred ca am primit cea mai proasta camera. Sunt un timp extrem de calm, dar modul in care am fost tratat aici m-a facut sa-mi ies din pepeni. Nicaieri unde am fost, prin modul meu de a fi, intotdeauna am reusit sa gasesc o solutie – dar aici m-am blocat. Nu cred ca este normal sa platesti 12 nopti (prima plata in februarie, restul in aprilie) si sa privesti un teren de tenis si o parcare, sa faci o ,,drumetie’’ zillnic la mare si sa te rogi sa se faca curatenie in camera. Trist, dar adevarat. Sincer, daca nu as fi fost cu copilul, ma intorceam acasa. Acum asta este, o sa ma bucur de familie, si sper ca in Istanbul sa fie frumos si sa uit de acest resort. Oricum, daca aveti copil, copii, incercati sa cautati alt resort. Cu siguranta veti gasi ceva bun, la aceiaisi bani.

Astea sunt ultimile vesti scrise de cineva pe postarile cu masina in Turcia.......................................restul ie tacere. :confuzzled:
Acum am vazut ca pleci pe 3 iulie, eu nu cred ca este cazul sa fii ingrijorat, vad ca impresiile celor care au fost acolo sunt majoritatea foarte bune. Probabil ca persoana care a postat se plictisise acolo, n-o fi avut anturaj , 12 zile intr-un resort :confuzzled: ,WTF, poate sa fie si mama lu' resort si tot te plictisesti. Mie in 12 zile mi-ar trebui vreo 2 croaziere, 2 rafting-uri si vreo 2 safari, plus multe plimbari prin imprejurimi.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate